bugün

Uzun boylu zayıf inançlı ahlaklı eğlenceli varsa çıksın.
Yoktur. Sevgili değil eş gerek.
saçları samur,gözleri mahmur, biraz da şirin olsun
kaşı gözü kara olursa olsun, yanağında bir beni mutlaka olsun
endamı şanlı, sohbeti tatlı, biraz da şahin olsun
yan bakışı yaksın, cilvesi yıksın, olursa böylesi böylesi olsun
gözleri şahbaz, gerdanı beyaz, biraz da tombul olsun.

Arz ederim.
Eskisi gibi olmasın da alayına varım.
Birincisi sevgili istemek diye bir kavram ne kadar doğru onu bir tartışmak gerek.

ikincisi ise zaten sevgili denen kişi bir tip değildir sizin içinizin en iyi şekilde yansıdığı ve aynı şekilde kendisini size yansıtabilen kişidir. Yani ikiniz farklı farklı kişilikler değil farklı vücutlarda barınan kısmen aynı kişisiniz.

O yüzden geçin bunları bi kere.
-öyle pantolonunu karnına kadar sırf götünü göstermek için çekmeyen.
-modaya göre değilde, kendine yakışanı giyinen.
-insanları pek şeyapmayan.
-gezmeyi tozmayı seven.
-almanca veya ingilizceyi iyi bilen.
-hafif içine kapanık, sadece bana açık olan.
-güzelliğini sadece benim görebileceğim.
-oturup her türlü konudan (siyaset, bilim, felsefe, yazılım vb.) konuşabileceğim.
-enerjik ve hayat dolu olan.
-hayaller kurabileceğim.
-yanında kendimi dünyanın en mutlu insanı hissedebileceğim.
-günün 25 saatini onla geçirmek isteyeceğim.
-ikimizinde ilacının ikimiz olacağı.
-oturup saatlerce sadece göz göze bakıp gülebileceğim.
-insanların bize tuhaf bakışları arasında saçma sapan hareketler yapıp gülebileceğim.
-onun kokusunu her içime çektiğimde, gözlerine her bakışımda daha da aşık olabileceğim.

bir kadın. belki bir gün, birdaha böyle birine rastlayabilirim. umuyorum.
sevgili falan istemiyom ben.
evi arabası olsun. bir de yaşlı olsun çabuk ölsün malları bana kalsın. bu ne amk. kim istediği sevgili tipini bulmuş. seversen eğer kriter mriter dağılır gider. artık senin krtiterin değil sevginin kriteri öter.
Şu an yanımda uyuyan minnaktır.
pazardan marul mu alıyorsunuz arkadaşlar.
abaza olmasın, kıllı olmasın, benden uzun olsun bi de nefes alsın, konuşup anlaşalım yeter
emma roberts'ı almak mümkün değil mi yapamıyor muyuz öyle bir şey?

görsel
Kıvırcık saç sadece ve sadece.
Tipsiz bir tip.

Başka kadınlar nedeniyle katil edebilecek tipte olmasın yeter.
eleştiriye açık ve eleştirebilen, belirgin bir kalça yuvarlaklığına sahip 18 yaş üzeri her kadın.
Gül olmalı dikensiz olmalı leylak kokmali suda istemeden yesermeli. Bu ne la siz sevgili değil robot arıyorsunuz.
Anlayışlı sevgili.
Fiziksel olarak kıvırcık yada dalgalı saçlı olur ise çok güzel olur anlayışlı saygılı konuşkan biri olsa daha ne ister insan.
Orospunun yırtığın pisliğin teki olması kafi.
Abi yalan söylemeden sevsin yeter be. yalan söyleyince çok koyuyor.
Istedigim gibi bir kiz oldugunu sanmiyorum. Muhtemelen ilerde tek basima ama gayet guzel bir hayatim olacak. Evet belki o zaman da beni gorup hayatima girmek isteyecekler. Hatta şuan konustugum bazi kizlar bile benle o zaman farkli dusunecek lakin ben kabul etmiycem...
ergenlik günlerimde bir tel saçını alıp bir camın içinde saklayabileceğim bir sevgilim olsun isterdim ama bunların kimse için önemi yokmuş bu dünyada. ayrıca hormondan başka bir şey de yok hayatta.
görsel
yazarların hayalleridir. Gerçekleşme ihtimali yüksektir.
Öncelikle şort, dart tayt falan giymeyecek. Herkesin gördüğü göt göt değildir.
Kapalı olması tercihimdir.
inançlı olmalı.
namus iki bacak arasında değildir görüşüne sahip olmamalı. Önüne gelene veren kızı ne yapacaz?
Tartışmaya başlarken haklı olan o kadın tipi varya. Ha işte o olmasın yeter. Yani nefes alsa kafi. Üstünü ben Tamam ederim söz veriyorum.