bugün

Napcan sözlük kızlarının memesini onlar sana aç bi tarafını göster diyor mu?
meydan okumada ilk önce insan kendini ispat eder, sonra daha iyisinin var olup olmadığını sorgular. koy lan meme capsi.
Sözlük erkeklerinin memelerinin kızlarınkinden büyük olması durumunun tek yanlı tarifidir.

Sosyal hayatı zayıf olan erkek sözlük yazarı bilgisayarda zaman geçirir. g*t büyütür, meme büyütür.
Sosyal hayatı zayıf olan kız yazarın memesi küçüktür. (açıklamama gerek yok)
kanıt isteyenler mesaj kutuma gelsin.

not: erkeğim
görsel
olabilir. bazısı öyle sever.
Valla simdi benim gördüğüm memeler büyüktü memintolarda tombiktoymus espirisini yapabilecek kadar vardi.simdi hangi sözlük kızlarından bahsediyoruz ona karar verelim.
Burda konuşmak kolay! O zaman çıksın büyük olan göstersin bizde bilelim!
(bkz: small tits)
(bkz: silikon çıktı mertlik bozuldu)

(bkz: natural big tits)
Herkes büyük sevmiyor.
ve bunun yaninda bir de koca gotlu olmalari durumudur.

allah bunlari yaratirken herhalde acele acele skip etmis gecmis.

ama hala utanmadan sozluk basinda zaten hali hazirda legen bicimini almis gotlerini buyutmeye devam ediyorlar saka gibi.
hepsi aynı bokun laciverdidir. memeler küçük götler kocaman. hele süpermenin şeysi diye bi avrat vardı onun göt allah muhafaza uydu çanağı gibiydi. o ne lan öyle. töbe bismillah.
düşman götünedir.
erkeklerin memeleri küçük malum. (bkz: harun abla)
Maalesef gerçek. Abi büyüğü geç orta boy bile yok. Sözlükte yazar olmak için okuma yazma bilmekten sonraki ilk şart bu herhalde amk.

(bkz: meme yok göt yok ne var it)
benim icin sorun olmayandir.

beni irite eden durum karpuz gibi gogusler ve kalcalardir.

ben citi piti zayif ve kucuk memeli kadin seviyorum karşim.
(bkz: sözlük kızlarının fotoğrafları) başlığında açıkca ortaya çıkan gerçekliktir. bu gün atılan 4 fotoğraftan 3ünde meme yok 1inde de varmış gibi bi şey.
Dadından yenmeyecek durumdur.

Yaşasın küçük memeli kadınlar.
Aksini ispatlamak isteyen kızlarla özelde buluşalım.