bugün

Tabiki içimdeki şeytanla kavgamdır.
Hipertansiyon ve anksiyete şüphesiz..
Şöyle 1-2 milyon Amerikan liram olsa dert tasam kalmayacak.
2008 yılında yaşadığım şeye geri döndüm aq. Neyse ki o zamanki kadar sert değil. En azından şimdilik.
Okullar tatil oldu iş bitti ve ben 1 kilo daha aldım. Pü püü.
Yarından itibaren yemek yemeyi bırakıyorum her gün spora başlıyorum.. artık 3 kilo vermem lazım.
azrail yorulma kanka intihar edicem.
Hergün bir saat tempolu yürüyüş derdini hemen çözer.
Üzülme.
1-) depresyon,
2-) karamsarlık,
3-) umutsuzluk,
4-) tatil yapamamak,
5-) ölçüsüz, kötü niyetli, yorucu, saygısız, bencil insanların çoğalması.
Derdi dünya olanın dünya kadar derdi olurmuş. Neyi, hangisini yazayım bilemedim.
Ben
O
Onlar

2.sıradaki çözülse hepsi çözülürdü ama olmadı.
*30 yıldır yani 6 yaşımdan beri hastalıklar içinde depelenmek.

*evde sürekli tartışma kavga çıkması daha doğrusu huzursuzluğun hakim olması (9 kişiyiz)

*maddi sıkıntılar
Parasızlıktır.
Türkiye ekonomisi.
An itibariyle eve iş getirmemedir.
Zamanı verimli değerlendiremediğim için kendime sövüyorum.

Bir de özlememem gereken birini özlüyorum.
(bkz: overthinking).
çok bela bir tanıdığım var.. bela derken, bulaşık anlamında değil, cidden bela..
bir yönden baş etmesi benim için çok kolay, öte taraftan belli işlerimi ona havale ettiğim için şu aşamada suyuna gidiyorum.
benimle görüşmek istiyor, kesin bir şeyler talep edecek ya da kafasında bir serserilik var, beni olmaz bir işe sürmeye kalkacak, ben de mecburen usulünce reddedeceğim..
hayatımdan ne zaman bir zorluk çıksa, yerine üç küçük yavru doğurup, öyle gidiyor.. vallahi billahi yoruldum..
Sanırım derdimi bilmeyen kalmadı. Benim venomla başım belada. Kesin hain örümcek bayramda yokluğumu fırsat bilip tüm soy sop sulasesini toplamış. Neyse ki bugün daha az gördüm. Azalarak bitiyorlar *
Allahim evlenmek cok zor

Ev bulmak cok daha zor. nalet olsun bazi ev sahipleri
milletin babasıyla ilişkisi çok iyi benimki afedersiniz b.k gibi aq.. içime dokunuyo normal oğul baba ilişkisi yok şüphesiz..
Artık yeni insanlara güvenim yok.. bir elin parmağını geçmeyen dostlarım var o yeter bana. Derdim ekonomik ve mental yorgunluk. Git gide yıllar ilerliyor ve boşa kürek çektim. Bir kadın sevdik o kadında bize tekme atmak suretiyle this is sparta dedi. Bu replik on yıllarca dillere dolanır unutulmaz oldu oluyorda. Ah be Ali cabbar sen çektin bende farklı dert çekiyorum. ikimizde bir kadından tekme yedik be arkadaş..
dön bak kendine neredeyim, geçmişin sevinçleri şimdinin yakarışları olup çıktı yüreğimden...

https://youtu.be/azq6_XsvXT0
Hayat çok pahalı, birde işsizken daha çok hissediliyor bu durum.
Çok değil 4 5 sene önce en kral klüpte viski açtırıyorduk. Şimdi delikanlı olan varsa gidip açtırsın.

Onu geçtim 3 sene önce 200 liraya kendi evimde rakı sofrası kurabiliyordum. Şimdi 200 liraya rakı alınmıyor!

Çomarlar benim bu derdimi anlayamaz. Çünkü bu tür küçük eğlenceler onlara çok lüks geliyor.
görsel
Şu aralar kafa izni yapmam şart ama sezonun ortasında da zor.
Aslolan fenerbahce dir ve sari sekerim kalbine girerim gibi objektif, centilmen, rakip takım taraftarlarını kırmayan biri olmamaktır. Bu iki güzel insana bana öğrettikleri için çok teşekkür ederim. Çok seviyorum onları.