bugün

ankara büyükşehir belediyesi başkanı melih gökçek in kürtaj yorumudur.

--spoiler--
http://www.haberturk.com/...-anasi-kendisini-oldursun-
--spoiler--
http://www.beylikduzumedy...uzmelih-gokcek-ve-siraze/

--spoiler--
MELiH GÖKÇEK’TEN YAKIŞIKSIZ AÇIKLAMA

Samanyolu haber’e konuşan Ankara Belediye Başkanı Melih Gökçek kürtaj konusunda edilebilecek en yakışıksız açıklamayı yaptı. Konuk olduğu programda son günlerin çok tartışılan konusu tecavüz ve kürtaj konularına değinen Melih Gökçek tecavüz sonrası hamile kalan kadınların kürtaj olmasına karşı şu görüşü savundu. Gökçek, ”Anası tecavüze uğruyorsa neden çocuk ölsün, günahı ne? anası ölsün öyleyse.” Dedi.

Programda Kemal Kılıçdaroğlu fıkraları anlatarak ta eğlenceli anlar yaşayan Melih gökçek kürtaj konusunda daha önce de görüşünü bildirmişti. Hükümet’in her icraatın sıkı savunucularından olan Gökçek kürtaj açıklamasıyla daha önce günlerce konuşulmuştu.

Melih Gökçek geçtiğimiz günlerde twitter’dan genç bir kadınla kürtaj konusunda polemiğe girerek kadın takipçisine ”sen çok mu kürtaj yaptırdın,bu kadar bağırmanın nedeni bu mu ?” diye yazmıştı.

Gönderdiği mesajın ortaya çıkmasıyla sosyal medya gündeminin tepesine oturan Ankara Belediye Başkan’ı Pek çok kişinin Twitter’ın en çok konuşulan konusu olarak “EdepsizsinMelihGokcek” etiketiyle TT listesine girmişti.

--spoiler--

Yazarin Yorumu: ... ... ... ... Kelimelerin kifayetsiz kaldigi anlardan bir tanesidir efendim... Nutkum tutuldu, diyecek bir sey bulamadim...
salakça bir düşüncedir. bunu söyleyen siyasetçinin karısına tecavüz etsinler, hamile kalsın ve ölsün. yine aynı şeyleri düşünüyorsa ben siktir olup giderim bu ülkeden.
http://www.youtube.com/watch?v=-R6eEZiCIAE
anne neden ölüyor ? tabi dişi köpek kuyruk sallamasa erkek köpek takılmaz zihniyetiyle yaşayanlar yüzünden. çok yazık. çok ayıp. kadınlardan ve çocuklarından biraz olsun uzak durup bu suçu işleyenlerle ilgili birşey yapılsa keşke.
klasik bir melih gökçek sıçmalamasıdır.
ya da büyük ihtimalle tecavüz sonucu dünyaya gelen birisinin yorumu da olabilir.
ya da direk tecavüzcü ölsün sayın gerizekalı başkan. Ha, sizce de zekice olmaz mi. Tecavüze uğrayan kadının günahı ne.
saçmalıklar devam ediyor.

Kürtaj tartışmalarına katılan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, "Anası olacak kişinin hatasından dolayı çocuk niye suçu çekiyor. Anası kendisini öldürsün" dedi.

Samanyolu Haber televizyonuna konuşan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, kürtaj tartışmalarına katıldı. "Doğru yoldan yanlış yoldan, korunmanın elli tane yolu var" diyen Gökçek, "Beden sana, can Allah'a ait" dedi. Kürtajın cinayet olduğunu savunan Gökçek, şunları söyledi:

"Efendim birisi zina yapmışsa, gayri meşru çocuğu doğursamıymış... Zina yaparken düşünsün onu. Korunsun...

Tecavüz edeni getir, cezasını ver. Karnındaki çocuğun suçu ne? Onu da devlet alır yetimhaneye koyar. Haberi bile olmaz çocuğun. Ama onun bir yaşama hakkı var. Siz cinayet işliyorsunuz....

