bugün

halat çekme oyunu için çok dengeli takımlar kurmuş sözlük hatunlarının birbirini çekememesidir. memesi? evet kesin hatunlar oynuyo bu oyunu. meme var.
(bkz: saçını başını yolarım senin)
doğru tespittir. kızın birinin nick altına çirkin yazdım diye elli tane kız evet çirkin o diye mesaj attı bir tane erkek haah aynen kanka çirkin o diye mesaj atmadı. vay arkadaş ne bu kıskançlık gidin karşı cinsi kıskanın.
Hicbirini umursamadigim icin cekecek hatun goremiyorum.
müthiş bir durum. burada kimse sikişmediği için böyle şeyler yok sanırdım ama varsa harika.

"ya bak o limon3454 nickli kıza güvenme herkese yavşıyomuş aslında 3. nesilmiş" gibi dedikodularla acayip ara bozulur ve karmaşada herkes sikilir. kaos, seks getirir abi.
sözlüğe resmen erkekler için girdiğini belirten kişinin tespiti.
Maalesef ki erkeklere yaranmak icin napicaklarini, nasil dikkat cekeceklerini sasirmislardir.

Tamam tamam en super en guzel en zeki sizsiniz.
Doğru tespittir.
sozlukte hatun mu var da birbirlerine girsinler tepkisi verilesi başlık.
ulan alayınız kezbansınız.
hatun derken ergendir onlar, hatun yok ki çekememezlik olsun.
(bkz: yav he he)
Erkek diye kuduranlar hariç kimsede olmayan bir durumdur.
iyi niyetli olanlar için söz konusu değildir. fakat kızlar teşhircileri sevmezler. yani bu tür bayan yazarların sevilmemesinin nedeni budur. güzel bir kız buralara çıkıp ben çok güzelim beni çekemiyorlar diyorsa bilin ki amacı günlük hayatta bulamadığı ilgiyi burada aramaktır ve büyük ihtimalle güzel değildir.
Çok ağırlar tabi ki çekemem ya da ne bileyim "ay hiç cekemem".
umrumda değil kimseye yaranmaya çalışmıyorum ne de olsa.
Acı bir gerçek.

Arkadaşlar artık kıskanmayın beni ya bıktım gerçekten!!!
entrylerde çekemeyip kulis kuruyor bunlar efendiler. gözünüz açık olsun. alpersef olayını unutma, unuturma.
sözlükte benden başka hatun mu varmışşş.
https://www.youtube.com/watch?v=sqlF63q6Fms
harun abiler birbirlerini çekmesinler bir zahmet.
iğrenç.