bugün

Doğrudur yalandır bilemem ama çamur atanın önce kendi eli kirlenir derler
O yüzden ispat şart.
(bkz: Hahaha olaylara bak)
(bkz: Ulan rahmetli memati)

Edit;
Küçücük kızdan (deyzi liseli diye biliyorum, Max 18-19 heralde) para alıp, paranın üstüne yatmaya çalışmak, bunu geçtim sonra da özel hayatin gizliliği mahkemeye veririm diye korkutmak. Vay AMK bebesi.
Tanımadığın insana, sanaldan tanıdığına para veriyorsan sende hak etmişsin

iyi olmuş aq.
Bana para vermeyen sözlük kızının;
Saçı bitten, g.tü s..ten kurtulmasın.
isteyen düşebilirde istenende düşmesin,zorla değila.
o görüşmeleriniz delil niteliğindedir. hemen en yakın adliyeye gitmenizi tavsiye ederim. bu şahıs borcunu inkar ediyorsa ki sanırım mesajlaşma vs olmuş, o borcuna delildir. ödemem banane yeaaa modundaysa o da ispat edilmiş olur. koş kızım adliyeye.
Para istemenin vajina penis ile ne alâkası var, anlaşılır gibi değil.
Ya da paraya ihtiyaç duymanın, yardım almanın penis vajina ile ilgisi ne?

Ne kadar da denyosunuz, penisi olan vajinası olandan para istemez zihniyeti ile evrimi tamamlayamamış cro-magnon insanı davranışı sergiliyorsunuz.

Keşke testisiniz, klitorisiniz kadar beyniniz olsaydı da ne demek istediğimi anlasaydınız.
sözlükteki islamcılar tarafından eyleme geçirilen para isteme olayının bir sonucudur.
Kız ben bunlara günahımı bile vermem. Sen gitmiş borç vermişsin. Nasıl da hemen birbirinizden borç isteyecek arkadaşlık ilişkileri kuruyorsunuz ben şaşıyorum. Mendebur olan benim sanırım. Ayrıca belki çok zor bir durumda kaldı da istedi. Olabilir yani. Allah kimseyi çaresiz bırakmasın. Tabi bunu alışkanlık edindiyse vay onun karakterine. Çok rahat borç isteyen insandan ben bir korkarım. Valla.
Kim istemiş, kaç para istemiş, ne için istemiş, ne kadarlık bir arkadaşlıktan sonra para istenecek/verilecek duruma gelinmiş? Birkaç cümlede toparlanabilirse biz de öğrenmiş oluruz. Özel değil bunlar, genel genel...
isteyebileceğim dostlarım var ama niye isteyeyim gözlerini kırpmadan çıkarır verirler.

Ama gerek yok sanaldan para istemek en son seçenek ve hayat memat meselesi olması gerekir.
yalnız güzel sikandal ha. yemin ederim tüylerim diken diken oldu, yine gurur duydum sizlerle. koşa koşa geldim hemen.

ulan en kötü günümüz böyle olsun be. valla acayip keyiflendim ha.

bu arada bir insan kafede parasız kaldı diye 4 haneli para niye gönderilir, ne yemiş o kadar amk garsonları mı yemiş pezevenk?
Dört haneli borç alındığına göre mekan alkollü. Hemen anlarım. Zekiyim bir kere.
iban ver mezar taşına yazalım.
Olaylar gerçekse sen çok safsın güzelim kusura bakma.
Kafede(?) parasız kaldı diye 4 basamaklı paralar gönderebiliyorsan ayrıca zenginsindir de. Bence kendine çok dikkat et kandırırlar seni, çok samimi söylüyorum.
Öyle onur gurur meseleleri de sökmez burada.
O meblağda para bırakacağı yerlere gidiyorsa ceremesini de sen değil o çeker.
neymiş efendim?
satınalma paritesi, eğitimi, sosyal çevresi, din ideoloji vb düşünce yapısı-dünya görüşü ne olursa olsun kezban her zaman kezbanmış.

gerçekten bu kadar cahil olmak için ne yapıyorsunuz?

ses kaydı dinlenmiş ve şahsen utanç duyulmuştur.
asla bir insanı eleştirirken ondan daha da aşağılık pozisyona kendinizi sokmayın.
4 haneli rakamlar pavyonlarda olur genelde. Mevzu Ankarada geçiyor olabilir.
Adama bak lan cezalandırıyormuş her mesaj atmada sonraki güne devretmiş, kimin parasını kime vermiyorsun fırfır?

Ben bahsi geçen puştu zamanında da sevmezdim de birileri para yolladıysa az buçuk gideri vardır ederi Bile yoktur diyordum şaştım.

Yapmayın yaptırmayın enayi misiniz?
(img:#2154208)
kızım sen ezel misin? bi de sen teklif etmişsin para göndereyim diye.

Hoş ben de aynı saflık/mallıkta bi insanım, anlayabiliyorum seni ama bu eyşan kılıklı herif kim şimdi. biri dm'den nick versin ya. Böyle olmuyor.
Ses kaydını dinledim. Geçmiş olsun @deyzi, paranı kurtardığına çok sevindim gerçekten. Dinlerken de olayı yaşamış kadar oldum ve sinirlerim zıpladı!

Her insanın hayatında en az 1 kez saf bir anına gelip de parasını kaptırdığı bir vaka olmuştur mutlaka. Eğer olmadıysa henüz çok toysunuz demektir. Kimse "ben kaptırmam" demesin! oluyor işte; duyuyoruz, görüyoruz.

Bu ülkede ne akademisyenler, ne iş adamları para kaptırdılar dolandırıcılara. Hepsi de okumuş, tecrübeli insanlardı oysa! Olaya buradan bakmak lazım yani.

Ayrıca bu da herkese ders olsun. Sözlükten ve hatta genel olarak internetteki herhangi bir ortamdan tanıştığınız kişiyle akçeli işlere girmeyin! illa para vermenizi gerektiren bir durum olursa da çok küçük ve geri almanızı gerektirmeyecek mablağlar gönderin.

Not: Bu şerefsizin kim olduğunu merak ettim. Birisi dm'den yollasın da bilelim, temkinli olalım.
Ulan şöyle saf kızlar bize gelmedi anasını satayım...

Yarın nusrete gideceğim, cüzdanım evde kalacak, para yollayacak kadınlar lütfen dm atsın...

Arkadaşlar lütfen azcık mantıklı olun, her denilene inanmayın, herkese bu kadar çok güvenmeyin... Para için bir laf vardır, verip kötü olacağıma vermeden kötü olurum daha iyi...