bugün

agza alinmayacak laflar eden sozluk erkeklerinin terbiyesiz olmasi durumu.
yahu sozlukte cok afedersiniz yazmaya bile cekindigim 'am, got, yarrak' gibi ifadeleri nasil surekli kullanabiliyorsunuz?
ananiz ufakken terbiye namina birsey ogretmedi mi size?
yahu iki dakika ara verin de hayvan gibi durtulerinizi kullanacaginiza, insan gibi beyninizi kullanin.
ben boyle kroluk ve abazanlik hicbiryerde gormedim arkadas.
Piiiiiiss.

Derhal terbiyelerini takınmalıdırlar.
görsel
Am, yaram demek terbiyesizlik ise taşıma da o zaman. Ayıp. Evet.
sözlük kızlarını rahatsız ediyor, belli. bi kere got dedim evet, o da istanbul da trafiğe özel arabasıyla çıkan insanoğulları içindi, özür diliyorum.
Kitaplarında var abi. Ne kadar konuşsam boş.
Sanırım bizim ikâz etmemiz arkadaşları daha bir pişkin ve azimli hale getiriyor küfür içeren yazıların çoğalmasında.
(bkz: amlarına koyayım ben onların çok ayıp ediyorlar)
sanki devamlı orasının burasının fotoğrafını koyan sözlük kızları çok terbiyeli.
genelleme doğru değildir. ama var öyle tipler.
su götürmeyen benzeri bir gerçek de vardır ki; reelde çay yap kız desen tencere nerede diye soracak olan kızın sözlükte ev hanımı kesilmesi. (bkz: çaydemleyenkiz)
Küfür sözlükte.
(bkz: Amlarına koyayım ben onların çok ayıp ediyorlar)
Katılmadığım başlık. Evde çok terbiyeli namuslu beyefendi bir insanımdır, sofu derler bana. Ama dışarı çıkınca yada sözlükte takılınca içimdeki terbiyesiz çocuk dışarı çıkıp beni kontrol ediyor.
bugün de ifşa olduk çok şükür.
ben istisnayım sanırım. bağyanlara karşı son derece saygımı sevgimi takınırım.
Her akşam kendimi süte yatırır sabaha kadar yumuşacık olurum.
Bildiğim tek küfÜr özür dileyerek söylüyorum "eşşek"tir.
Yüzüm kızardı yine.
Kavgada noldu sen mi öğreteceksin bana terbiyeyi amk çocuğu diyerek geçiştirilen durum.
Reelde çok kibarım amk.
Hürmetler.

Kısmen gerçek.
senin gördüğün sözlük erkekleri. ama acı gerçek tüm erkekler böyle.
Anne baba terbiyesi görmemiş, kimseden utanacak yüzü kalmamış, küfürlü ve terbiyesizce konuşmayı marifet sayan sözlük erkeklerinin içinde bulunduğu içler acısı rezilliktir..