Ulan sözlük, bilgisayarımı değiştirmek istiyorum ama elimde kuruş yok.
3 kere peş peşe şükela butonuna tıkladım 3'ünde de sabri sarıoğlu ile ilgili 3 farklı başlığa girilmiş entryler geldi. kötü bir şaka yapılıyor sandım ama 4'üncü tıklamada farklı bir başlığa götürdü. korkuttun beni sözlük.
üzmek istememiştim ki..
bazen arkadaşlarımla fazla ağır bir film izleyeceğimiz zaman herkesin anlayıp kendim anlamamaktan çok korkuyorum sözlük. yani onlardan eksik kalan bir yanım olmadığını biliyorum ama dikkatimi veremem de anlamayıp bön bön bakarım diye kuruntu yapmaktan alamıyorum kendimi.
ergenliğini tüm şiddetiyle yaşamaya devam eden kuzenimin tuvalete masturbasyon için mi yoksa ihtiyacını gidermek için mi gittiğini anlayabiliyorum sözlük.
eğer tuvalete girdikten sonra kapıyı kilitliyorsa mastubasyon yapıyor. eğer kilitlemiyorsa ihtiyacını gidermek için giriyor. bu kadar düz bir mantık yani...

evet işim gücüm yok bunlarla uğraşıyorum.
ufolara inanmıyorum lan. hayır tabi ki bu kadar büyük bir evrende yalnız olamayız ama ufolar yok bence... yani o anlamda yok. filmlerdeki gibi...
akarsudan ötesini yok sayan yerli kabileler gibi, öğrenciliğin sonu ne menem birşeydir ki acaba merak ediyorum, sarıldım küreklere, gidiyorum.
kız arkadaşım'ın en yakın arkadaşına aşık oldum.
kpss atama sonuçları 2 gün önce açıklanmış ben daha yeni gördüm.
bir de puan aralıklarını vermişler.
gece gece bir küfür ettim var ya.
annem ağzı açık kaldı böyle.
ama hala sinirim geçmedi. sabaha kadar ana avrat...
bir kızla nasıl konuşmak gerekir çözemedim. hele hoşlanıyorsam hep tıkandım.
daha dün gibi hatırlıyorum, bir yıl geçmiş üzerinden.

(bkz: #8657142)
ona sövdüm saydım ama 2 gündür mesaj atmasını bekliyorum.
sözlük bugün küçük kuzenimi bir dövdüm bir dövdüm allah seni inandırsın saçını başını yoluyordum tutmasalardı. Kuzenim küçük hem de ilkokulda. annesi, babası, ananem, annem, teyzem herkes de ordaydı. Valla içimde nefret kalmadı kıza karşı.
Cani olduğumdan değil, hasta anneannemden sakladığımız acı haberleri sakladığımızı bildiği halde inadına bir bir saydı kadıncağıza. Ya bişey olsaydı?
Ha tabi bu yüzden dövmek bana mı kaldı o kadar büyüğüm ordayken? Hayır tabi ki. Çaktırmadan Kudurttum bunu sinirden . Üstüme atlayınca da karşılık verdim.
Ama yine de ufaktan başlayan bi vicdan var hadi hayırlısı.
gecenin bir vakti canım deli gibi kumpir istiyor ve durduramıyorum. istanbul'da yaşamadığım için bir kez daha bulunduğum şehire lanet ediyorum.
şu anda konuştuğum kıza sadece bana dövme yaptıracağı için katlanıyorum sözlük. yalan söylüyorum, hı evet diyorum bu çok acı.
farkettim ki amerikalılar bile fuck kelimesini benim kadar kullanmıyor. olum bi kendine gel yaa.
bugün dank etti dgs' ye madem giricem bari çalışayım dedim sözlük bak not al haftaya pazar sınav var ben daha kitabı yeni açıyorum* olurda kazanırsam bir rekor kırılacak burada.
not: ali demir' le ademden akraba olmam dışında münasebetim yoktur.
not: şifre bilmiyorum*
kendi kendime heyecan yaratıyorum sözlük kafayı bir yerlerde kırdım galiba.

