bugün

şuan bir erkegin kollarında uyuyup tüm hormonlarını serbest bırakmak , mutlu olmak dopamin salgılamak varken ilgi arzısı bir sürtük gibi saat 00.00 ı bekleyip atacagı resme binbir efekt uygulayıp saat 23.00 de entry yi saklaya basıp bu vakti bekleyen beyinsiz türler ancak bizim ülkede olur , vallahi bak bahtsızız.
bunlar sagda solda markette okulda hatta sözlükte , kahretsin.
Tek temennim umarım bunlardan ana olmaz * kişisel fotoğrafı anlarım, sevdiğin veya değer verdiğin birine atarsın ama ortalık malına dönüşmek istemek nedir abi?

Acizce fotoğraflardır.
Gecenin tespiti;
Kızlara abazalık yakışmıyor.
Bide bilimden bahsediyor. Millete ahkam kesen ateist ergene bak sen. Herhalde teşhir ettikçe bilimi artıyor, bilinmek tanınmak istiyor. Meşhur olmak için bilimi kullanmaya gerek yok oysaki.
bu şeyi hafızamdan nasıl silebilirim?
Hasiktir ya yine bosaldim lan.
görsel
neden haset edelim abla ya...
- sahibinde satılık elektrikli bisiklet.
Ehliyet ve plaka gerektirmez. Pazarlık olur.-
(bkz: ticaret için uygun alan)

Haset etmeyin verin parasını alın.

Bir takım fotoğraflardır.
yalçın abinin memelendirme tekniğiyle atılmış harun abi fotolarıdır.
hep bir ümitle girilen başlık. ve her defasında hayal kırıklığı. bacım atacaksan ya tam at ya da atma dimi. zaten bacı olup olmadığın da belirsiz ya neyse.
görsel
görsel
Beyaz giyme söz olur ya da toz.
görsel
Akıyor bu gece maşallah. Disturbing hanımın yine sahalara döndüğünü gösteren fotoğraflardır.
Oha resmen meme.
görsel
adettendir.
oooo meme. inşallah feyk deyildir. bakiim hemde iki dene. ilginç.

bidiktirin gidin.
ışıl ışıl...
görsel
görsel

Kustum kusura bakma.
Desturbank bey ne yapiyorsunuz? Evet.
görsel
Bir senedir sözlüğe girmiyordum tam özlemişim be derken bu başlığı gördüm ve diyeceğim sadece tek bir cümle.
Bi bitmediniz....
https://i.hizliresim.com/W0OYQq.jpg

canım arkadaşım.