bugün

Bi şeyi istemezsem, kimse bana yaptıramaz.
Merhametli olmak, dakiklik ve insanlara beni deli etseler bile saygi gostermem.
Turkceyi iyi konusurum. Herkez benim kadar turkce bilsede konusamiyor. Yazili anlatimim ozellikle cok iyi, hayat bana toz penbe.
saygı duymak.
çabuk unutmak.
ağlamamak.
Huyum kurusun çok pis intikam alırım.
istediğim saniye istediğim insandan soğuyabilirim. bir daha da sittin sene ısınamam.
bir kızı bakışlarımla hapsedebilirim.
Dürüst olmak. Gerçekten yalandan ya da lafı dolandırmaktan nefret ederim bunu yapan insanlardan da nefret ederim. Hiçbir doğru bir yalan kadar yakamaz canımı.
her tartışmayı kazanırım. haksız olsam bile dır dır yapmadan öyle derin konuşurum ki karşı tarafın diz çöküp af dileyesi gelir.
insanları çok güzel trollerim, kavga çıkartırım.

Eğlenceliğimdir. Adaletsizliğe asla gelemem. Ee dürüstlük de var.
kanatlarım var.

huy değil ama bir nevi organ.
Efendi olmak ve durust olmaktir. He bugune kadar bana pek faydasi olmadi bunlarin. insana ne kadar deger verip samimi yaklasirsan o kadar kudurup tepene cikiyorlar, he ben iste o ince cizgiyi yakalayamayanlardanim.

Universitede her boku icin beni arayan insanlari aradim gecen gun, hic biri acmadi. Geri bile donmediler. Ama o zamanlar ulasamadiklari zaman kufrederlerdi falan ben de bisey demezdim.

Daha sonra bolumce bir geziye gidildi. Neyse hersey cok guzel gelindi falan. Donunce cok sacma bir konudan oturu insanlar beni sucladi. Tabi gercek cok sonra ortaya cikti ama kimse de bir gelip ozur dahi dilemedi.

Hayatim boyunca hep bu konumlarda olan bir insandim. Universiteye kadar olan utangaclik dolu yillarimi saymiyorum bile. Ama simdi ? Simdi, mezun oldum, cok guzel bir isim var ve gercekten hayatin ne oldugunu profesyonellikte anliyorsunuz. Kime hayir, kime evet diyeceginize daha iyi kararlar alabiliyorsunuz. Kisaca sizi olgunlastiriyor.

insanlarin hayatiniza yon verrmesini beklemeyin, ya da cok buyuk pay almasina. Birakin hayatiniz kendi ozgur bedeninizce hareket etsin. Sabah sabah ne dolmusum, ama olsun hayat guzel be dostlar.
surat asmam, canım sıkkın olsa da gülümserim. Elbette Her zaman değil, çoğunlukla.
çabuk sinirlenmek, cimri olmak, lafını esirgememek.
kötü bilinmek pahasına insanların yanlışlarını yüzüne vurmak.
Sıcak kanlı olmam.
Enerjim hep yüksektir.
her daim şımarmaya müsaitimdir. bir ortamda benimle ilgilenilmiyorsa çeker giderim.
pilavla yoğurdu karıştırıp yemek.
Her şeye rağmen gülümseyebilmek.
yalnızlıktan bu kadar mutlu olabilen kimseyi tanımıyorum çevremde. neden bilmiyorum ama bu bana çok iyi hissettiriyor.

galiba bu yaştan sonra kimseye tahammül edemem ve öldükten 3 gün sonra ulaşılır cesedime.*
pozitif, sıcakkanlı olmak.
kendimi mutlu etmek yaptıklarımı yaşadıklarımı düşünerek egolarımla yaşamak :D
Çok neşeliyimdir.
Sevgi dolu olmam.