bugün

bu bir tespit ama kanıta gerek duymayan bir tespittir. şu an sözlükteki online kızların bacaklarında kıl olduğu bir gerçektir. sebebi asosyallikleri ve kendine bakmamalarıdır.
kızlardaki her kıl emilesi bir tanrısal parçacıktır. O yüzden sözlük kızlarınınki de absürt görülmemelidir.
orman ve su işleri bakanlığından izin çıkmasını bekleyen kızımızdır.
Epilasyon yaptırmamış sözlük kızlarının bacaklarında kıl olduğu gerçeğidir. Huff fakirler.s .
osurup sıçtıkları hatta işeyerek geğirdikleri gerçeğinden daha acı değildir.
sozde hepsi fena bakimli manitalar olduklarini iddaa ederler ama konu buna geldimi ses etmezler. iste size kezbanlarin bir bugu daha. bunlar evlenince nasil olsa kocayi buldum deyip kendini salan killi killi dolasan kocasinin kacacagi kimseler olacaklar.
killi bacakli kizla sevismek baskadir.
bacaklarında kıl olan sözlük kızları da şimdi koltukaltı örülesi boyutta uzun kıllara sahip olan erkekleri düşünüyordu.
bilim dünyasını aydınlatan gerçektir. Ülkemize Nobel bilim ödülünü getirecektir.
"insan da ya kıl olur ya da akıl" lafından yola çıkarak, her ikisine de sahip sözlük kızlarının alınlarından öpme isteği uyandıran başlıktır.
bacına yapsam hoşuna gider mi?
Byhg ne yaptın be kardeşim. Amına koydun ortalığın.
ya Bunu neden yaptın, Neden ama neden neden...
bacağı seven kılına katlanır.
görsel
benim bile bacağımda yok kızların varsa çok komik bir görüntü olur.
çare lazer epilasyon.
Ahlak edep onur kişilik öyle bozulmuş çöp olmuşki, adam küfür ediyor 4,5 tane beğeni geliyor. Toplum çöp olmuş seviye sıfır.
bu bilgi dogru. bir de oyle sort giyiyorum
Kel satıcının kör alıcısı olur.
görsel
Sadece bacak değil.
*hatırlatma* 2022 yılı bitiyorrrr...
sözlük kızlarının bacaklarında kıl olmasının nedeni binlerce yıldır kadınların kıllı erkek tercih etmesinden kaynaklanıyor. böylece kılların genetik olarak yok olmasını engelliyorlar.

görsel
ben de gormustum ama elestirip kirmak istemedim.

baskasi olsa sert sekilde rencide ederim.
Doğru olan gerçektir.

Ya Kasım gelmiş ne alacağım.

Salarım gitsin kışın sıcak tutar.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar