bugün

(bkz: survivor selim i kiskanmak)
türklerin nasıl masada kaybettiğini göstergesi de olmuştur.

--spoiler--

teymuralp yunanlı erkelere gidip selim in oylanmasını istemiş ve her yerde övğüler yağdırdığı, erkek;centilmen bulduğu pantelis den söz almıştır. sonuç: yunanlıların hepsinden oy alıp elenmesine neden olmuştur. evet oylamadan önce bir yunanlı yarışmacıya yaptığı eleştiri de buna sebep ama neden değildir, gördük ki oylama esnasında tüm yunanlılar "en güçlü bu, benim rakibim olmasını istemiyorum" diyip adamı elemişlerdir.

--spoiler--
biz türkler'in bir sözü vardır: ''rum kazığı''

işte bu akşam, bu sözün nekadar doğru bir söz olduğunu gördük. takımımız içindeki gruplaşmalar önce nadia-selim yakınlaşmasıyla başladı daha sonra yunanlılara güvenilerek çıkılan bir yolda kazığı yememizle zirveyi yakaladı!

survivor; artık gitgide zayıfladığımızı ve biran önce tek yürek olmazsak fena halde üzüleceğimizi hissettiren bir programdır an itibarı ile.
selim denilen ezik adamın kız uğruna ortamı bozduğunu gözlemlediğim ve teymuralp'in elenmesine neden olan, bizans oyunlarıyla süslü yarışma haftası..
kilit adam arzu nun,büyük bir hatayla, teymuralp ın adını yazmasıyla,bu haftanın neticesi belirlenmiştir.kendi içimizde ben merkezci çatışmalarla,yunan oyunlarına da gelerek en güçlü adamımızı göndermiş,yunanlıların ekmeklerine bal sürmüş bulunmaktayız.
yunanlılardan birinin kaybettikleri bir yarışmadan sonra arkadaşına dönerek "bulgarlar olsa bu kadar üzülmezdik dimi be abi" dediği ve beni orta yerimden yardığı yarışmadır...
"çok modern insanlar çok seviyorum yunanlı yarışmacıları" diyen selim adlı zihniyetin birinciliği hatun uğruna yunanlılara hediye ettiği yarışmadır. aferim selime, bravo ona, büyük insanmış.
türk takımının bütün yarışmaları kazanmalarını sağlayan teymuralpi elemesiyle yapılan nankörlüğe şaşırdığım yarışma.adam ciddi ciddi müzisyenmiş.
http://www.teymuralp.com
bir yarışmadan çok danışıklı dövüştür aslında. zaten türkler ve yunanlılar arasında ki yüzyıllardır süre gelen bıçak sırtı ilişkileri, daha keskin kılmak daha fazla körüklemek amaçlı yapılmıştır. neden başka bir ülke değilde yunanistan?
bunun cevabı çok basittir reyting. artık yarışmaların ve televizyonculuğun küflü kaşarları rafında yerini alan acun ılıcalının güzel konsept çalışması olmuştur. zira yarışmayı kendi prodüksiyon şirketi yapmaktadır ve adam gerçekten zekice bir ticari hamleye girmiştir, tebriklerdir.
son yarismayi seyretmedigimden ne gibi olaylarin gelistigini bilmedigim. lakin' selim in serefsizlik yapacagini cok daha onceden sezdigim yarismadir. sayi olarak fazlaysak neden yunanlilari elemeyiz kardesim? kendi mucadelemizi yapalim basbasa kaldigimizda... a.q salaklari...
tüm yunanlılar bunlar gibiyse aramızda yüzyıllardır süren bir husumet olması normaldir diye düşündürten yarışma. zira yarışmadaki yunanlılar amaca giden her yol mubahtir zihniyetindeler gerçekten.
sağ gösterip sol vurmaların çokça yaşandığı fakat yayınlandığı saatte diğer tv kanallarının hiçbirinde izlenilebilecek bir program olmadığından anneannenin "kapat şu gavurları" nidaları eşliğinde izlenen abuk programdır.
dün yayınlanan bölümünde arzu'nun elendiği ve daha sonra selim'le metin'in adayı boks ringine çevirip birbirine daha doğrusu selim'in metin'e girdiği yarışma olmuştur. '' metin'in koluma güveniyor manyak'' ve '' erkeksen gel '' nidalarına selim, metin'in ağzına ve göğüs bölgesine vurduğu darbelerle cevap vermiştir. acun ılıcalı gelip ayırmasaydı panama adaları metin'e mezar olacaktı büyük ihtimal...
(bkz: SUrViVOR DAN HATUN KALDiRMAK)
bursalı kızın üzüntüsü iç dağlayan program.
yunanistan-türkiye arasındaki ilişkileri para adına geren gereksiz bir program.
metin'in bir kez daha kolunu çıkarıp yalama yaptığı ve yine dokunulmazlığı kaybettiğimiz yarışma
bir nadya vardı canı sıkılan, canı sıkılan,
Turk sell-him geldi sıkıntı gitti, sıkıntı gitti.
nadya'nın an itibariyle elendiği yarışmadır.
güçlü adamları eleyen sadece geyik peşinde olan bir ekibimizin olduğu yarışma.
selim' in 7 yıllık kız arkadaşı olduğunu öğrendiğimiz hede.
bu akşam türk takımının çok büyük bir dangalaklık yapıp metin'i elemiş olmasıyla beni sinirden küplere bindiren yarışma.
yahu orada ipek diye bi kadın var ne işe yaradığı bilinmez. tutturmuşsunuz ölümüne kankayız ayağına kadını elemekten bile söz etmiyorsunuz, gidip metin'i eliyorsunuz. aferin size. adamın son yarışmada yine yeniden omzu çıktı, yalama oldu, sizin için o kadar yarışma kazandı.. o ipek ne işe yarar? metin kadar takıma katkısı oldu mu? neyse düelloyu göremedik fakat son bir umut olarak o kadının gitmesini temenni etmekteyim.*
ayrı bir vaka da selim. yunanlıların "nadya yemi" ne atlayan sazan. neyse ki nadya gitti belki katıldığı yarışmanın survivor olduğunu kafasına oturtur.
kısacası. bu kalan kadroyla bu iş olmaz, yıllardır bbg ve benimle evlenir misin? yarışmalarını o kadar iyi izlemiş ki bu arkadaşlar, ona göre taktik geliştirip kendilerini batırıyorlar. aferin.
tarih derslerinde bize hep bizi dışardan değil içerden yıktılar diye öğretildi.
bu yarışmada açıkca bunu doğruluyor. yunanlılar eleme konseyinde hep bayanları elediler güçlü olabilmek için bizler ise kişisel kaprisler ve manita sevdasına düşmüsüz.en önemli 2 yarışmacımızı metin ve teymuralp i kişisel çekişmelerden dolayı eledik.
ahan da buraya yazıyorum....
bu yarışmayı kesin yunanlılar kazanacakkkkk *
metin elendikten sonra öksüz kalan program!!!zira;
-"zaten koluma güvenio aaabii"
-"aaaabi benim boynumu niye sıkıo o" gibi efsane replikleri vardı. yazık oldu...
dun ipek in cirkin kocasini ve guzel iki kizini gorebildigimiz yarisma.