bugün

kardeşim büyükbaş hayvandır kendisi severim çok.
evde değil de içimde bir hayvan besliyorum... köpek gibi sadık, kedi gibi hırçın, keçi gibi inatçı, yunus kadar zeki, karga gibi bilge, ejderha gibi ulu ve öküz gibi öküz, serçe kadar narin... hayvansa hayvan işte...
ben ve iki kardesim..
kayınvalide.* * * *
karafatma. *
sokak kedisi. evet bildiğin sokak kedisi. yavruyken annesi arabanın altında kalınca dördünü de eve aldım. ikisi öldü, biri kaçtı, biri kaldı.
kendimi besliyorum ben. maşallah dana gibiyim.
tekir bir sokak kedisi. http://sphotos-f.ak.fbcdn...72791479_1927021978_n.jpg
otobanın orta yerindeki bariyerlerde buldum minnacık bir şeydi. *
karınca.
benim değil kız kardeşimin köpeği olsa da severim keratayı. kendisi beyaza yakın bir krem rengi cocker olması dolayısıyla; (bkz: mayonez)
mastodon'u var evde silüeti beliren arkadaşın. çingene pembesi rengi var.

şu renk oluyor. bilmeyenler için.

http://www.superalsat.com...sli-tanga_V0JJurunZ490480
eskiden tavşanım vardı o öldü, şimdi yazın aldığım bir hamsterım var, sevimli bir şey böyle. bazen ısırık atabiliyor dikkat etmek gerek.
bir kedi ismi şımarık, bir köpek ismi koco. bir karga ismi tompsın ama evcil değil hergün yemek veriyorum uğruyor. *
anakondadır. şortumun altında anakonda besliyorum.
hamamböceğim gülendam ve kocası rıza.
eğitilmiş haşereler var. sadece gece yarısından sonra gelip mutfak zeminlerdeki kırıntıları alıp geldikleri yerden gitmesidir. eğer o saatlerden sonra tek bir tane görüldüğünde ölüme mahkum edilir. diğerleri imana gelip ders alanlar eğitilmiş olur.
çılgın golden ,yavru kartal, beşiktaş atkısının hastası spyke .
görsel
hayvan olmasına gerek olmayandır.

müstakbel ev arkadaşım var mesela. Sadece oturma eğitimi var. Başka bir bok bildiği yok eğitmek lazım ama nasıl.
(bkz: Kendim)
(bkz: fare)
ev arkadaşlarım... çok evciller. deprem olsa evden çıkmaz hayvanlar.
bir sevgilim var, terliksi hayvan.
görsel
allaammm bu nasıl bir şey böyle. sabır testi resmen yeaa, artık ye desinler şu kurabiyeyiiiii!
kedi ve balık.
Kedi. Muhabbet kuşundan kediye geçiş. *