bugün

göt korkusu falan değildir yalan o.
kesinlikle şudur; beni ailem bu noktaya bu seviyeye kadar getirdi büyüttü onları üzebilir miyim lan ben düşüncesidir.
bu aralar çok düşündüğüm olay olduğu için dikkatimi çekti. evet hayat bok gibi hayat iğrenç ve insanlar daha bir bok gibi sevgisiz. fakat bunları boşverin ve annenizin ve babanızın yüzünü aklınıza getiriniz.
Korkudandır.

Mazallah intihar edip ölürler falan Allah göstermesin.
Dibi tam görmediğimizden.
hayata karşı hala ufakta olsa bir umudum var.
Yakınlarının üzülmesindendir. Bu yüzden en son ben ölmeliyim. Ne kadar da düşünceliyim yahu.
kendimi çok sevdiğimden kıyyamıyorum kendime.
izleyecek dizi ve filmler, yapılacak sporlar, gezilecek yerler var.

ne intiharı.
Daha dinlenecek çok şarkı, gezilecek çok yer var.
19 için.
varoluş programıma haksızca yüklenen hayatta kalma içgüdüm. başka da hiçbir sebebi yok.
Oturma organımın yememesi.
Geride kalan sevdiklerinin ne kadar çok üzüleceği düşüncesi.
Günah. Bi de etik değil. insanların arkamdan götü yemedi yaşamaya demesini istemiyorum.
Bir sürü sebebi var.

Bir ufak sebebi de beni burada bırakıp ölen birine trip atmam. Sen misin beni bırakan. Sürün orda.
intihar haramdı yüzümüzü astık.Ah muhsin ünlü
olum ne intiharı belkii cennetle müjdeleniriz ölü cehenneme filan gideriz otur oturduğun yerde.
ailem.

konu bu olduklarında keşke olmasalardı da ben de kafama sıkarken bir tereddüt veya bir pişmanlık yaşamadan işimi rahat rahat halletseydim diyorum.

ne onlar için yasayabiliyorsun, ne kendin için olebiliyorsun. fazlasiyla sikko bir durum.
Milleti sevindirmek gibi hobim yok. Güclü oldugumu kanitlamak icin.
"Filmin sonunu merak ediyorum."
(Alıntı)
ettim ölmedim, tekrarlamaya cesaret edemiyom.
Hayattan hala umudum var ve zevk alıyorum eğlenmeyi bırakıp umudumu yitirdiğim zaman edicem.
çünkü toprağın altında da rahat yok. kemiklerini bulup mavi kasalara koyuyorlar, kayıtlara geçiyorlar. sonra raflarda bekliyorsun kim bilir kaç zaman. yok olmaksa niyetin inhumasyonu unut. yazarak ve yaşayarak da yok olursun. nerden mi biliyorum? çünkü manastırlar, kiliseler, tapınaklar kazdım, kazarken öğrendim. yazdım, uzun uzun soluksuz, satır aralarında da yaşayabiliyormuş insan yazarken öğrendim. tecrübeyle sabit.
paramız en azından alkole yetiyor yoksa neden yaşanır.
Hayatımın devamını merak ediyorum.
Çocuk sahibi olmam.