bugün

-çok konuşmayan
-biraz zeki
-anlayışlı
-kitap okumayı seven sevgili istiyorum varsa tabi.
-sevdiğim kadar seven, bi de bırakmayan.
Seksi seven tip. Odun olmayacak. Evet.
hükümet gibi olsun. bi şey olursa erken seçime gideriz.
Ergen gibi her dakka mesajlaşmıcaz isterse arar istersem ben onu ararım.. öyle çarşıda saçma sapan yerlere oturmak yok abicim. Akıllı olsun değer bilsin. Anlayışlı olsun birbirimize sadık olalım. Sevsin lan sevsin aq sevmeyince hiç birşey olmuyor.
Sevmeyen sevgiliyi kim ne yapsın zaten.
bu ne lan. istek sevgili siparişi mi olur amk. aşk dediğin sevgi dediğin gelişi güzel yaşanır. kimi sevdiğinin neyi nasıl sevdiğinin bir önemi o dakikadan itibaren olmaz. çok mesaj atmasınmış. siktir lan.
Beynini kullanabilsin.
-bir beyin fetişi.
Not: ben değil bir arkadaş.

Bu başlığa uğramayacak kadar beyni olsa yeter.
-bir beyin fetişi
(arkadaş değil ben)
Gözyaşlarımı görebilecek biri.
Fiziki özellikten yola çıkarsak eğer; en az bir 185 boyunda, kumral, atletik vücutlu, yüzü gözü güzel olabilir. Karakteristlik yapısına gelince de elindekinin değerini bilen, anlayışlı, fikirlerime saygı duymasını bilen, dünya görüşü benimkiyle paralel olan, kadına değer veren, en önemlisi kitap okumasını seven ve kendini geliştirebilen birisi varsa bir adet sipariş verilir.
Balık etli ve sütlac gibi olsun.
Zekali olursa iyi olur vok da lazim degil ama.
Eğer kalbiniz şu an boşsa tarif ettiğiniz statüye tam takır sahip olan biri karşınıza çıktığında fark etmeyebilirsiniz bile. Aşk sürprizlerle gebedir. Zeki kız istersin, bir bakmışsın saflığı cezbetmiş seni, kaslı adonisli adam istersin, kilolu, yanaklarını sıkmak isteyip de sıkamadığın için kafayı yiyeceğin bir çocuk tüm bu sınırlamaları yok eder. Sarışın istersin, bir bakmışsın kara kaşlı kara gözlü yar için sabahlara kadar uyku tutmamış. Bırakın düşlerinizi, kalbinizi artık. Sınırlandırmayın ruhunuzun hakimiyetini, zaten birinin çekim alanına girerseniz, otomatikman her saçma özelliğini çekici bulmaya başlıyorsunuz. Kasmayın yav.
kıbırcık.
Tip dendiği için tombul istiyorum ben.

görsel
Buldum ve her gördüğümde varlığına çok şükür diyorum.
sadece sevgili değil, dost, arkadaş, yeri geldiğinde anaç olmalı.
oturaklı ama yerinde güzel gülüşünü eksik etmemeli.
elleri sıcacık, gözleri sevgi dolu olmalı ki, ömrümü ona adayayım.
görsel
görsel
Tam olarak bu.
siparişler alındı, teslimatlar gelecek hafta başlıyor.

her sözlük yazarına istediği tipte özel üretim sevgili benden hediye.

tanım: çeşitli tipler.
onu sevdiğim kadar beni çok sevmesin beni benden iyi anlasın.
Pembe olsun üstüne de karamel ve çikolata parçaları istiyorum.
Teşekkürler.
Esmer sakallı bişey.

Edit: Taliplerimi bekliyorum.
istediğimizle sevgili olabiliyorsak ne güzelmiş dediğimdir. Sanırım çoğumuz bulduğumuzla sevgili oluyoruz.
Zeki olsun yeter diyebilirim.
Yazları nefesiyle serinletecek kışları ponçikliğiyle ısıtacak olması yeter. He bide olması yeter.
güncel Önemli Başlıklar