Anası olacak kişinin hatasından dolayı çocuk niye suçu çekiyor. Anası kendisini öldürsün. Cinayet bu ya... Acılar olabilir, o acılar bu işi meşru hale getirmez. istisnalar kaideyi bozmaz. Kimsenin kürtaj yapmaya yaptırmaya hakkı yok..."

tecavüz etmek değil tecavüze uğramak suç teşkil ediyor.

netice itibariyle; toplumlar hak ettikleri biçimde yönetilirler.

+13
görsel
Yanlış bir zihniyetin ortaya attığı fikirdir.
bunu sölüyen beyefendiye, siktir lan kendi namusuna bak, denilmesi gerekiyor. hayret bişey yahu anlamıyorum, kendi avratları ile, sevgilileri ile işi çözdüler, insanların derdi bunları geriyor. sanane başkası kiminle yatmış, kiminle kalkmış, kimden çocuk doğurmuş, sizene Allah mısınız siz.
melih gökçek'in açıklamasıdır.

arkadaş anlayamıyorum, yemin ediyom bu cümle nasıl söylenir, bu beyin nasıl çalışır çözemiyorum. çok afedersiniz beni sikecekler, ellerimi bağlayıp ağzıma külot tıkcaklar, saçımı çeke çeke hunharca ırzıma geçcekler, o pis döllerini içime boşaltcaklar sonra kafamı itekleyip siktir olup gidecekler ve ben çaresiz bi şekil de duvara yaslancam, dizlerimi karnıma çekip hüngür hüngür ağlıyacam, aradan 1 iki ay geçince hamile olduğumu öğrencem, yıkılıp kahrolcam, deprosyonlara girip intiharın eşiğine gelecem ama tüm bunlara rağmen o gavatın çocuğunu doğurcam he? ona annelik yapcam he.

vay anasını!

lan ben o doğurduğum çocuğa her baktığımda, o orospu çocuğu aklıma gelmeyecek mi? beni siken o piç gözümün önünde canlanmıcak mı? işini gördükten sonra kafamı tutup itmesi beni tekrar deli etmicek mi? vıcık vıcık olan bedenim tekrar aklıma gelmicek mi? onun o pis kokusu ve onun o iğrenç hali beynimde canlanmıyacak mı?

bu nasıl cümle lan?

resmen 'intihar et' demenin dolaylı anlatı mı değil mi?
sen kadınsın, sen doğurmakla yükümlüsün değil mi?
seni sikseler bile, senin amına koysalar bile, sen o çocuğu doğuracaksın değil mi?

bunlar bi kadına reva mı lan?
ayıp değil mi ?
insan anasını düşünür. yazık yemin ediyorum yazık. bu cümleye hak verenler empati yoksunu cahil heriflerdir. empati de öyle sıradan bişey değildir. empati bir insanı insan yapan en önemli olaydır.

ben iddaa ediyorum, bak açık ve net söylüyorum. eğer başbakan '' tecavüze uğrayan doğursun gerekirse devlet bakar '' cümlesini kurmasaydı. onun yerine '' tecavüze uğrayan kadınlar doğurmak istemiyorsa kürtajı devlet yapar, psikolojik tedavi sürecini falan her şeyini devlet karşılar'' deseydi. olaya bu şekil de yaklaşsaydı, gündem tamamen değişirdi. yandaşları bu tür demeçler vermez, olaya çok farklı pencereden bakardı.

özetle siyaset de sikildi artık.
ölün lan. siz de ölün.
geberin amk.

