bugün

entry'ler (120)

genc kiz

Genç kız sözü rafa kaldırıldı ısrarla kadın diyorlar kadın kadın TV de her yerde, kadın olmak başka birşey bir genç kıza kadın demek yakışmıyor.

suriyeli vs afgan

Suriyeli lerden sonra Afgan larda kollarını açmış bize doğru koşuyorlar.

survivor 2017

Furkan; ilhan abi, sema abla,serhat abi sürekli bir destek alma hali. birey ol. ve az konuş.

survivor 2017

bu sene yarışmacılar gelmiş geçmiş en vasat olanlar bir tane de mi olmaz.

survivor 2017

Furkan milletle laf savaşı yapacağına tişörtü nu akşamdan denize ıslat o kîr ancak öyle çıkar.

survivor 2017

şahika nin saçları; at su saçlarını geriye, sürekli gözünde, yüzünü saçları ile gizliyor, sanırım yüzünü güzel bulmuyor ve de uzun yüzlü olduğunu dusunuyor saçını sürekli yüzünde tutması bu yüzden küpeler de aynı sebepten. şahika kısa saç kullanmalı o saclar hic yakışmıyor.

survivor 2017

Furkan ada da tişört u en kirli olan yarışmacı leş gibi de kokuyor olmalı.

survivor 2017

Furkan in tişört çok pis bir ara deniz de yıkasa gördukçe midem kalkıyor.

sarışın olmakta ısrar eden esmer kız

ibrahim yattara .

zeki olmasına rağmen salağa yatan insan

bir tür asalaktir aptal numarası yapar bilmiyorum yapamıyorum sorumluluklarını başkasına yıkar o terler asalak keyif çatar.

zeki olmasına rağmen salağa yatan insan

banu alkan.

koklarken zevk veren şeyler

tiner *

gece 4 mü sabah 4 mü sorunsalı

gece dört bence gün ağarmadi.

suriyelilerin türk vatandaşlığına geçmesi

amaç ne Suriyeli leri vatandaş yapmakta ki amaç ne.

survivor 2017

bu sene survivor iş yok izlenecek kimse yok nerde o eski yarışmacılar. bu sene hem güzel değiller hem de sempatik.

survivor 2017

Sabriye hayatım boyunca çok zor günler geçirdim aileme baktım derken Havuç'un Ben de 6 yaşımdan beri çalışıyorum demesi cidden çok komikti.

can sıkıntısı

sözlüğe neden geldik can sıkıntımız a ortak olsun diye.

yalnizliqa qiden kestirme

Yalnızım.

179 cmlik kadın

Ben de 170 im o bile bana fazla geliyor çevredeki erkekler yer fıstığı gibi yerden bitme 179 u düşünemiyorum.

oğluşum

Oğluşum nedir yaaa i*n*m gibi birşey tobe tobe oğlum demek varken. Türkçe mizi katletmeyin.