bugün

önümüzdeki günlerde kırmızı burun ve yaşlı gözlerdir..
değişken.
kıskanç ve aşırı kısıtlayan biriyim. sevgililerimin hepsi çok şikayetçiydi bu yönümden.
uzaklığım. insanlara mesafeliyim ve bunu cool luk olsun diye yapmıyorum. iletişimde sıkıntılarım var.
yakınlığım. her tür insanla muhabbet edebilir saatlerce konuşabilirim, bağımlılık yapabilirim. hiç ağzını açmayan hiç konuşmayan adamdan cümleler döktürebilirim.

bir olay:

adam: lan bu adam hiç konuşmazdı. ne yaptın adama hayır yine seninle konuşuyor orası ayrı. bize tek kelime etmiyor.
ben: olayım bu benim.

bir olay:

hatun: canım çok sıkılıyordu, insanların gürültüsünü sevmiyordum, ama senin boş lafına bile ihtiyacım var.
ben: evet bebeğim.

bir olay:

hatun: sen farklısın, herkese her şeye hitap ediyorsun.
ben: hea öyle.

bir olay:

adam: senin muhabbetini dinlemeye geldim.
ben: yav yorgunum ama beni yormaz konuşurum ayıp ediyon. başlıyorum o zaman. o değilde neden benimki değil.
görsel
büyük, kalın ve uzun bi kuyruğum var.
nickimden de anlaşıldığı üzere bi sus allasen yeteneğim.
saçım.

300 metre öteden pinpointlenebilen bir insanım bu saçım yüzünden..

bel boyu extreme kıvırcık saçı yukardan at kuyruğu bağlayan bir insanım, at kuyruğu diyorum da tilki kuyruğundan farksız arkadaş.

bizim çevre mühendisliğinden arkadaşlar aradı bi defa, sosyal tesislerden çıkıyordum yemek vakti..

" la zürafa te bizim fakülteden görünüyorsun olm vallahi numunesin amk. " cümlesidir..

300 - 350 metrelik bir mesafe.
yazdığı şeye yahut söylediği şeye dakikalarca gülmesi. yazdığı şeyi 40 kez okuması.
müthiş bir insanım.
şu lanet olası kaslarım dostum.
Detaycılık.
duygusal olmamdan dolayı; sinirli ve kavgacı olmam.
Rahatına düşkün.
denklik.
hoşçakal demeye, veda etmelere fazla alışık olmak, hayır bu çok fazla veda ettiğim insan anlamına gelmiyor, çok melankoliğim lan.

sürekli konuştuğum bir insanla, aniden tüm bağlarımı koparacak kadar hazırım sadece.
sinirliyim gardaş.

edit: bir tane i yi koymamışım, arkadaş uyardı. sanki biz bilmiyoruz oraya i koymayı amk !
çabuk sinirlenen sıkılgan ve mal.
inat, merak ve araştırma çabası.
teşekkürler makina.
ben biraz zekiyim, ayıptır söylemesi. bi' de bir o kadar mütevazıyımdır yani her yerde zeki olduğumu falan da söylemem ha. nadir anlardan birine denk geldiniz; kıymetini bilin.

edit: ironi yoksunu bu sözlük. nasıl abanmışlarsa artık. yuh. sadece entry im için değil genel olarak bir ironi yoksunluğu var. sözlükten soğutursunuz adamı.
sinirlenince seksi oluyorum.

edit: erkeğim beyler tamam.
yemek yerken parçalanmış cesetleri izleyebilmem.
çoğu ergen yazarın sahip olduğu, ''ironiden bi' haber olma''ları.

birçok insanın yazarlığı bırakmasına sebep olmaktadır.
vedalarının sessizden ve habersiz olmasıdır. bir bakmışsın artık yokum, ani den ortadan kaybolması, daha 2 saat evel oradaydım. diğer bir belirginlik ise, yeni tanışılan biri ile, çok iyi anlaşmış belki dost belki çok iyi bir arkadaş olmuş olsalar dahi, ertesi gün hiç bir iz bırakmadan, çekip gitmem. hayır bu vefasızlık değil, başka bir şey, kelimeler kifayetsiz kalıyor anlatamıyorum, belki daha sonra. ya da anlatmaya gerek yok, kişi yi anlatan girileridir, diğer girileri oralardan çıkarım yapılabilir.