bugün

(bkz: sözlük sapığı vakası)
Öngörü:
arkadaşlar sözlük sapığı vakası hakkında dikkatimi çeken detaylar oldu.
bu sapığın "beşinci nesil" bir yazar olması
✔️"yaşı orta veya büyük bir şahıs"
olduğuna işaret eder.
farklı farklı başlıklara hızlıca enrty girmesi
✔️"sözlük kullanma deneyimi"
olduğunu gösterir.
yıllardır giriş yaptığı ip adreslerinden, mail adresinden ve ona giriş yapılan ipden kim olduğu tespit edilebilir. bunları bile bile bu eylemi gerçekleştirmesi ve savcılığa suç duyurusunda bulunmalıyız dememe rağmen bana penis resmi atıp küfretmesi
✔️ "kimliğinin deşfire olmasından korkmadığını"
gösterir.
cinsel taciz vakasında kimliğinin deşifre olmasından korkmayan kişi
✔️ "toplum içinde yaşayamaz haldedir veya yaşamaktan vazgeçmiştir"
eylemi yapacak kişinin başkasının penisi yerine kendininkini farklı farklı açılardan anlık olarak çekip yüklemesi
✔️"cinsel bunalımda, arayışta ve psikolojik sorunları var"
olduğunu gösterir.
ayrıca
penisinin uluorta görülmesine karşı utanmazlığından
✔️ "bu tür cinsel taciz girişimlerine ilk kez kalkışmadığının"
belirtisidir
bu olayın bireysel bir platformda değil, kamuoyuna açık olan ve herkesi erişebileceği bir platformda yaşanması
✔️ "şahsın tepkisinin genel kitleye, bütün topluma karşı olduğunu"
gösterir.
bütün bu ayrıntıları bir araya toplayınca sözlük sapığının yaşadığı bu psikolojik krizin
❓"cinsel bunalım kaynaklı bir intihar kararı öncesi topluma ve kamuoyuna açık bir tepki"
olma ihtimali kuvvetlidir

olay 10.12.2020 tarihinde saat 18:00 - 18:30 sularında meydana gelmiştir. şimdi bu tarihte ve saatlerde intihar eden, intihar girişiminde bulunan, veya büyük bir suç işleyip psikolojik bunalıma giren kişiler arasından sözlükle bağlantısı olan, olabilecek kişileri tespit etmeliyiz.

daha önce cinsel organ resmi atanlar olduysa da kimse bu şekilde kendi cinsel organını kimliği belli olacak bir şekilde defalarca farklı farklı çekimlere paylaşmamıştır.
bu şahsın psikolojik olarak büyük bir travma yaşadığı ortadadır.

tabi ki bunlar yalnızca bir öngörü. yanılma ihtimali her zaman var.
enteresan bir vaka.

ne anlatıyorsun babacım sen.
Her girenin ip den bulunamadığını bilmek gerek.
görsel
Yarrak üzerine araştırmalar...ilginç.
adam bir çük için 8 sayfa analiz kasmış amk eleştirmen gibi.

filmini de çektir sen bunun kanka, boşa gitmesin.
Polisin şahsı teşhiş ettiği anı düşünmek bile istemiyorum.
Yarrak resimleri ve taşak diyalektiği üzerine düşünceler

J.k Lenova - sözlük yayınları - 160 sf - 34,90 tl

(bkz: Sepete ekle)
✔️"yaşı orta veya büyük bir şahıs"
✔️"sözlük kullanma deneyimi"
✔️ "kimliğinin deşfire olmasından korkmadığını"
✔️farklı farklı başlıklara hızlıca enrty girmesi.

yukarıda ki kriterlerden bana uyanlar bunlar. sapık allahtan seri toplu mesaj atamıyor yoksa ihale bana kalacakmış. şimdi gelelim benim işsizliğime;

arkadaşlar sözlük sapığına ibriğim girsin size bir şey olmasın.
bu sapığın "beşinci nesil" bir yazar olması'nın önemi yok. neden ? adam hesabımı silip sessiz sedasız gideyim demek yerine böyle bir atraksiyona girişmiştir.

✔️"yaşı orta veya büyük bir şahıs" çüküyle mi hesapladın yaşının orantısını kardeş derler adama. çüke baktın, büzüşmüş ve kıllar hafif pişmaniye rengine geçmekte kesin büyük biri mi dedin.

✔️ farklı farklı başlıklara hızlıca enrty girmesi çok kolaydır. 4 tane yan sekme açarsan ve hepsine entry girip aynı anda yollarsan seri şekilde entry kasarsın.

✔️ yıllardır giriş yaptığı ip adreslerinden, mail adresinden ve ona giriş yapılan ipden kim olduğu tespit edilebilir. bunları bile bile bu eylemi gerçekleştirmesi ve savcılığa suç duyurusunda bulunmalıyız dememe rağmen bana penis resmi atıp küfretmesi. savcılığın umrunda olmayacak konudur. ayrıca bu sapık salak biri değil. ben olsam çükümün fotosunu çekerim kenara atarım. giderim internet cafeye sözlük hesabı açarım beklerim onaylanmasını. hesap onaylanır resmimide ordan paylaşırım herkesle. sende sittin sene arar durursun cafe cafe.

neyse, adam twitter sapıklığından sıkılmış, bakmış sözlükte herkes amlı, memeli başlıklar açıyor demiş şunlara bi göndereyim belki buradan düşürürüz. tüm gün cinsel içerikli başlıklar açmanızın sonucu işte bu sapıktır.
şeyini göstermesi herifin ahlaksızlığı

da

ya o don ?

en az 3 ay yıkanmamış sanki

veya

sidikli bir arkadaş

rezil.

bunları yakalayıp asit havuzuna atmak lazım.
Diğerlerini anladım da, vatandaşa resim var deyip mikini gösteren herif hiç intihar eder mi aq. Öyle olsa memlekette siyasetçi kalmazdı.
Uludağ sözlükte görüldüğü iddia edilen vakadır.

Ben görmedim.
Haklılık payı olan açıklamadır
Ruh sağlığının yerinde olmadığı kabak gibi ortadadır.
Hatta sadece bu değil, herifin her şeyi ortadadır.

Umarım ve dilerim intihar etmiştir, zira oksijenimizi bu tür varlıklarla tüketmek,kıtlığın, susuzluğun gümbür gümbür geldiği şu yüzyılda, bu tip iflah olmaz saykolara emek vermek yüktür.
Edebi, ahlakı eline alıp fır fır çevirmeyi maharet sayan ve bununla acınası orgazmlar yaşayan varlıklar, toplumun kamburudur.
Diyeceğim bu kadar!
afedersiniz ama sözlük son zamanlar yaprak gibi olmuştu kişide foto yükleyerek tescilledi diyelim. yakında reklamlarda penis büyütücü reklamları felanda çıkar.

burda kadınlar genç kızlar felan vardır şeyinin resmini atmakta ne demek ayıp ayıp o değil modlar napıyordu o da merak konusu.
olay ne? ne zaman oldu? hiçbir fikrim yok. sözlüğün kalitesi bilmem ne diye konuşanlar sıktı artık- herkes kendi takip ettiği, merak ettiği başlıklar kadarını görür-. ayrıca eğer bir şey olduysa yazmazsanız konuşmazsanız olmamış sayabilirsiniz.