bugün

oradaki hatunlara adet döngüsü için ped verilmesi bu tespiti doğrulamaz.
ağdayı da mı acun yapıyormuş sorusunu sorduran dıvıdık.
sence biz balık tutabilirmiyiz? bize zaten yemek veriyorlardı gibi açıklamalarla ortaya çıkan durumdur.
"sv_gravity 9999999999"
- ve hayim düştü.
her boku hallettik bi bu kaldı. sörvayvır da hile varmış.

bide acun tarafından kandırıldık diyen mallar var tam komedi.

ulan biz asıl ne bok için çabaladıkları belli olmaya 20 tane adamı izleyip, yok onu destekliyorum, yok bunu destekliyorum derken kandırıldık. küçücük çocuklar paso böyle dedikodu programlarıyla büyüyor.

yoksa ordaki herifler yemek yese ne olmuş, mangal yaksa ne olmuş. sen bunu izlerken 400 tane zam geliyor, bin tane ihale yapılıyor, onca saçma sapan yasa çıkıyor. sen kendin ne yiyeceksin bu gidişle önce ona bak...

tanım gerektiren önemsiz bir iddia...
bir fenerbahçe değil.
(bkz: günaydın türkiye)
tv de dişi recep ivediklet görmek isteyen varsa itirsaz etsin bu duruma. Yarışmaya katılmak için yirmi bin tl peşin alan insan için sanki onun çok ihtiyacı varmış gibi dünyanın parasını kazandıranlar düşünsün.
milletcek bizi yasa boğan hadisedir.

Ağzına ettiğimin götü boklu yarışması için haftalardır süregelen olay.
Ne önemli bir devlet meselesiymiş arkadaş.
Bir ve o yarışmaya katılanlar gelip "açlığın ne demek olduğunu yaşamayan bilemez bidi bidi" diye ötmüyorlar mı çok ayar oluyorum.

Olum 10 kilo veriyorsunuz ama o yarışma bitince sözleşme gereği konduğunuz alın teriyle alakası olmayan paralara ne diceksiniz peki?
Açlığı bilemez mişiz. Sen git bi gecekondu da kal bir sene, o şartlarda yaşa bakayım.

Ben mi? Evet ben yaşamadım. Ama annemle babam köydeki derme çatma evlerinden üniversiteye gelebilmiş ve şimvi orta halli insanlar olarak size şunu söyleyeyim anlattıkları ve yaşadıkları şeyler hiç kolay değil. dinlerken bile insanın zoruna giderken ya yaşamak?

He evet doğru bütün gün coconat yemek zor olsa gerek. Allahın dingilleri.
survivor yarışmasının bilinen döngüsüdür.

acunun yaptığı bütün yarışmalar için geçerlidir.
mesela o ses türkiye,
yarışanların hepsi zaten biryerde şarkı söyleyen gençler.
nerde halktan biri. insanlara tanıtmak amaçlı yapılan yarışmadır. rant sağlamak için yapılan oyunlardır.
o öyle dediydi, bu böyle dediydi, ben şunu demek istemiştim de böyle anlaşıldıydı, zıpkının ipiydi, baltanın sapıydı. sorarım sizlere; entrikalar üzerine yapılandırılmış bir program nasıl olur da hilesiz-hurdasız olur? ve ne verir insana böylesi bir program?

hadi, desem ki dayanışma... iki dakika önce bıraksalar gırtlağına yapışacağı kişiyle nasıl olur da aniden peyda olan bir yarış kazanma dürtüsü sayesinde omuz omuza mücadele verme yeteneği kazanır bir insan?

- akıl-mantık alır mı böylesine bir fantastik komediyi?

sonra, denyonun biri çıkacak, benim hayatta kalabilmek için balık avladığım zıpkının ipini kesip kendine kolye yapacak ve ben de buna seyirci kalacağım. ben ki, göğüsleri katmer katmer kaslı, yağız bir delikanlı; oturduğum yerde kendimi yiyip bitireceğim de o zıpkının başı kancalı demirini şahsın münasip bir yerine sokmaya yeltenmeyeceğim.

bu ülkede esrar, ekstazi, kokain yasakmış ne gam! alın sizlere "survivor" dizisi, "kaynana-gelin" programları ya da "biri bizi gözetliyor"lar.

- bunlardan iyi uyuşturucu mu olur, allah aşkına!

izleyenlere sorsan, ukrayna'da neler olup-bittiğini bilmez. 1 mayıs'ta, evlerinde çizgi film izlerken polislerin attığı duman gazından boğulan zavallı çocuklardan ise haberleri bile yoktur.

büyük üstadın engin hoşgörüsüne sığınarak;

bir ellerinde çay,
diğerinde bulmaca sayfası.
oturmuş da baş köşeye,
'sörvayvır' izler halkım.
ne! yüce divana saygısızlık,
ne de ukrayna'nın parçalanması.
umurlarında mı dünya...
aslında insanları pek de ilgilendirmemesi gereken haber.
uyutuluyorsunuz sayın türk milleti uyutuluyorsunuz.
izleyicilerin hep bir açık arayışı, acaba hangi yönden bakarsam hile diyebilirim, şu şöyle mi bu böyle mi şeklinde dedektiflik yaptıkları psikolojidir. Be güzel kardeşlerim, araştırmacılığı bırakıp zevk almaya baksanız! Programın formatı on numara, hileler tabiki olacak hilesiz bir program mı gördünüz hayatınızda? Siz 15 gün sadece coconutla beslenip haftada 3 kez 10 tur yarışabilir misiniz? Hiç mi başınız dönüp tansiyonunuz düşmeyecek bayılmayacaksınız. Ölümsüz mü bu insanlar suları da veriliyor adada, diğer gereksinimleri de. Acun fanı değilim ama, bu adam gerçek bir medya patronudur. Ayrıca satın aldığı kanal tv8'de premier lig maçları yayınlamakla gönlümü fethetmiştir.