bugün

neden kötü biri?
neden mühendislik lan mal?
ismail YK o şarkıları nasıl bir kafayla yazıyor, o klipleri yönetmen nasıl çekebiliyor?
neden benden ayrıldın?
sex olmasa evlilik olur muydu ? gerçekten merak ediyorum. bilimsel araştırmalar bile evliliğin %80 nini oluşturdugunu söyledikleri bu olgu olmasa evlenmek daha mı kolay olurdu yoksa daha mı zor ?
Tavukda yumurtada birbirinden çıkarken bunu devlet meselesi haline getirip bilmece yapanlar neden anlatsanıza biraz:s
Sabunlar birçok renkte olmasına rağmen, neden tüm sabunların köpükleri beyaz oluyor?
acaba evlenebilecek miyim? baba olacak mıyım? bu aralar yatarken hep bunu düşünüyorum. evlenirsem mutlu olabilecek miyim? karımı mutlu edebilecek miyim?
kadınlar , külotlu çorap giyerken neler hisseder ?
seviyor mu acaba? Amacı Ne? Merak Ediliyor an itibariyle.
mutsuz olduğum kadar bir gün mutlu olabilecek miyim.
(bkz: djarum cherry) beylikdüzünde nerede bulabilirim ?
Kadınların paralı erkeklere tav olduğu fikri nereden geliyor? Acaba o kadınlar ömründe bir kez sevmiş mi yada arabasına gelinen erkekler hiç sevilmiş mi?yoksa Bacak odakli erkekler araba odakli kadınlardan mı şikayet ediyor?

Bir de titanik in sulu çekimlerinden sonra oyuncular kaç gün hasta yattılar ve acaba adam kadına aşık olmasa kurtulurmuydu?
Taş gibi bir milli futbol takımımızı bizler görebilecekmiyiz.
sağ twix mi sol twix mi?

ben hala orda kaldım.
tamamen dürüst olmam mümkün müdür?
acaba bu yazdığımı kaç kişi görecek ? sonra da kaç kişi "kim yazmış?" diyecek ? bunlardan kaçı msj butonuna tıklayacak ?
Bu kadar işsiz nasıl buraya toplandı?
Kadınlar gerçekden bizden 9 kat fazla mı zevk alıyor ?
GÖMLEĞiMDE 4 AYRI ÜTÜ iZi VAR, BU GiDiŞiN SONU NEDiR?
biz neden yaratıldık olum?
Ölümden sonraki durum gömülürken ki zaman vs....
Sözlüğün maddi geliri var mı?
insanın bileği kesilince hayatını kaybederken kolu kopunca hayati tehlike yaşamıyor olması.
zall kimdir? nerde okumuştur? ne iş yapar? görünüşü nasıldır? az sonraa...