Ay ne desem ki, (bkz: it is true)
O değilde en son erkeklere güven olmaz diye yırtınıyorlardı. Baktılar ilgi çekmedi, bunu sözlük erkeklerine kadar indirgediler. Sizi gidi ilgi manyakları.
kesinlikle evet. en azından bana güvenmeyin. güvenmeyin yavrum zerre değeriniz yok. *
Ulan ben ne yaptım? Burada oturmuş entry girecek başlık arıyorum. Cevabı verilesi durum.
başına neler geldiğini asla tahmin edemeyeceğimiz, belli ki darbe yemiş kişi söylemi. belki de sorun sendedir panpa.*
doğrudur. zaten bana güvenin demiyorum, ama güvenmek istiyorsanız güvenin, bence mahzuru yok.
insanlara güven vermek kolay değildir, güven olmaz demek önyargılıdır.
kötü bir şeyi kötülükle destekleyip iyi göstermek ne kadar doğru bilmiyorum.
Bir gerçek.

Kızım sen yürek mi yedin gidip bir de sevgili olmuşsun?
Böbreklerini de mi düşünmedin bre akılsız?
Kulağınıza küpe olsun.

Yarın bir gün gelip ağlamayın.
Evet bize güvenmeyin mümkünse.
bize güvenmeyin gidin blogcuları bulun.
Birde sen sözlük kızlarını bilsen aman aman hahaha.
sabahın 5’inde sıkıntıdan sözlükte takılmak isteyen sözlük erkeğinin zoruna giden başlık. (bkz: tanısan seversin)
Kadın sanıp ihihi diye gülücük attığınız aslında danamsı bir erkeği olabilir. devir kötü kollayacaksın götü.*
görsel
Yapın yapın hepimize şüpheli paket muamelesi yapın.

Önden Nazmiye'yi gönderip imha ettirmeye çalışın hep.

işalla dibinizde patlarız. Hıh!
"sözlük erkeği" diyerek önüne sıfat koymaya gerek yok, "erkeklere güven olmaz" yazın geçin...evet erkeklere güvenmeyin hatta kadınlara da güvenmeyin, en iyisi hiç bir insana güvenmeyin...kedilere güvenin, köpeklere güvenin, atlara güvenin onlar kazık atmaz, arkanızdan iş çevirmez, dedikodu yapmaz, size hiç bir şekilde yalan söylemez...
Her kimse bunu diyen haklı, ben bile kendime güvenmiyom mk.
Biz guven olur demedik kimseyle yazışmayın o zaman.
Sözlük kızları da bir masum ki sormayın körler sağırlar birbirini ağırlar kusura bakmayın.
Asla akıldan çıkarılmaması gereken realitedir. Bunlar kadar şeytani bir varlık henüz dünyaya teşrif etmemiştir..
iyi olanları var ya ihihih.
Kendinide dahil ediyorsundur herhalde bayım.
Varoş gülleri online.

Onlar dostumuz, arkadaşımızdır. 35-40 yaş arası ise bebeyimizdir.
Dikkatli olunmazsa nefessiz.