bugün

sözlük yazarlarının sadece bir ay ömrü kaldığını öğrendiğinde gerçekleştirecekleri eylemlerdir
kesinlikle keyif için yaşanası bir ay olacaktır. öncelikle ilk olarak karaköy'e gidilecektir *
sonrasında alkolün en iyileri içilip gene karaköy'e gidilecektir.

hayat sex ve alkol değil midir zaten? sorusunun cevabı bulunacaktır.
evden çıkmam için bi bahane olur lan bu.
bırak bir ayı yarına çıkmaları bile garanti olmadığından yapmak için hemen icraata geçmeleri gereken şeylerdir.
sözlükte ölümümün yakın olduğunu sözlükte duyurarak, cenazemde zirve türünden bir toplantı tertip edilmesini talep ederdim.*
yönetime küfretmek, herhangi bir yazara küfretmek, seri eksi oy vermek olabilir sözlükle alakalı olarak.
romayı yakarım.
bir ay olduğu kesinse eğer gider nerde çocuklara zarar veren biri varsa onu öldürürüm. sapık, uyuşturucu satıcıları, çocuk katilleri, çocuk satıcıları vs fark etmez. aslında şimdi de bunu yapmayı çok istiyorum ama ömür boyu hapiste üç beş cinayetle çürümektense daha mantıklı, sorunu daha derinden çözebilecek şeyler lazım. ben örneğin bir sapığı öldürsem o sapığın taciz ettiği çocuk için tek değişen ondan kurtulmak olacaktır ama dünyanın adaletsiz bir yer olduğuna inanmaya, o yaş gurubundaki erkeklerden korkmaya, utanıp susmaya devam eder ve o içinde yara kaldığı sürece asla normal davranışlar sergileyemez hatta ilerde onun da başka çocuklara aynı şeyleri yapma ihtimali çok fazla olur. eğer o adam öldürülmek yerine hapislerde kendi gibilerinin arasında uzun yıllar kalsa o çocuk dünyada yapayalnız olmadığını bilecek, tüm büyüklerden nefret edip korkmayacak, adalet kavramından haberdar olacak. tozpembe hayaller tabi.
üniversite son sınıfa giden birini sikmek.
allah göstermesin ama sözlük yazarlarının bir aylık ömrü kaldığını öğrendikleri andan itibaren yapacaklarıdır.

şahsen iki evreye ayırırdım. bir evrede ibadet ederdim diğer evrede gezer tozar tüm paramı bitirir bugünün yarını da var diye düşünmeden yaşardım.

tabi kafayı yemezsem.
sözlük yazarlarının bir kısmının zaten 1 ay ömrü kalmış. gerçi daha az kalanlar da var; ama kimse bunun farkında değil. bu yazar, ben de olabilirim alimallah. ne kötü çaylak çaylak göçmek! bari çaylaklıktan kurtulsam yahu.

allah'ım ne olur 1 aya kadar canımı alma. şimdi aklıma geldi: sahi, niye verdiğini alıyorsun?
2 ay sonrasına borç para almak * bu arada ya şubat ayına denk gelıyorsa.
söyleyemediklerimi söylemek.
insanlardan helallik alırım,hoşlandığım kıza açılırım, kız sikerim.
Kendimi öldürürüm herhalde. Gerçekleştirmek istediğim o kadar çok hayalim var ki bir aya sığdırmak mümkün değil. Son günüm geldiğinde bu üzüntüyle gözlerimi kapatacağıma sevdiğim herkesle vedalaşır, içimde sevgi, nefret, hasret, ukte bırakmadan dökerim her şeyi ortaya ve sonra da intihar ederim sözlük.
ironi yaparım herhalde. normal hayatıma devam ederim. severim, sevişirim, içerim.
Namaz kilarim heralde sinava son gun calisir gibi...
intihar ederim.

hayat benle dalga geçemez , ben geçerim!
Kime ne soylemek istiyorsam söylerdim heralde, icimde bisi kalmadan gözüm kapali ölurdum.
Müzik dinlemeye devam ederdim. Hiç bi değişiklik yapmazdım.
artık beni yazar yapın da iki fikir belirteyim insanlara faydalı olayım diye ricada bulunurum moderatör arkadaşlardan. kırmazlar heralde beni? illa ölek mi la?
en az 25 yazı ile "yirmi beş" kişi öldürürüm. sonra intihar ederim. tabii marmarise gitmem gerekiyor. başka bir yerde son günlerimi geçirmem.
1 ay çok kısa diye düşündükten sonra kendimi yoğunlaştırılmış şekilde dine adarım. Son gece sınava çalışmak gibi bir şey bu da evet.
Kalbimi kırmış bütün insanlarin hayatını kaydirirdim. Sonra gönül rahatlığı ile ölebilirim.
Her şeyi satıp dünya turu.
Son gün elime silahı alıp toplu katliam yapardım. Başta siyasetçileri olmak üzere. Evet.