bugün

Şahsım tarafından merakla beklenen itiraflardır.

Haydi hanımlar itirafları görelim.
Babamin annemden once sevdigi bi kiz varmis. Annem bana soyledi gecenlerde. Onu arada bir dugunlerde falan goruyorlarmis. Annem de babam da. Ama yok boyle bir sey ya nasil babam annemden once birini sevebilir arkadas. Deliye dondum. Kiziyorum bir daha onun oldugu yere gitmeyin diye annem de bana kiziyor. anne sen ne kadar rahatsin diyorum ama ikisi de beni tinlamiyor. Bi gun o kadin ellerimde kalacak...

Ayrica olta takimi güzelmiş. Gicir gicir.
Çok güzel mantı açarım.
https://www.youtube.com/watch?v=tAp9BKosZXs
bir insandan hemen soğuyabiliyorum hemen ısındığım gibi. hayatımdan uzak tutmam gereken birisi daha edindim. ne mutlu bana. salağın tekiyim.
edit. ve başlık.. ? bu ne ara açılmış ya.
annem dun giderken, ocagin kapali oldugundan emin ol dediginde kac yasindayim ben biliyorum heralde falan demistim.

allah carpti, duman kafa bile yapti.
Berke geçen beni eve davet etti, gitmek istemedim, gittim ama. Gittiğimde burak da ordaydı ve bana sahip oldular. Aslında çok hoşuma gitmişti. işte ben o gün patlamıştım.
Güldürür.
çok acil olan itiraflardır.
Mavi gozluyum upuzun kipriklerim var.
Ehe.
Evde kimse yokken tüm odaların kapısını kapatıp antrede stüdyo ortamı yapıyorum ve saatlerce şarkı söylüyorum.
Esnerken gözüm doluyor.
Plansız yaşanan bir iki üç yıldan sonra yeni yeni bir yol çizmem gerektiği kafama dank ediyor ve ben ne yapacağımı bilmiyorum.
Yok mu beni siken.
* *
şurada kız ayağına yazanların çoğunun pasif olduğundan bir şüphem yok.
su an cok mutsuzum asiri mutsuzum oyle boyle degil cok mutsuzum ustume bi mutsuzluk çöktü anlatamam ölecem mutsuzluktan.
Eve erkek attim!!!!
Sözlükten sevgili bulmadım. Bulduğum sevgiliyi sözlüğe yazar yaptım.
imza: Epimetheus'un sevgilisi.
(bkz: jimi jimi lakunu pua pua)
Pembe otobüs gibi pembe başlık mı bu da?
Tatil boyunca kolumda saatle güneşlenmişim haberim yok, dönünce farkettim, o salak görüntüden kurtulmak için üç dört gün solaryuma girdim, dün gece o saati yine çıkamayı unuttuğumu farkettim.
Tam oltalik baslik.
istemediğim insan yazıyor, istediğim yazmıyor. Onu da istemezsem yazar mı acaba?
https://twitter.com/i/status/1081440346767265793
Bir erkekten hoşlanıyorsak su şişesi, kutu Cola vs açtırırız.
Yani bizim gücümüz açmaya yetmiyor gibi davranırız.
Çocukta hemen atılması lazım tabi ki. Yardım edeyim... Deyip.
Sonra vaaayy.. Falan deyip çocuğu ateşleriz. Ve o da yavaş yavaş yazmaya başlar.
Zayıflamak için depresyonun en mantıklı olay olduğunu düşünüyorum . ( bir süredir ).
Edit: arkadaşlar 4 kilo verdim böyle . Az değil .