bugün

hoş gelmiş çıtır yazar, inşallah kızdır.
dokuzuncu nesil yazar. hoş gelmiş.
(#17629403) çok derin yazar.
(#17629403) gören de her gün kafasız 20 cm yediğini zanneder. hayır ister ye ister yanında yat da bunu bari sözlüğe kusma. yazık!!! 14 cm i bulmuş kıllı mı kılsız mı ayrım yapıyor. o değil de her geçen gün sözlükte garip gurup kadınlar türüyor. lan abazan görünmeyeyim diye fake hatun mu yapıyorsunuz anlamıyorum ki?*

rus kızları isteyenlerden falan değilim ama erkekleri eleştireceğim diye kendini yerin dibine sokan ve hemcinslerini zor duruma sokanlara tahammül edemiyorum. tanımam etmem biraz daha temkinli yazması dileğiyle...

very important edit: the viper ile serbestte bir ilişkisi varmış.* hanginiz tencere?
tanıştım konuştum sevdim ben bu kızı sözlük.
yalnız değilmişim sözlükte bunufarkedince de bi iyi oldu sanki.
süte sürülecek muz yok bunda. evet.
tek bir entrysi yüzünden büyük tepkilere maruz kalmış, yazma sebebinin sürekli kızlara bok atan bireyleri eleştirmek istemesi olduğu anlaşılamamış yazardır. kendini beğenmişliği yoktur lakin kısasa kısastır. rahatsız olanlar duruşlarını ve taraflarını zaten belli etmiştir ve buna anlam verememektedir.
küfür etmeyi çok seven yazar, bir sihirbazın şapkadan tavşan çıkarabilmesi gibi küfür çıkarabilir.* ayrıca dahi adayı olduğunu düşünüyorum. *
(#17936171) zor zamanlar geçirmiş yazardır.
sahte yazar. ikiyüzlü kişilik.
uykusuz, yorgun, gözleri pörtlemiş, beyni cırtlamış, geçirmesi gereken son bir haftayı bir yıl gibi hisseden yazardır.
gece gece derin bilgisiyle beni aydınlatmış yardımsever yazar, teşekkürü bir borç bilirim...
9. Nesil olmasına rağmen yeni denk geldigim yazar.

Sanırım bir takım çekemeyenleri var.
güzel bir nike sahip klavyesinin güçlü olmasını dilediğim yazar kardeşimizdir.
burda yazılanlar dahil yıllar sonra yazılarını paraya çevirebileceğim sermayem.
1 saat 7 dakika arayla mesaj atıp sırra kadem basan yazar.hiç sevmem bu huya sahip insanları gözümden düştün yazarı.
ruhunun her zerresinde yalnızlığını amansızca yaşayan, kitaplarında kendini kaybetmiş, rakısını yudumlayıp sigarasıyla öpüşen, bu ara bir nebze içine kapanmış, durulmuş ve bu sebeplerle geç cevap vermiş olması muhtemel yazar. affoluna...
Başımızdan eksik olmayasıca yazar. Umarım hep yazar.
sütle muz ikisi bir arada doping etkisi yaratır..Dopingci yazar..
Sütle muz birlikte doping etkisi yapar. Güçlü, kuvvetli ama dopingli yazar.
(#25987997) tespitinde sonuna kadar haklı yazar.
(bkz: muzlasüt)
aşık olduğum yazar..
evlensene lan benle ikimiz de kurtulalım *

http://www.youtube.com/watch?v=hglVqACd1C8

daha eğlenceli bişe gelmedi aklıma su halde kusura bakma *
ömrümü yedin lan meraktan ömrümü!

oraya bi gelsem ağzını yüzünü s.kcem anladın sen,
sende bana sağlam bi söversin rahatlarız en sonunda!

sonra oturup karşılıklı içeriz en son barışırız..

sabaha kadar meraktan öldürecek beni,
elimden bişe gelmiyor işte o en kötüsü..
merak etmekten başka..

şarjını s.keyim emi..
anladın sen onu..
#17849245 onu o kadar iyi anliyorum ki.