bugün

yağmura rağmen deniz kenarına gidilecek, bar açılışı kaçırılmayacak. bedava içki hayalleri suya düşürülmeyecek.
süt tozu yoksa kahve içmeye kalkma.
selim ışıkın video derslerini sonuna kadar izle ve uygula.

(#1618236)
bursumun 100 lirasını 2 günde bitirdim mına koyim. kalan 100ü harcamayacağım bu ay. para biriktirme kararı aldım. ivit.
harcadığım her kuruşun hesabını yapma kararı aldım, kazandığım bi ton parayı çarçur ediyormuşum, yeni farkettim, yeter dedim, yatırım zamanı, ev araba ve altına yatırmaya karar verdim bütün nakitimi.
sshhh close your eyes..
sadece bugün değil her günün başlangıcında aldığım kararlardan biridir, kahvaltıda geçer.
(bkz: rejim yapmak)
doktor hatunlardan uzak duracağım.

yarı tanrılı hayat kurtarma sektöründe herşey senden daha önemlidir. gecikecekse arayıp haber vermez!
işten ayrılma kararıdır.
öfkemi kontrolüm altına alma kararını aldım .
her onundan biri sigara ile alakalı olan ara ara alınıp vazgeçilen kararlardır.
sanırım artık uyumam gerekiyor.

(9 saat 55 dak. oldu.) diyor kenardaki alet.
karar vermemeyi karar verdim.
firefoxu bırakıp, opera kullanmak.
istanbul'a taşınıcam.
derslerime çok çalışıcam yatay geçiş yapıcam.
hayitide bulunan tüm gayrimenkullerimi satıp koluma bilezik yapıcam.
nefes almaya karar verdim tekrar ve tekrar, hiç durmadan... yapabilirim...
artık gezmeyip ders çalışcam.
beni seven, bana güvenen bir yöneticim var * ve ben onun bana olan güvenini boşa çıkarmamak için * daha çok çaba sarf edeceğim.
çıplak ayakla otomobil kullanmamak.
güneş kremi şart abi.
ersin ve cosef'e sunrooftan kafalarını çıkarmama yasağı koyma. adamlar roman oynuyorlar abi sunrooftan kafaları çıkartıp. allahtan ceza yemedik. *
bir daha keşke dememeye özen göstercem.
mimar olmak.
kesinlikle iş yerimdeki çoğu kişiyle mesafeli olmak , seviyemi korumak .
iş haricinde iş yerimdekilerle hiçbir şey konuşmamak .
sigarayı azaltıyorum.* *
Bugün karşıma çıkan hiçbir engele sinirlenmeyip, sakin durup, işlerin hallolmasını bekleyeceğim, her ne olursa olsun sabırlı olacağım, durumudur.