bugün

dön dolaş aynı şeyleri izlemekten utanmadınız mı? ilginizi çeken şey ödül oyunlarında ne ödül verileceği mi? kimin eleneceği mi? ulan eninde sonunda hepsi adadan gitmeyecek mi zaten, sıranın ne önemi var, nedir bu merak? acun mu karizmatik geliyor anlamıyorum.
şu sabriye adlı kızcağızı ağlatıp duruyorlar. ilhan mansız kıza çok kaba davranıyor. Sabriye de pek hanım hanımcık biri değil gibi duruyor ama neticede genç kız kalbi işte. camdan oluyor.
Ülkenin en önemli meselesi gibi insanlara yansıtılan bir program haline gelmiştir. Daha önemli sorunlar varken kimin birinci olacağı ne kadar da önemlidir. Evet.
Bu sadin ünlüler adasında olsaymış hayat bulamazmis yeminle. Erdi kankaligi erdi tavırları. Adam ilk adaya gittiğinde sevdiydim ama yok.
Eser antipatigi karsi takimdan sakatlanan oyuncuya iste boyle olur diyecek kadar tiynetsiz bir adam. Gonderin su gereksizi oradan artik ya.
survivor 2017 çirkin kızlar yılı sempatik de değiller , izlemeye de eğer kimse yok ilk kez bu yıl izlemiyorum izlemek istiyorum ama olmuyor izleyemiyorum pınar cirkin, elif çirkin, sema çirkin, Berna çirkin yeşil saçlı çirkin, saçlarının yanlarını komik boyayan kız cirkin, yok abi sözü sohbeti güzel kız yok. Sabriye farklı işte biraz o ama o da konuşamıyor yok izlenmiyor.
Şu gonullulerdeki manken Berna hanim neyin tribini yaşıyor. Sema için milli Atlet hanim ben de milli sporcu olsaydım elime su dokemezdi diyor yenildiği için. Olsaydın da gorseydik. Mankenlik yerine sporcu olsaydın kim zorladı. Saçma saçma muhabbetler.
göz6 yarışmasından gelen berna'ın kaybettiği her oyun sonrasında bencteki arkadaşlarına "göz6 dan geldim. 4 ayım kayıp. yoksa hiçbiri benden tek oyun bile alamazlardı!" şeklinde dert yanması çok ukalaca.
sadece ilhan mansız için bi ihtimal izlenebilen program.

gönüllüler adası tamamen çirkef, provakatif, içten pazarlıklı, sinsi insanlar tarafından doldurulmuş, nefret ettirilmiştir bizlere.
survivor bu sene tadı tuzu yok.
Bu akşam bir kişinin bir sebeple (diskalifiye yada sakatlık) eleneceği yarışma.

Fragmanlar dönmeye başladı biri elenecek diye. internette çeşitli yerlere düşen haberlere göre serhat akın ayrılıyormuş.

Cidden böyle bir şey varsa eser west denen müptela küfürbaz adam durup serhat gibi sporcu elenecekse olay acunun keyfine kalmış. daha önce bu adada ayağı kırılıp 2 ay adada yiyip içip yatan yarışmacı vardı. Adam yarışma tarihine adada kilo alan adam olarak geçmişti.

Bunlara rağmen sakatlık bahanesiyle serhat elenirse yazık günah lan. bir müptelayı korumak için yakışmadı. Bu yarışmada geçen sene serkay ingilizce sövüyordu serbestti bu senede bu eleman.

Edit: serhat değil eser'in kendi isteğiyle ayrılmış ters köşe yapmıştır. Açlığa dayanamıyormuş. Yersen.

