bugün

boş beyinlere hitap eden nefis programlar. düşünmek yok, tartışmak yok. moron gibi ekrana bak ve keyif(!) al! hatta bunlarla yetinme, nihat doğan, taner tolga tarlacı, ahmet çakar, rasim ozan kütahyalı ve tabi ki acun ılıcalı gibi isimleri örnek al. sonra da kadına karşı ters laflar eden (bunlar da dahil) bazı andavalar olunca laf sok, küfret. yahu, bunları hep izleyen, entry kasan, görüntülerini internette paylaşan kim? bu isimleri siz(ler) baş tacı ettiniz! göklere çıkaran, tv'de izleyen siz; sonra da laf söyleyen yine siz. Zaten bu heriflerin ne olduğu daha önceden de açık değil miydi? amiyane tabirle ulan hepiniz oradaydınız !

bu tarz benim tarzı programlarda, kadın metalaşıyor ve teşhirci tipi programa dönüyor. kimse kimseyi beğenmiyor, kavga, moda diye kadın bedeni üzerinden prim yapılıyor. en kötüsü buna kadınların destek vermesidir.

vicdanı rahatlatmak için, ne yaptığını bilmeden herkes bir şeyler yazıp geçmişini unutuyor. sanırsın herkes iyilik meleği. başta pek möhüm devlet büyüklerimiz olmak üzere salvolar, taklalar, bir kadına karşı şiddet savunucusu kesildi. lafı akp'ye getirmeyecektim ama :

(bkz: kadının tek kariyeri annelik olmalı)
(bkz: tecavüze uğrayan anne ölsün çocuğun günahı ne)
(bkz: tecavüze uğrayan doğursun gerekirse devlet bakar) ve onlarcasını diyen kimdi?

eee bunları izleyenler de sürekli am göt meme başlıkları açıp kendilerince geyik yaparlar.

bu yaptığınız iki yüzlülüktür! gerçekten yetenek sizsiniz türkiye!

not: sözüm bu insanları izleyen ve ekmeğine yağ sürenlere. elbette benim gibi izlemeyen yüzbinler var.

(bkz: acun ılıcalı nın programlarını kaçırmayan genç)

edit: başlığa sonradan bu tarz benimi de ekledim. ona da bir şeyler yazılmalıydı.
Acır unlu mamullerinin işleridir. izlememek gerekir.
türkiye'nin aynası programlardır.
Beyaz futbol'un ne gezdiği belli olmayan programlar bütünü. Çok marijinalsiniz la.
Beyaz Futbol onurumuzdur.