bugün

sözlüğe verilen emek ve zamanın yazara yol su elektrik olarak dönüştürülmesi talebidir...

(bkz: olsa da yesek)
maaşın yanında ssk+prim+yemek+ulaşım gibi haklarımızıda istiyoruz dedirten başlık..

--spoiler--
açız kardeşim,,bir lailaya gitmeyeli kaç ay oldu yaw,,bir j&b içmeyeli asır geçti,,para istiyoruz maaş istiyoruz,,çok mağduruz,,
--spoiler--
yazıyoruz yazıyoruz..
daha tık yok..
(bkz: sozluk karin doyurmuyor)
oldu olacak ticket da versinler.
sözlüğün gönüllü bir ekip tarafından kurulmuş bir kalite çemberi olduğunu unutan zihniyetin arzusu
SANIRIM HAYATA GEÇMiŞ OLAY.

(bkz: sözlük yazarlarına maaş bağlanması)
maaş olmazsa bari karın tokluguna calısalım dedirten baslık
(bkz: sözlük bize yemek getir lan)
(bkz: sözlük hiç olmazsa adsl i öde lan allahsız)*
havaların ısınması , yazın gelmesiyle ve tatil döneminin başlamasının akabinde birlikte yazarların ihtiyaçlarının artması sonucu sözlükten isteklerin ayyuka çıkması durumu
grev yapalım gerekirse dedigim olay.
(bkz: ağanın eli tutulmaz)
uludağ ın burda zaman harcayan en önemlisi kafa patlatan yazarlarına tanıması gereken ayrıcalık. bu şekilde büyüyebiliriz.
son (bkz: olarak sozluk bize maas bagla lan allahsiz)
asgari ücret bile olsa maaşla yapılacak her iş için geçerli olacak bazı durumlar vardır. öyle ki işe eskisi kadar önem göstermek bir kenarda dursun, zaten görev psikolojisiyle yapılacağından kalitesinden çok kan kaybedecektir. yazarın dişinden tırnağından artırdığı zamanı,emeği buraya katıyor olması en iyisi en güzelidir.
sözlük ankara da zirve yapsın ve beleş döner ayran dağıtsın..bide üstünde kalp motifi olan balonlardan dağıtsın..
(bkz: sözluk sayesinde işsiz kalmak)
sözlük sayesinde işsiz kalan yazarın haykırışı.
"en azından adsl faturamı öde" istemi.
"yazar olmuşsun ama adam olamamışsın. elinde meslek yok.nasıl para kazanacan?" söylemlerinin ve sorusunun ortaya çıkardığı ruh hali.
(bkz: sozluk beni aramaya inandir)
(bkz: sozluk bize maas bagla lan allahsiz)
hah! nihayet bir tane musluman evladi cikti da yazar milletinin aklindan her daim gecirip de bir turlu soyleyemedigi veya idare heyetinden cekinip basima bir is gelir korkusuyla suskun kalmayi tercih ettigi bir seyi soyledi. helal olsun! ozellikle yaklasan 1 mayis oncesi yapilan bu seslenis cok daha anlamli oldu. madem ki idare heyeti reklam alip benim goz sagligimi bozma pahasina cebine cuvalla (!) para koyuyor, bu paralari da zevk-sefa alemlerinde ic ediyor, o zaman bizim de hakkimiz degil mi? elbetteki hakkimiz, soke soke aliriz!

hatta bence entry ve baslik sayisina gore maas verilsin. (bkz: toplam kalite yonetimi). biz de pasa pasa yazalim.

not: isbu entry'den sonra idare heyetince her hangi bir kotu muameleye maruz kalirsam, basligi acip beni tahrik eden ziverbey kisisinin gozlerinden operim. simdiden hakkinizi helal edin!

(bkz: ne vuruyon lan)!
sözlük bana maaş bağla.
-bakireyim .ötümden .ik.

bitmek tükenmek bitmeyen istekler karşısında sözlük artık çıldırmıştır

silinmez neden yazım yanlışı yok i ler yerle yerinde kullanılmış.
götü kaşınanlarda çaylak olsun kampanyası
sözlük bize her ramazandan önce erzak paketleri dağıtsın maaş vermiyorsa bari. (bkz: lütfen)