açlıktan kendini yerlere atıp kriz geçiren sanırım dünyada tek insan. insanları böyle kandırmaya çalışıyorlarda, adam bariz bir şeye karşı yoksunluk duyuyor ulaşamadığı için krize giriyor.
Biraz önce sedat ve fatih arasında çok ilginç bir diyaloğun geçtiği yarışma. burger king ödülünü kazanınca ünlüler, sedat 'patates var, hamburger var..' filan diye gönüllüler takımına aklınca gönderme yapıyor. fatih de gayet insani bir şekilde 'ya yapmayın karşı tarafa ayıp oluyor' diyor. vay sen misin öyle diyen, sedat yok ben kendi kendime seviniyorum, yok sana ne oluyor, saçmalıyorsun, ne var bunda filan deyip fatih'i yerin dibine sokuyor. sözün özü fatih resmen 'insan' olduğu için, vicdanlı olduğu için saygılı olduğu için takım arkadaşı tarafından cezalandırılıyor. şovmenler ise prim yapıyor. sanırım düzen değişeli çook oluyor..
Oturup izliyorsunuz cidden.
Hayret ettim bak şimdi.
Demin basket oyununa denk geldiğim yarışma. Kızların her biri birer emenike. Hiçbir taktiği uygulayamıyorlar.
Modern Standford Hapishane Deneyi. Birbirine hiçbir zararı dokunmamış insanların gruplandırılıp nasıl düşman edildiğini, daha da kötüsü bu düşmanlığı benimseyip özgürlüklerini de nasıl tek bir adama verdiklerini gösteren programımsı bir şey. Boş zamanlarımda atomu parçalamadığım için buna da bakıyorum ve müziği kısınca insanların içlerinde gizledikleri alteregolarından tiksiniyorum. Ne kadar beğenmez, eleştirirsen böyle programlar daha da alır yürür ya bu da bir başka örneği.
Eveeet eser adaya veda etti. Acun sebebi açlığa dayanamadı olarak gösterdi ama bu tek sebep gibi gelmedi bana. Herkes aç ve çoğu dayanamıyorum diyor. Eser de bu durum daha fazla olabilir ama ben bunun ana sebep oldugunu düşünmüyorum. Eser son olaylarda ingilizce kufur etmeye başladı ve bunun göz ardı edilmemesi gerekiyordu. Bunlarda etken olmuş gibi. Çünkü bu adam çok popüler ve baya da fanı var diyorlar böyle bi adamı kolay kolay cikarmazdi adadan. Ki oyunlarda başarılıydı finali gorurdu eser. Gitmesine sevindim o ayrı. O küfür ve kiskirtmalardan sonra hak etmişti.
bunu izleyerek iq yetmezliğine mi yakalanmak istiyorsunuz anlamadım ki.
ilhan mansız ın kartal dövmesi!
Bazen saçma bulduğum halde olduğu her gün izlediğim program. Bir an önce Semanın elenmesi dileğiyle!
mastürbasyon ile uyuşturucu arasında olan televizyon yarışması serisinin 2017 yılında gerçekleşen versiyonu. dikkatli ya da takip ederek izlemiyorum, ama ev ahalisi kafa dağıtmak için açtığından haliyle bakıyorum. düşünmeden yoksun, yorgunluktan yoksun izliyor ve sanki oradaki yarışmacılar evden biri ya da kazandıkları ödülü benimle paylaşacakmış gibi taraf tutmaya başlıyorum sonraları.
(bkz: insan gerçekten hayret ediyor)
Bu serhat, ilhan mansiz falan ne saniyorlar kendilerini anlamadim. Tarik menguc yarismaya cikmadan once sahika gayet guzel motive ediyordu tariki. Serhat ve ilhan mansizin o malca tepkisi neydi oyle ya. Kizi yerin dibine batirdilar. Tamam sus okyanus mu orasi, sen cankurtaran misin, sen mi kurtaracaksin diye cikistilar kiza. Egodan patlayacaklar. Kendilerini adanin agasi falan saniyorlar yazik.
yok yere ülke gündemini işgal ettiği için survivor'ın bütün sezonlarının amına koyayım.
Survivoru yapan acunun da amına koyim...
Cidden pek bir şeye benzemiyor bu sene yaa.
Birincisi oyun yok abi yarış yok hırs yok insanlarda, sanki güzellik yarışmasına gelmişler. Hepsi bi çıtkırıldım modunda ilerliyor.
Hayatta kalmaya çalışacaksın yarışıp ödül alıp aslan gibi kazanacaksın bu mücadeleyi.
Geçen sene onlar yarışırken ben yerimde duramazdım heyecandan insanı motive ediyordu * .
Yok acun bu sene beğenmedim ben.
Sabriye hayatım boyunca çok zor günler geçirdim aileme baktım derken Havuç'un Ben de 6 yaşımdan beri çalışıyorum demesi cidden çok komikti.