bugün

bu dunyada ne işim var lan benim ?
kalbimin tek sahibine nasıl o kadar insan dinlendi?
milli mücadele hareketinin liderligini üstlenen Atatürk, acaba bu mücadeleyi kaybetmiş olsaydı tarih kitaplarında isyankar, düzene baş kaldıran birisi olarak yer alır mıydı?
Siz böyle sacmalamayi nerden ögrendiniz?
2 aydır kaşlarımı aldırmiyorum acaba nasil duruyorum?
neden bu kadar tatlıyım? baba?
bu demir madeni nerden çıkıyor arkadaş, bu kadar çok her yerde olduğuna göre baya bol bulunan bir cevher olması lazım ama gel gör ki dağ taş gezmiş olmama rağmen hiçbir yerde doğal halde göremedim. yazık değil mi lan bana.
Neden okulda, hayatimizin hicbir alaninda isimize yaramayacak bilgiler ogreniyoruz?
kadınlar neden kendilerini mutlu edecek erkek yerine onları üzecek ağlatacak adeta kendilerine sıçmıkmış gibi davranacak erkeğin peşinden giderler?
sarayın kaçağının yapılması nasıl bir ruh halinin eseridir?
Şimdi bedelliyi bankada yatırırken, senden sonra numara alıp işlem yapan alt devren mi oluyor?
babam böyle pasta yapmayı nereden öğrendi?
Çingenelerin mezarı var mı? Varsa nerde? Hiç cenaze namazı kılınan çingene görmedim. Gören var mı?
internet üzerinde bulut sunuculara her gün milyonlarca terabyte bilgi depolanıyor. bu bilgileri kendimiz depolamak istediğimizde ise hdd gibi fiziksel cihazlara ihtiyaç duyuyoruz.

bulut sunuculara depolanan bu bilgilerin tutulduğu fiziksel bir ortam var mı? varsa büyüklüğü ne kadar?
neden benim hayatımda da güzel şeyler olamıyor.
acaba beni sevecek kız olacak mı 2 - mezun olduktan sonra ne olacam sorunsalı ?
bu eziyet ne zaman bitecek?
versek kurtulsak şu son nefesi.
Neden mesaj yazmıyor?
Nerde buluşcaz ?
Nasıl davranacak ?
Aşık mı oluyorum ?
Okul bitecek mi?
Yarın sınav girecek mi?
Annem iyileşecek mi?
Abim dönecek mi?
Bu sorular bitecek mi?
Insanlar nasil bu kadar salak ve değer bilmez olabiliyor?
Neden stresten uzak kalamıyorum? Neden ben hep üzülen ve feda eden taraf oluyorum?
Şu b17 ne zaman gelecek acaba? Bi taraflarım dondu.
Uyku varken neden çıkış butonuna basmamak için direnilir.
beynimin bir türlü susmamasına sebep olan, ama ne olduğunu anlamaya çalıştığımda benden köşe bucak kaçan bu dert de nedir ki böyle?
dini sebepler gerçekten sevgiye, aşka engel midir ?
neden görmezden gelinemezler ?
tanrı her yerde ise niye herkes gökyüzüne bakıyor?