bugün

her şeye Suzan gibi atlar...
var mı kardeşim iyi biten aşk var mı? 60'larda filan işte. tam yıllarım.

vay suzan suzi. ekmek teknesi'nde celal'in vurgunu. açelya hanımın da tam dönemi, her zaman güzel kadındır da, ekmek teknesi zamanları bi' ayrı güzeldir.
sihirli annem dizisinde zuhal topal'ın canlandırdığı karakter. avni'nin periler gördüğüne inanmazdı.
suzan suzi.
ilk hecesi uzatılarak söylenmesi gereken farsça sözcük.
Eski Türk filmlerinde bir isim.
Kırklar dağının düzü'nde adı geçen kör olası zat.
Az önce bir entryde görmemle yüreğime saplandı.
muhteşem bir isimdir. suzan isimli bi kıza görmeden teklif ederim, o derece güzel çıkacağına da eminim.
inci de var bir tane paranın annesi ile ilişkiye giriyor iş adamı sevgilileri ile bu da capsi http://imgim.com/c651y.jpg
körolasıca bir türkü kahramanı.
sevdiğim her eşyaya verdiğim isimdir efendim. askerde keleşimin, okulda kalemimim, alacağım o beyaz arabanın kim bilir bir gün kızımın.*
inci sözlüğün eski kaşarlarından.
inci sözlüğün süper hatunu.gönderdiği capslerle ve blog tv de yaptığı şov'la gönlümde taht kurmuştur.
inci ile msn münasebetleri şahsımca görülmüştür. liselidir.
an itibariyle bardak radyodA yayındadır.
tamam tamam, 89ludur. söylemeyeyim söylemeyeyim dedim ama..
93'lü değildir
garip bir kız. 93 lüymüş. mutaassıp bir aileden geldiği belliydi aslında yazdıklarıyla, içindeki o aşufteyi internetteki suzan kimliğinde bulmuştu. Aslında sadece o ergenlere has umursamaz, kendini dünyanın merkezinde sanan sıradan biriydi.

sözlükteki kafası çalışan, keskin mizah zekasına sahip adamlar var etti aslında suzan'ı. Kendi buldukları ciciş dilini takdim ettiler suzan'a, suzan baktı herkesin hoşuna gidiyor bu travestimsi tavır o da ayak uydurdu, ne de olsa egosu daha bir tatmin oluyordu onu bekleyen, onu yazdıklarıyla eğlenen insanları gördükçe.

Deşifre olduktan sonra için için sevinmiştim aslında, yiyemeyeceğin y.rağın altına girmeyeceksin dedim. Çünkü o küstahlık yüzünden olmuştu aslında tüm bunlar. ya suzi'nin soyadı buymuş diye yazan adama "hayır şu olacaktı" diyecek kadar kendini kaybetti deşifre olduktan sonra. Sinir harbi kızıştıkça daha çok hata yaptı. Şimdi muhtemelen sözlük modlarına "n'olur ismimi silin inci'den, hatta face'den kimse adıma açılan grubu da ortadan kaldırın" diye yalvarıyordur muhtemelen. Bunları düşündükçe üzüldüm aslında, 17 yaşındaki bir kızın pervasızca tatmin ettiği egosunun önlenemez çöküşüne, bir gençlik hatasının nasıl bir yıkım getirebileceğine şahit olduğum için üzüldüm. Sosyal hayatı eminim allak bullak olmuştur, fakat bu ne ilk ne de son. internetteki kimliklerinizi ciddiye alın, klavye başında ahkam keserken bir gün deşifre olursunuz ve hiçbir anlamda kendinizi ifade edemez, çıplak halde bulursunuz. TAbii başınıza gelene kadar siz de anlamayacaksınız neyi kastettiğimi ama bunu yaşadığınızda "Allahım ne bok yedim" diyeceksiniz, ve beni hatırlayacaksınız. Ben kim miyim? Hani şu dedeler ahmet var ya, işte o...

edit: eksileyen arkadaş, bir izah edersen niye eksilediğini daha memnun olucam gerçekten. He liseliyse problem yok panpa.
inci sözlükten silinmiştir. öyle diyolla.
kız olduğundan emin olduğum uzun boylu fıstık gibin bir inci sözlük trollü.
normal hayatında da trol mü acep?
http://www.swfcabin.com/swf-files/1287013386.swf

ötesi yok.

inci suzan'a selamlar.
inci sözlükten soğuma sebebi.
adıyla sanıyla harun abidir. an itibari ile çaylak olmuştur.

http://capsverlan.com/sho...6f30e62144f578c2bd3ef6500
komedi dükkanı programında kulis çalışanıdır aynı zamanda türkmaxte program yapmaktadır. (bkz: suzan kardeş)
(bkz: hoşgeldin harun abi)