bugün

nike, siyah, 28 bölgeden ayağa masaj falan yapıyormuş.
çok taş topluyor ve bildiğin bez.
hem de pahalıdan biraz daha pahalı.
(bkz: abibas)
(bkz: süperstar)
plastik çizme. inşaatta iyi oluyor.
yazarların kendi ayak numaralarına uygun giydikleri ayakkabılarıdır.
büyüğü floş floş ayaktan çıkar,küçüğü kalleşçe vurur.*
babet ve ugg olmaması temennimdir.
pembe hafif tüllü topuklu ayakkabılarım var ama gerçekten fena sexy-şirin arası duruyor.
sözlük yazarlarının ayakkabılarını fazla kullanmadığı için yeni görünürler , sözlük yazarları ayakkabı sektörünün istemediği tip kullanıcı'dırlar . . .
46 numara beyaz böyle gıcır bağcıklı mağcıklı ama benımkıde gerçekten sexy- şirin arası.
meşin divarese
bez rebook.
anket yeşili converse.
dergahın kapısında duran her türlü ayakkabıdır. sözlük tarafından çalınmaya karşı sigortalıdırlar.
çakma nike. ama işareti aynı orijinal gibi valla bak.
modelini hatırlamadığım bir reebok.
-normal günlerde nike tempo yada converse.
-özel vs. günlerde rugan topuklu.
2 senedir giydiğim güzel bir lotto var. sayısal değil ama!
4 mevsim dexter iyidir.
görsel

görsel
new balance ,574 encap.
adidas
lotto
puma
kiğılı
dexter
bulldozer.
yıllardır çeşitli nike ürünlerini kullanırdım ayakkabı olarak. lakin her şey 4 gün önce birden değişiverdi. yine ayakkabı almak için gezindiğim herhangi bir avm de adidas mağazasının önünden geçerken, yıllardır gözüme batmayan samoalar bir anda gözüme çok sevimli görünmeye başladı. işte o günden beri bende bir (bkz: samoa) insanı oldum. pişman mıyım dersem henüz daha olmadım be sözlük.
bayan yazarları tespit amacıyla yapılmış bir anket gibime geldi. yoksa napsın mükremin'in giydiği ayakkabıyı. caps bile var la. *
3x converse (gri, beyaz, mavi)
1x puma el rey perf
1x lacoste futur m2 spc spm
1x lacoste graduate vulv 2 spld spm
vans oldschool.

yakışıklı değil karizmatikgillerden olan bu sevgili ayakkabı, aynısından birden fazla alacak kadar sapıttırabilir!
görsel
görsel
http://www.essentialsoles...Etnies%20Sheckler%204.jpg