bugün

sözlüğün kapalı olduğu şu 3 günde yaşanan abondeneden sonra sözlük açılmasıyla birlikte istenen nick ve şifreyi bir an için hatırlıyamama olayıdır
(bkz: ben bugun bunu gördüm)
sözlüksüz geçen günlerde rüyamda login yapmadığım için aynen yaşadığm olaydır..* demek ki antreman yapmak lazım biraz..
-neydi lan neydi lan neydi
+da vinci allah belanı vermesin
-unuttum olm dur ya kafamı karıştırma
+ulan bi şifreyi aklında tutamıyorsun ya
-Kullanici adi yada sifreniz hatali.
-nasıl yani ya?
-ya bırak gireyim içeri, sözlük açılmış, sen bana şifreydi, isimdi diyorsun.
-sen benim kim olduğumu biliyor musun?
-ya bırak geçeyim, içeride bir sürü entryim var, benim ben tanımadın mı?
-otomatiğe bağladın ha. benim ben asiti kaçmış kola. şifremse ******. aaa oldu valla.
bu başlığı sadece okuma, entry girememe olayıdır.***
hatırladıktan sonra buraya entry girme endikasyonuna sahip unutkanlıktır.
sozluk nickini ve sifresini unutmak

başına gelen insanın,
çok fena şifre hatırlatır kısmına müracaatın allahın emri oldugu durumdur...
sözlüğün adresini de unutması ile üçlüyü tamamlayarak ne kaybettiğini bile hatırlamadan hayatına kaldığı yerden devam edecek kişinin başına gelen olay.
daha kötüsü kayıt olduğu elektronik ileti adresinin $ifresini ya da kendisini unutmasıdır. *
sosyal kirlenmeye uğradığımızın açık bir göstergesidir.
sanırım unutmadım.işte:

nick: kalem
şifre: 44582 *
almayı düşünülen bir ürün hakkında yorumları almak için nette gezinirken, çıkan sonuç sayfalarında sözlüğe de rastlamak, akabinde giriş yapmaya çalışmak ama bir yılı aşkın zamandır bir şekilde sözlüğe uğramamış olunması nedeniyle nickin unutulması şekliyle yaşanabilecek bir durum. hemen hakkında yazı yazmış olunabilecek başlıklar akıldan geçirilir, mutlu sona ulaşılabilir.
ya unutkandır ya da birden çok fake hesabı vardır.

not: fake hesabım var. bir buçuk düzine hem de.
(bkz: kuş beyinsiz olmak)
başıma gelen olaydır.

21.02.2012 14:30'da gelen bir mesajla yazarlığım onaylanmış. sanırım burası ilk sözlük deneyimimdi. ilk burayla başladık daha sonra başka sözlüklere kaydık. öyle uzadı gitti. unutmuştum burayı, 2 ay önce falan '' ya benim uludağ sözlük'te yazarlığım var mıydı?'' diye düşünürken birkaç giriş denemesi yaptım. fakat olmadı. sonra ''sanırım yoktu ya'' deyip vazgeçtim.

meğer yazarlığım varmış. bugün şans eseri buldum. vay be. aradan kaç yıl geçmiş. kim bilir neler yazmışım neler. tekrar okuyup mazilere gideceğim şimdi. aranıza hoş geldim yeniden. fırsat buldukça yazmaya çalışacağım. sevgiler herkese.

edit: imla.
Yeni küfürler türemesine olanak sağlayan durumdur.