bugün

tv'de gördüğüm zaman hassiktir çektiğim yarışmacıdır.
Cok sevdigim ali zelvi hocamin ikizi lan bildigin.
kalaydı eyiydi yarışmacısı. severek izliyorduk.
redfoo ya benziyor lan.
bildiğin kof.
Finale sayılı günler kala Survivor Ünlüler-Gönüllüler'de yeni bir eleme heyecanı yaşandı.

Yapılan dokunulmazlık yarışmasını kazanan Nihat finale kalmayı garantilerken Hasan'ı da koruma altına almıştı. Oylamaya kalan üç isimden Begüm, Hayim ve Cevher'den 'Ada Konsey'indeki oylama sonucunda Cevher ve Hayim SMS oylamasına çıkacak isimler olarak belirlendi.

Dün akşam yapılan sms oylaması sonucunda adaya veda eden isim ise Cevher olarak belirlendi.
bu gece itibariyle elenmis kivircik yarismaci. ne yalan soyliyim saclarini kiskaniyodum.
şuanda elenmiş olan yarışmacıdır.
vedalaşma sürecine geçmiştir
bu yüzden tvde kankisi hasan gözyaşlarını içine akıtmaktadır.
elenmesini istediğim kişidir. olucaktır.
survivor yarışmasına yakışmayan 2 kişiden biri. bir diğeri mustafa topaloğlu'ydu, zaten haftalar önce elendi gitti, hadi mustafa topaloğlu yaşlı dedik de bu ne be abicim.

biliyorum hayim'i hakir görenler, onunla taşak geçenler var bu platformda, ama hayim hiç olmazsa gücünün son damlasına kadar mücadele ediyor, kendini yırtıyor parçalıyor çocuk da, bu oğlan bi acayip...

ne mücadele var, ne hırs var, ne kazanma azmi var...boş bir adam. deyim yerindeyse kof bir eleman bu cevher...

ayıp ya, bu yaşta bu performanssızlık. yuh olsun sana.

ödül oyunlarında yok, dokunulmazlıklarda yok, takım oyunlarında yok...anca kenarda bekliyor ki "biri ödül kazansın da ucundan kenarından ben de nasipleneyim" derdinde...

bakalım hasan abin daha ne kadar koruyacak seni.
beyni sulanmış kızların hoşlandığı kişidir.erkek güzelidir kendisi.
hasan abisinin korumalariyla yarismada kalan son zamanlarin formsuz yarismacisi.
dişlerinden öpülesi tatlılık abidesi bir kişilik.
(bkz: survivor hayrullah)
son haftalarda almeda ile beraber performansı düşmeye başlayan survivor yarışmacısı.

hayım bile senden iyi yarışır hale geldi, artık biraz kendini toparla cevher.
taksim dorock da kendisine çok benzeyen bir barmen çalışmakta.ilk gördüğümde o sanmıştım sonra gittim baktım barmen hala orda .:)
obama nın köylüsüdür.
bir anıl tetik değildir.
hasan abisi tarafindan korunan son zamanlarda cok basarisiz performans gosteren sempatik yarismaci. ah o saclar bende olcakti. surmeli gozlerime super giderdi.
başarısız survivor yarışmacısı. hasan sayesinde adada kalıyor.
saçları çok güzel olan aynı zamanda efendi biri gibi görünen yarışmacı.
sanırım adada bir kilo bile kaybetmedi. en istikrarlısı.
zayıflamaması gereken yarışmacı. aynısından 10 milyon tane daha olması gereken yarışması. yenilesi yarışmacı. *
survivor ın en talihsiz yarışmacısı an itibariyle. birleşme sonrası hiç bir ödülü kazanamayan tek yarışmacı.
an itibariyle muhtemelen, begum den yedigi kazik dolayisiyla, kendini bok gibi hisseden yarismacidir.