bugün

(bkz: sozluk kasari olmak)
marketlerde bulunmayan kaşar türüdür. her gün bir kaç tane görüyorum markete soruyorum yok. bıraaaak yaa.
(bkz: yenir ki bu)
inanması güç ama çok var diyorlar.
vardır.

birinci grup: bunlar sağlam kızlar bir manitaları vardır genelde sonra buradan biriyle çıkarlar verirler vermezler muallak verirler çok istenirse neyse.

ikinci grup: sözlükten başka şansı olmayan kızlar. bunlar veriyor patur kütürde ona veren mi var. devecialpay bile yapmaz onları o derece.

üçüncü grup: sözlükte yazan kaşarlar. bunların güzeli de var çirkini de günlük hayatında kaşarlık yaparlar ee sözlükte de bozmazlar kendilerini.
başlığı gördüğü an "aa ben" diye söylenebilir.
Elinde çubukla dolaşır. Evet.
Elindeki çubuğu sözlük abazanlarina sokar evet.
henüz tanışamadığım kaşardır.
merak edilendir ve tosta basıldığında erimeyendir.
çirkin bir yakıştırmadır.

arkadaş siz nasıl yaratıklarsınız bilmiyorum. insanların açıklarını, özel durumlarını temcit pilavı gibi tekrar tekrar dile getirmekten zevk alıyorsunuz.

gördükçe başkası adına utanmak deyimi can buluyor yeminle.
Değişik bir tiptir. Evet.
kemalist olması kuvvetle ihtimaldir. evet.
görsel
Burada ahkam kesen sonra kendilerini tanıyan biri olunca tedirgin olan zerzevatlardır.
Çoktur.
sözlük erkeklerine denebilecek bir sıfat. çoğuna bir ahlak zabıtası olarak sormuşluğum var. 23 yaş üstü olup bakir olan yok. hepsi dövdürmüş. gidin diktirin orospular.
bakir olmadığını söyleyen erkek muhtemelen bakirdir. Alay konusu olmamak için çoğu yalan söylüyor.

Bide şey.. bazıları istatistiki veriler üzerinden konuşuyor. 23 yaş üzeri, bakir değil diyor. Bu kadar veriyi toplamak işlemek falan ciddi kaşarlık ister.
Tostta dahi çok haz almadığım ucuz peynirdir, sözlüğün kaşarı olmak daha ucuz bir durumdur.
sanılanın aksine erkek kadın diye bir ayrım olmadan mecazi olarak kullanılan deyimdir. şöyle ki: sözlük sözlük dolaşıp aynı başlıkları açıp aynı başlıkların altına aynı yorumları girip aklınca trol yapanlar, dünya görüşü o olmamasına ya da gerçek kişiliği olmamasına rağmen özellikle bir konuda başlık açıp aklınca trol yapanlar, sözlükte 1 den çok hesap açıp farklı hesaplardan birbirini destekleyen yorumlar yapan ve artı oy verenler, gerçek hayatta yapamadığı şeyleri burada yapıyormuş gibi yazan, anlatan kişiler biz bunlara genel olarak sözlük kaşarı diyoruz.
(bkz: kinamiyo takao)
(bkz: elmander vs kewell).
Upsss.

Neredesin bebeğim.
kaşar dediğiniz insanların kaşar olduğu nedense size pas vermediği zaman aklınıza geliyor. ilginç.

kedi ciğer misali sizinkisi.
Her sözlüğe üye olan insandır. O an ortam neredeyse orada yazar.