bugün

online olmamdır.
katılmadığım önerme ...
Peki sozluk erkeklerine ne demeli.
bugün tatil günüm. hep giriyorum sözlük ama bugün tatil günümde olmam daha çok girmeme sebep. boşluktan.
katılmadığım önerme ...

yazardan gelen sebep düzeltmesi ... şöyle düşünmekte lazım günün yorgunlugunu buraya gelip bir kaç entry okuyup srtres atmak yada ne bileyim burda başka bir insan olmak güzel kızlar sözlüklerde yazamazlar mı ?
Aşırı sakin olduğum zaman giriyorum mesela suan çok mutluyum huzurluyum ashabimi ne bozar dedigim an soluğu burada alıyorum birazdan türbanlilara sayacak or. Evlatlari gelecek bende yardiricam. Öyle 10 dk sözlüğe yazıp çıkıyorum mesaj atanim da yok mis gibi hayat.
Yazar burada güzel kızları belirlemek için yem atmıştır. Yani bence öyle, yoksa böyle hastalıklı bir düşünce mazallah.
O zaman durum çok daha vahim desene canım,

düşün yani Şişman, çirkin, asosyal kadınlar bile değil sana caps atmak amlı götlü konuşmak, selam bile vermiyor, yüz vermiyor, wassap vermiyor,

Yazık vallah.
Sözlükte kiz var mi ki??
Bugun okulda olsaydim muhtemelen ders dinlerdim.
Cinsiyet ayrimciligi.
her türlü iğrençlikte sınırları zorlayan, insanlıktan nasibini almamış başlıklar açan, yapılmadık edepsizlik bırakmayan, zar meme göt gibi konuların dışına çıkmayan, bir kız cinsel içerikli entry girsin wowowo orospu diye yaftalayan, aklından değil pipisinden geçenleri yazan, övünecek tek şeyleri pipilerinin boyu olan pezevenklerin ne işi varsa bizim de o işimiz var.

hadi yallah.
Kim ne düşünüyor, kim ne diyo. Psikoloji okumak istiyorum. inceliyorum toplum psikolojisini,
deneksiniz bir bakıma.
dünyayı ele geçirmek.
Tabii ki de erkek düşürmek. Başka nolsun yane.
kızları başlık altına çekmeye çabanı gondiklesinler.. * ulan türk kızı bunu yermi
çoğu erkek sözlük yazarının aksine, kültürlenmek için buradadırlar.
gerçek hayatta kimseden yüz bulamamış çirkin, asosyal kızlar burda popüler olmaya çalışıyorlar işte.
meraktan.
götü kıllı, varoş, yobaz, mhpli, tesbihle gezen sözlük erkeklerini tavlamak değildir.

Aksine kendini bu göt heriflerin egolarını ezmeye adamıştır. Evet hepiniz götsünüz ve türk kadınını rahat bırakmanız için uğraşacağım yavşaklar. Özellikle türkiye gibi ataerkil ülkelerde erkekleri öldürmek lazım. Öldüremiyoruz en azından sövelim. Bunun için sözlükteyim, kökünüzü kazıyacağım, inlerinize gireceğim. Saygılar.
çirkin kızların sözlüğe girmesiyle aynı sebeptendir.
insanların bir konu hakkındaki yorumlarını okumak ve bazen de kendi yorumunu eklemektir.
Eğlence. (bkz: makara kukara)
vakit geçirmek.
kafa dagitmak icin. Yazmak icin. Yasadiklarini ve goruslerini, tecrubelerini, bilgisini Paylasmak icin. Can sıkıntısını gidermek icin... Vs.