bugün

sevgilinin saçma sapan hallederi. sonra diyor ki neden kızıyorsun. nasıl kızmayım lan. ayıptır.
Fizik, atomlar. Fermiyonlar. Fermiyon. Bozon.
Belirsizlikler.
Yalnızlık. Her anlamda yalnızlık. Sevgili, arkadaş, hatta bazen ailede bile.
aptal insanlar.
Saçma sapan bahanelerinizi siktir edin ve sağlıklı iseniz sukredin amk, gerisi çok boş.
Sabah erken kalkacak olmak.
Mutsuzluğa sebep araynca sebep çok,ama bertaraf edip unutmaya calisalım. Dillendirdikçe daha cok hatırlarız ve üzülürüz çünkü.
Bugün işler mantardı. 100 gramı zor yaptık.
2 gündür çektigim diş agrısı yüzümün şişmesi.
sümeyye erdoğan ın tapesinin yayınlanmış olması.
şaka lan şaka, ahahahhaa.
Hafta sonuna kadar işlerini ayarlamaz ise "homeless" kalacağı gerçeğidir.
AKP'nin türlü pisliklerini görüp de hala kemalist, şu bu diye bikbikleyen andavallar. Şahısları çok sikimdeydi de bu ülkenin durumu üzüyor. Anlaşılan Bunlarla bir yere varmayacak bu ülke, kanaatim bu yönde. Herkes başının çaresine baksın artık. Bugün akp gitse yarın dkp gelecek, hayırlı olsun tam sömürülmelik ve iple oynatılmalık bir ortadoğu ülkesi olduk.
mola saatinin bitmesi ve ise girecek olmak. bir de meymenetsiz kasarin bugun de calismasi.
topuklu ayakkabımın topuk ucundaki lastiğinin çıkması ve her yürüdüğümde tak tak ses çıkarması. çok zor bir gün.
Sevdiğim bir arkadasimin yurtdışında gitmesi.
sınavlar, sınavlar ve sınavlar.
ikinci kez üniversite sıkıntısı sınavdan sonra iş bulup çalışma sıkıntısı sevdiğim kadınla ayrı şehirlerdeyiz onun sıkıntısı sayıyım mı lan daha.
cok guzel bir yazi yazdim (bence tabi) ancak cok da uzundu. tam yaziyi bitiriyorum sonra sozluge kayacam. elektrikler gitti. bir daha siksen yazamam.
house' un 4. sezonunu indirip hiçbir altyazının uymaması.* üstüne üstün bari idm ile indireyim hızlı hızlı hem de arşive katarım dedim indirdim ve ne göreyim koca sezonda bir tane düzgün altyazı yok.**
aklıma geliyor olması. öyle büyük bir çaba sarf ediyorum ki oysa. kendimle kavga etmekten yoruldum.
amaçsızlık, hedefsizlik, ne yapacağını bilmemek falan.
Kotu bir gün kotu giden iş anne özlemi sinir bozucu gelişen aşılamayan olaylar. Üzerine çok sigara içmekten mahvolmuş boğaz ağrısı. Boktan gün kısaca bir de sabahın köründe kalktığı halde uyuyamama var fln fln... Neyse şimdi hepsini boş verme vakti.
yarın sabah yine erkenden işe gidecek olmak.
sevgilinin tunalı'da fink atması.
güncel Önemli Başlıklar