hadi bye bye.
gözüme güzel gelmeyen, gönlüme güzel gelmez
dayım obsesif hastası, ağır derecede hemde.
bense alıştım artık 3 hafta da bir aliemden birinin tahtalarının eksilmesine.
anneannem de pskolojik rahatsızdı, teyzemde, dayımda oldu en sonunda.
ama dayımın ki bi ağır oldu be sözlük
8 gündür ilk defa uyuyor. zar zor götürdüğümüz hastaneden
aldığımız o hap ile.
yarınlar hep umut bana. o yüzden hep bi dualı geçiyor günlerim.
- çevremdeki insanlar beni bilgisayar mühendisi olarak görüyor. en ufak problemlerde beni çağırıyorlar. aslında bi boktan anlamadığımı söyleyemiyorum ve mecburen bilgisayarı tamir etmeye gidiyorum. artık nasıl bir şans varsa bende her seferinde problemi hallediyorum.
- birinin bilgisayarını tamir ederken çok terliyorum. eğer çözemezsem ciddi anlamda uyuyamıyorum ve çözümünü bulana kadar araştırma yapıyorum. bu sayede birçok konu hakkında bilgi sahibi olmuşluğum vardır.
- birine deli gibi aşığım bunu ona söyledim ama beni hiç sallamadı. şuanda facebook aracılığı ile mesajlaşmaktan başka bişey yapmıyoruz.
- hafızamda gereğinden fazla gereksiz bilgi bulunuyor. fizikçi olmama rağmen fizik denklemlerini ve formullerini hatırlamazken lisedeki arkadaşlarımın soy isimlerini ve okul numaralarını hala aklımda tutabiliyorum.
- çok dandik bir laptopum var ekranı bildiğiniz çıkıyo klavyeden ayrılıyor. ama hala çalışıyor işimi görüyor.
- eğer elimdeki bu bilgisayar birgün çalışmayı durdurursa resmen mahvolurum. web sayfalarımın yedekleri server bilgileri tamamen bu bilgisayarda kayıtlı ve ben hala internette biryerlere yedek almıyorum.
- bi kızı sevdiğim için artık diğer kızlara bakamıyorum. önümden minili bir kız geçsin sadece güzel kızmış allah sahibine bağışlasın demekten başka bişey yapamıyorum hemen gözlerimi çeviriyorum. *
- geceleri artık 8-9 defa uyanıyorum. ve sabaha kadar 1.5 litre su içiyorum sözlük.
- şu yukarıda ki arkadaşın olayından ben de dertliyim. anlamıyorum abicim işte bilgisayardan filan, ne diye çağırıyorsunuz. süper kahramanınız mıyım lan ? bu sözüm size komşular. ah ulan şu komşular, neyse.
- hiç bir zaman mutlu olamayacağımı düşünüyordum, ama yanılmışım ulan işte.
- gözlerim iyice kör olmaya başladı, annemi bile tanıyamıyorum uzaktan.
- şu sınav işi çok canımı sıkıyor çoook.
- hep bir köpeğim olsun istemiştim.
- şu son günlerde bir arkadaşım saçma bir şapka hediye etti, götüme bile benzemiyor ama ne diyim lan adama. takıyorum iki üç gündür. her gün de bizde zaten.*
- kafamı sürekli bir yerlere çarpıyorum. bu yüzden dikiş bile atılmıştı zamanında.
- yazmak benim için bir tutku.
- ve şu saate kadar uyumadım, ölüyorum lan.
- ve aşkım eğer okuyor isen burayı.. çoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook seviyorum seni.
Kim ne derse desin evde olmak güzel birşey..
şimdi sevgili sözlük benim bir takım batıl inançlarım var ( yok merdiven,bıçak falan gibi değil canım) bunlardan en kuvvetlisi de birini öpüyorum misal, iki yanağindan da öpmezsem dul kalır gibime geliyor. işte bu sebepten yolda milletin arkasından çok koşmuşluğum var nostradamusgibi ''dul kalıcan dur'' diye bağirarak.ama son zamanlarda kendimce birde intikam planı geliştirdim gıcık olduğum insanları tek yanağindan öpüyorum. sonra görsen bende bir mutluluk bir mutluluk.. oh canıma değsin.
nasıl oldu hala anlamadım. sen o kadar uğraş didin, bir entry için dakikalarca kafa yor ekrana bak, aman harf eksik olmasın aman anlatım bozukluğu olmasın aman kimseye dokunmasın diye kendini yırt,bir de ne göreyim? gecenin bir vakti uykulu gözlerle kafadan savma bir şekilde yazdığım, kapıdan özür dilediğimi, askılığa da teşekkür ettiğini itiraf ettiğim entry'm en beğenilen entry'm olmuş. hatta hatta dünün en beğenilen entry'leri arasına girmiş. anlayamıyorum seni sözlük. akıllıca düşünerek yazdıklarımı beğenmeyip yaptığım salaklıkları dereceye soktun. kötü hissediyorum.

edit: bak görüyosun di mi? yazması dakikalar sürdü zaten birde üstüne entry'i girdikten sonra dakikalarca kontrol ediyorum. buldum yine bir hatacığımı. ama neden o entry sözlük?
işkoliğim. işle kalkıp işle yatıyorum. iş yapmayı çok sevdiğimden değil ama sanırım sıcaklardan dolayı artmış olan aşık olma potansiyelimi dükkan içinde tutabilmek için kendime işkolikmişim gibi davranıyorum.