sabah uyandığımda yanımda bir kadın varsa çılgına dönüyorum. tekme tokat dalasım geliyor. çekip gitsin diye ölü taklidi yapıyorum.
sizler gibi matematikteki çıkarma işlemini bilmiyorum. alttaki rakamı kaçla toplarsam üsttekini elde ederim şeklinde yaparım. yani esasta bildiğim şey toplama. üniversteyi derece ile bitirdim!
birde alakalı değil ama kağıttan gemi yaparım. bunu yapanlarında sayısı azdır severim kendilerini.
istisnasız herkesin kalbini kırıp 10 saniye içinde onarabilirim. dilimi yiyeyim ya.
telefonda konuşurken yanımda ki birinin bana laf anlatmaya çalışmasından nefret ederim oracıkta boğazına çökesim gelir.
8 saatlik güzel bir uykudan uyanıp 15 dakika sonra çok rahat bir şekilde uyuyabilirim bunu nasıl yaptığımı bilsem ve insanlara öğretebilsem zengin olurdum .
aşırı cesaretim var öle böle değil karşıma çıkan bekar ve akraba olmayan ilk 10 kıza açılabilirim.
bazen konuşamıyorum özellikle de mutsuz olduğumda.
saniyesinde ağlarım.
Vücudumun 4'te 3'ü adonis, kalan 1'i sixpack. Onlar da çikolatalı.
kulaklarımı oynatabiliyorum.
kolay kolay ağlayamıyorum millet üzüldüğüme inanmıyor ya la.
banyo da ayaklarımı saatlerce sıcak su ile yikar sonra banyo yaparim.
sağ ve sol ellerimi iki ayrı işlerde aynı anda kullanabiliyorum veya aynı anda müzik dinlerken telefonla konuşup mesaj yazabiliyorum.
sabah uyanıp kulaklıkla müzik dinlemeye kalktığımda şarkıya eşlik edemiyorum. 3 kelimeden sonra boğazım düğümleniyor.
banyodan çıkmadan teşekkür ederim diyorum. yani sıhhatler olsun demeden önce niye bilmiyorum. birde kapıyı açınca arkasına geçiyorum kapı kendi kendine açılmış manasıyla.birde sürekli sandalyenin ön iki ayağı üzerinde durmaya çalışıyorum. manyak mıyım neyim.
ilginç mi iğrenç mi bilmem ama elim yumuluyken orta parmağın elle birleştiği eklemin üstündeki kemiği bir sağa bir sola istediğim gibi oynatabiliyorum. Gören bazıları" ayyyyyii iğranç nası yapıyorsaaaan? Bakııın nası yapıyooo!" diyor. Kendimden tiksinebiliyorum bu tipler yüzünden.
birinin yaptığı hatanın karşılığını vermek amacıyla küçük bir oyun oynarken, empati kurmak.

x: yaa nasıl oluyormuş.
y: bu yetmiştir ona.
x: ayy ama çok üzüldü ya görecektin. sesi filan titredi.
y: yaa biz neden yaptık bunu ?
x: ne bileyim ya üzüldüm bir an, tabi iyi oldu.
y: sen neden empati kuruyorsun??? te allahım.
bir bayandan dayak yemek hoşuma gidiyor.
eşyaları, isimleri, herşeyi unutabilirim.

ancak bir defa gördüğüm bir yüzü asla unutmuyorum nedense, aradan çok uzun yıllar geçse bile.
kadınların çantalarını karıştırmayı çok seviyorum. tabiki izinli olmak şartıyla. *
takıntılı bir şekilde plakalardan kelime üretmeye çalışıyorum. 3 harfliler özellikle ilgi alanım oluyor.

(bkz: hey allahım)
hayatım boyunca ağzıma zeytin, peynir ve kavun sürmüşlüğüm yoktur.

edit: hatırlamıyorum ama çocukluğumda zorla yedirdilerse ki illaki, o ayrı.
elf takıntım var.
birinin yanımda tırnak kesmesine dayanamıyorum sanki hepsi ağzıma kaçıyormuş gibi hissediyorum ki kendi tırnaklarımı da banyodan sonra kesiyorum.
hiç bir kötü olayı unutmuyorum ama iyi ne varsa hatırlamıyorum. çocukluğumdan beri duyarak ya da okuyarak değil, görerek öğreniyorum. ne zaman çok sevsem ve fedakarlık yapsam, pişman oluyorum.