bugün

Uyuşturucuyu bırak.
Bir iki muhabbetimiz var diye hatırlıyorum iyi bir yazardır da o entry ne öyle bacım ya.

Bahsettiği konuya mağdur kalan insanlara da üzüldüm bir yandan, bir yandan da entrynin şiirselliğine güldüm. Ellerine sağlık.

Not: Kızlar, erkeklerden vazgeçme zamanınız gelmedi mi artık? Güzel yumuşacık koyunlarımızda mutluluğu bulmayalım mı?
bu kızın başlığına girilen entry'ler niye allahına kadar eksilenmiş lan hahahaha. insan kendi nickaltında seri eksi yer mi fkdlfdşsid. neyse daha önce özel mesajla takdir etmiştim ama (#44062071) şu entirisini tekrar gündeme getirmek adına buraya geldim. oku oku bitiremiyorum allah ellerine zeval vermesin ey ulu yazar.
Ülen dün eski sevgilimin de doğum günüydü. şeytan kesinlikle azapta.
Nice yıllara hanfendü. Çıkabülü müyük.
Doğum günün kutlu olsun yavrucuk.
2 seneyi geçmiştir görüşüp tanışalı. git gide kartlaşıyorsun he?
Gerçi sen kartlaştıysan bizim bi ayağımız çukurda ahsh.

Pastadan ayır, nice mutlu yaşlara. *
ananin amina saglik.
Doğum günün kutlu olsun mutlu ol senelerce.
Entrylerine bakınca icinden geldigi gibi yazan dogal bir insan görüyoruz.
Dogum günün kutlu olsun nice güzel yıllara sevgili yazar.
Mutlu yıllar iyiki anandan çıkmışsın Amk..
Bugün doğum günü olan yazar.

Yazıklar olsun böyle hayata... ağliorm.

Edit: ananı avradını. Seri eksi yemişim 4 tane. O kadar mı sevmiyorsunuz lan beni. Allah belanızı versin sizin de o zaman...
Hala ayılamadı anasını satayım ya. Allahın ayyaşı.
Biri bu entryi sütlüye mesaj olarak atabilir mi acaba.

Edit: beğenen adakadaşlar üstteki iki entryi de atın o şimdi anlamaz kafası güzeldir yine kesin. *
Senin mesajlar bana geliyor benimki sana gitmiyor lan. Hazır online iken gör artık amk. sonra bana atar gider yapma donuza mı aldın ne bok yedin belli değil.
Buraya girdiğim en son entry niye silinmiş bilmiyorum. Sütlümuzum cevap yazmadığım için sitem ediyorsun bana ama ben cevap yazıyorum fakat gitmiyor. Daha önceden de yanlışlıkla donuza almıştın gene aynısı oldu sanırım. Vassaptan yazmadım tokmakçın görür diye ama sms attım şifreli ayıkamadın galiba faceden de yazdım onu da görmedin. Ben daha ne yapayım. Biraz kafayı çalıştır attık bir değil iki değil...
Kedi peri çok afedersiniz pardon isterseniz ben ben olmayı bırakayım ve o çok naif ruhunuzla bedenimi ele geçirip dilediğiniz doğrularla yönetin bu varlığı. Farkındaysanız durup dururken beni tanımadığı halde gerzek gerzek tespitte bulunduğunu zanneden kişiler hariç kimseye bir şey demedim. Bi şeye de burnunuzu sokmayıverin.
Seksist bir söylemmiş gibi olmasin, adam gibi karıdır şerefsizim. Çok iyi rakı içer, oturup iki kadehin belini kirmisligimiz olmuştur, rabbim tekrarına nasip etsin inşaallah.
Sakin ol ve o klavyeyi yavaşça yere bırak. Sözlük senin kum torban mı hayırdır.

Yazık değil mi insanlara böyle çemkirilir mi.
Teröristler, dış mihraklar, ahlak lobisi bu profilden uzak dursun. Terbiyeyi sizden öğrenecek değiliz eyyy uluyazarlar.
Edit: biz de fellik fellik arayıp bakıyosun demedik. Loser tribi çekicek değilim tanımadığı etmediğin insana terbiyesiz diyeceğine kendi leş hayatınla ilgilen.
Tanınam ama terbiyesiz birine benziyor.

Edit: bizde fellik fellik arama yapıp kim bu acaba diye bakmıyoruz

Başlığın önümüze düştü gördük yazdık.

Edit 2 : sağa sola küfür yağdırana terbiyeli mi diyecektik ?

Leş hayatın derken

Ulan sokakta suratına bakmayacagimiz

Mekanda masamıza oturamayacak insanlar burada kem küm edip kukremiyor mu
Bende buna tutuluyorum

Yahu bas git ucuz yaratık.
Herkes 7/24 sözlükte takılacak kadar işsiz değil pro... ama tamamen haksız bir tespit de değil. Bi tane pm mesajımın olmadığı insanın da hakkımda bu hep böyle zaten demesi... bilemedim kimin fake i acaba.
Bu hep böyle zaten sinirlenince sözlüğe geliyor. Sinirini falan atıp gidiyor. Üç beş ay yetiyor.
Resmen tırstım lan.bu ne şiddet ne celal.
Puhahaha 8 senedir aynı hesapla sözlükteyiz hala şunu bunu iddia ediyor diyenler var, harun abi iması var asksksjsns
Bi kadın tabularınız hakkında sansürsüz konuşunca algılayamıyorsunuz.
Ayrıca edepsizim, şöyleyim böyleyim sanane be d@lyarak abos? Sikemeyeceğin kadınlara bok atmaya çalışma ilkokul mu burası saç çekip dikkat çekmeye çalışmalar falan ahahahha
Edep ya hu.ateist kadınlar bile daha edepli yazıyor.