bugün

üzerinde ciddi ciddi düşündüğüm konu. *
(bkz: denize işemek)
(bkz: denize sıçmak)
* *
(bkz: tuvalet)
toprağı eşeleme yöntemi ile olduğunu düşünüyorum.
(bkz: kedi)
(bkz: her boku bilmek)
yayın bitiminde otellerine gidip bir güzel sıçarlar efendim.
ne yiyorlar ki ne sıçsınlar.
bayan yarışmacılar nerde nasıl traş, ağda yapıyor sorunsalının benzeri.
o konu bir yana birde bu kadınların bacak kılları hiç mi uzamaz arkadaşım.
"okyanusa sıçmanın keyfi birbaşka" -nihat doğan-
muhtemelen sıçtıktan sonra yaprak,su ikilisini kullanıp üzerini köpekleme yöntemi ile kapatıyordur yarışmacılar.yada özel bi sıçma çukuru felan vardır ne bileyim..izlerken hiç aklıma gelmemişti nereye sıçtıkları.
sıçmıyolardır efendim içlerinde özütüyorlar.
altına sıçıp üstüne oturuyorlar sanımca.
galiba evrim teorisinin doğrulandığı gerçeğidir.
adaya giden evrim geçiriyor.
nihat doğan'ın ağzına muhtemelen.
taner ağacın tepesine çıkıp sıçabilir.

sıçtıktan sonra da;

- ooooyhhhhhh yeeaaaaaeea. gııızzzlarrr goşun goşun, bakın ben zıçtım. diye bağırabilir.

edit: http://www.youtube.com/watch?v=aejJlk4epxM aha da ispatını buldum.
beni hiç mi hiç ilgilendirmeyen sorunsaldır. banane lan, bilmem kaç tane kıçı kırık soytarı çıkmış oraya mal mal birbirleriyle dövüşüyor. yarışmaya katılırken bize mi sordular 'yav kardeşim biz bu adaya gidiyoz ama nereye sıçacaz ki' diye. tek sorunum buydu yani.
muhtemelen prefabrik tuvaletlere sıçıyorlardır. asıl sorunsal onları kim temizliyordur.
survivor çıktığından beri düşündüğüm sorunsaldır.
galiba bunlar sıçmıyor, yada aç kalmamak için birbirlerinin ağzına sıçıyor olabilirler.

(bkz: acıktım ağzıma sıçsana diyen arkadaş)
(bkz: acıktım ağzıma kussana diyen arkadaş)
orda kaldıklarına falan inandık da nereye sıçtıklarını mı düşüneceğiz arkadaşım?
kurcalanmaması gerektiğini düşündüğüm olay aman efendim gerçekten kurcalamayın zira işin sonu boka bulaşıcaktır.
Edit:birileri bulaşmış eminim artık
poşete sıçıp biriktiriyorlarmış dönerken yanlarında getireceklermiş.
siz hala o heriflerin ve kadınların o kadar zor şartlarda yaşadığına inananlardan mısınız? diye sordurarak beni moderatörlerle karşı karşıya getirecek olan sorundur bu.
Kamera arkasında portatif tuvaletlere sıçtıklarını düşünüyorum.
acunun ağzına olabilir.
toprakta gübre olarak kullanıp 3-5 pirinç yetiştirip, pilava tekrar erişim adına, cevabının basit olduğu soru.