bi kadın bu kadar ucuz olamaz.
(bkz: #edepsizsinmelihgokcek)
kemalistlerin her lafı nasıl eğip büktüklerine bu vesileyle bir kez daha şahit oluyoruz. adamın bahsettiği şey, kinaye yaparak, eğer bu gayrimeşru ilişkiler sonrasında birisinin ölmesi sorunu çözecekse annesi ölsün, çocuk neden öldürülüyor. ama beyin hücreleri gevşemiş lakiçiler fırsat bu fırsat hemen başlıyor demogojiye "akp zihniyeti vs..." komik oluyorlar tabi.
#edepsizsinmelihgökçek hastagg ini doğrulayan cümledir.
allahım bunu söyleyenlere akıl fikir, bize de sabır ver yarabbim. vallahi başka bir şey demek gelmiyor elimden... bu adamlar bizi yönetiyor lan, biz düzenin devamı, özgürlüklerimizin güvence altına alınması için adına devlet denen bir üst otoritenin varlığını kabul ediyoruz ve o üst otoriteyi de bu zihniyetteki insanların eline bırakıyoruz! yazarken ben irkildim, bu adamı seçerken siz nasıl irkilmiyorsunuz.
lan bunlar iyicene saçmalamaya başladı, olm çavdar mahmuzu karıştırılmış çavdar ekmeği mi yedirdi başbakan size?
anlamayana çavdar mahmuzu çavdar gibi taneli tahıllarda çıkan bir mantar türü, lsd denen acitin sentezlenmesinde kullanılır. ağır halüsilasyonlara saçmalamalara yol açar.
Daha ne kadar saçmalayacaklar merak ediyorum. Şaşkın şaşkın okuyorum/okuyoruz..
ya oha afedersin. bu adamlar toptan bir şey mi alıyor, beyin kimyasalları mı bozuldu, nöronlar kısa devre mi yapıyor? ya bir şey savunayım derken bambaşka çamlar devriliyor. bu kadar saçmalayacaklarına yasak desinler çıksınlar işin içinden. avrupa'da amerika'da yasak olan bir şey zaten, bunca gereksiz laf döndürmeden üstelik. belki de oylar düşsün diye taktik yapıyorlar. çok başarılılar öyleyse. çözemedim bu işi.
i nokta melih gökçek sıvaması* ağır trolleme.
bunu söyleyenin bıyıkları ağzına dolsun bi daha konuşamasın inşallah.
(bkz: gerekli cinayet)
(bkz: küçük cinayet)

melih gökçek in kinayeli açıklamasıdır. Sözlükteki tonlarca saçma espriyi anlayıp da bunu anlayamayan yazarlar çok acayip. Ayrıca bu empati manyakları neden kendini çocuğun yerine koyamıyor o da bir muamma.
şöyle bi "...yavrunun ne günahı var? cinayet bu ya!" cümlesindeki hümanistliği düşünüyorum,

sonra diyorum "oğlum mirror, kim demiş bunu?" , kendimi cevaplıyorum : "Melih Gökçek".

sonra bir daha kendime dönüp "ya bi sktr git allah aşkına ya!" diyorum.

sonra uyanmışım.
(bkz: cafer sıçtı bez getir cıvık sıçtı tez getir)
Anneyi niye öldürüyorsunuz olm. Tamam haklı olabilirsin o cocuğun da günahı yok fakat bu o.ç. Tecavüzcü nerede amk. Onun Götüne girecek birseyler yokmu?
melih gökçek'den yine kendisi gibi karaktersiz, seviyesiz, kaypak ve pişkin bir açıklama. toplasan kitap olur, ileride tarihe kaynaklık eder.
"anne ölürse çocuk nasıl yaşayacak tatlı su müslümanı." diyerekten göt edilebilir söylemdir. burada olay tecavüze uğrayan kadının 9 ay boyunca bir orospu çocuğunun ceninin taşımak zorunda kalmasıdır.

amına koduğum bilim adamları da sus pus oturuyor. cenin -bakın ısrarla bebek değil cenin diyorum- anneden bağımsız yaşayamaz, bu durumda cenin annenin parçasıdır ve siz nasıl bir insanın dokusuna karışma hakkı elde edersiniz.

ısrarla insan diyorlar. yahu hadi bilimden zerre çakmıyorsunuz da bare bilimden anlayanlara karışmayın.
akp insan hakları komisyonu bilmem nesi de who'ya anne karnındaki ceninlerin -1 yaşında kabul edilmesi gerektiğine dair yazı göndercekmiş falan. harbiden kafanız çalışmıyor. -1 ne ulan *. böyle bir şey olabilmesi için -ki olamaz- doğum sürecinin 12 ay olması lazım.

allah sizin belanızı versin ve allah'ı size beyin vermesi için konu üzerinde çalışmayı davet ediyorum. *
güncel Önemli Başlıklar