bugün

çok uzağa tükürebiliyorum. hatta arkadaş bi gün lama dedi ya la bana.
1 haftalık bi spor eleştirmenliği yaptım lig tv de ve 4 yat 2 tane de villa aldım , ferrari ve bugattiyi söylememe gerek yok sanırım.

not: hakan şükür ün yakın bi arkadaşıyım.
ilkokul 4 ya da 5'te iken il geneli katıldığım bir kompoziyon yarışmasında sadece katıldığım için bir teşekkür belgesi ve şapka.
ilkokuldayken yapılan yan yana en uygun 3 kelime yarışmasında kat kat tat yazıp 1. olmuşluğum var.

hediye olarakta çocuk kalbi kitabını tutuşturmuşlardı elime.
lisede en çok kitap okuyanlar arasına girmiş belge almıştım.
öss türkiye 956852468'cisi aramızda alkışlarla s*ktir ediyoruz kendilerini evine ezikliğiyle intikam yemini ettirir.
ekşi sözlük'te yazar olmak.
askerde üstün hizmetlerimden dolayı alay komutanından* takdir belgesi almıştım.
10-12 yaşlarımdayken wenice'in resim yarışmasına katılmıştım, bi süre ses çıkmadı sonra tam ümidi kesmişken eve paket geldi 2. olmuşum 1.nin resminin basılı olduğu bir t-shirt, bide tebrikler yazısı göndermişlerdi.
elektrikli süpürgeyle sinek yakalamak.
okulda gittiğim bir seminerin sonunda "katılım belgesi" almak.
11.sınıfta fizik sınavından 04 alıp buna rağmen yılmayarak yazılım mühendisliğini kazanmak.
güzel oje sürmek.
saçma sapan sözler yazabilmek.
4 saat uyku ile 44 saat uyumadan idare edebiliyorum.
resim yarışmasında hep birinci olurdum valla.
büssürü kitabım oldu * *
büssürü boya kalemi hedye aldım.
(bkz: zenginlik)
ilkokulda bilgi yarışmasında okul olarak il birinciliği kazandık ödül olarak müdür bize gazozla simit ısmarlamıştı.hey gidi hey.boru değil gazoz ve simit.
yoğurdu sarmısaklasakta mı saklasak, sarımsaklamasakta mı saklasak diyebiliyorum.
gecenin bi'vakti evde o anda bulunan malzemelerle bile çok güzel votkalı kokteyl hazırlamak.

şerefe editi: adını ; 'karadutum çatal karam çingenem ' koydum. çok şahane olmuş. *
gece karanlığında ve yağmurda kaza yapmış ve 5-6 metre yuvarlanmış arabayı yol kenarındaki tarlanın ortasında fark etmek. hemde 100 le giderken. önemli aslında.
şöyle bir baktım eften de olsa başarım yokmuş ya la benim! Dilimi yuvarlak yapabiliyorum bu sayılır mi yada bas parmağımı geriye eğebiliyorum...
sigara dumanıyla yuvarlak çıkartabilmek. *
yazarların çokta fifi denilecek türden başarıları. ilkokulda "çalışan kazanır elması kızarır" diye bir olay vardı. okumada ilerledikçe kızarırdı o elma. ilk benim elmam tam kırmızı olmuştu. hayır insan bir ödül falan bir şeyler bekliyor. sınıfta kural da elması kızaranın annesi börekti, çörekti sınıfa ikramlar getiriyormuş meğersem, hep beraber afiyetle yeniyormuş. ne anladım lan bu işten. annem bir de söylenmişti "ne yapacağım ben koca sınıfa?" diye. neyse petit beurre ile falan ucuza kapatmıştık olayı.
çok iyi ağız okurum. *
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar