Arkadaşımın kocası, cam eşyaları hep fazladan alıyormuş, sen düşürürsün kırarsın diyerek.

Aynı adam benim kocam olsaydı, bir sürü de yara bandı alırdı, sen kendini yaralarsın deyip *
Demin bir kız arkadaşım “türkü dinlemeye başladım. Sence yaşlanmış mıyımdır çeyreklik?” Diye bir soru sordu.

Şimdi evet desem kızacak..
Ama evet diyemedim.
Yorgunsun. Ben de yorulduğumda türkü dinlerim dedim..
Hiç bir kadınla veya erkekle ilişki yaşamama rağmen, sadece konuşarak itaatkar kadınların ve itaatkar geylerin genital bölgesini sulandırdım. Aynısını dominant kadın ve dominant erkeklere de yaptım. Çünkü hayalimde bir çok kadın ve erkekle birlikte oldum. Bu hayallerimle orgazmı yakaladım. Kendimi neyin orgazm yaptığını bildiğim için onları da çok kolay uzaktan böyle ıslattım (gülücük).
Bazen gizlice serdar ortaç dinliyorum.
Bazen Mutlu insanları kıskanıyorum.
Keşke senin canını yakmak için bu kadar rezilliğin içine düşmesiydim. Kendi pisliğine buladın beni.
@4 serdar ortaç dinlenir aga. utanılacak bir şey yok.
https://youtu.be/bo3OO4JZD64?t=116

çok açıklanabilir bir şeydi. basit bir şeydi. gerçekten krizlerimin sebebi çok açıktı. nedenleri çok basitti. dışarıdan görebilen bir gözün a, b şeklinde söyleyebileceği bir şeydi. geçen sene gördüğüm şeyler o zaman geçirdiğim krizlerin doğruluğunu temsil ediyor. patlayışımın doğruluğunu temsil ediyor. ben mi çok salağım, körüm yoksa yaptığı şeyin sorumluluğunu üzerine almayan domuzlar hala oralarda bir yerlerde mi duruyor anlamıyorum.
Doğa yürüyüşünde ayağımı burktum. Amerikan başkanı dahil herkes haberdar edilerek kuş uçmaz kervan geçmez bir yerden kurtarıldım herkes bana nazar değdi sanıyor dikkatsiz sakarın biriyim kimse bilmiyor.
boş şeylerden ibarettir.