bugün

ne dönmesi yaw. daha kalan varsa toplayın gelin. öptüm. kıpsss.
Gitmeyin lan bize dövücek adam lazım.
surisaksoya devam yani iyi bakalım başarılar..
kendini tekrar eden troll başlıkları.

az yenilik lütfen.
Tayyare geberdiğinde kim koruyacak acaba sizi.
Dönmeyecez derken bunu fazlasıyla kabullendirdin bizlere zaten. Dön ya lütfen.
saçmalama müjgan.
şu sivilceyi sıksın biri.
Gitme gitme, başının üstünde yerin var.
Sırf bi toprağın üzerinde doğdu diye ölünceye kadar o toprağa dışarıdan dişi sinek sokmak istemeyenler yok mu.. Vasıfsız adamdır iş bulamaz suriyeliye patlar. Ev sahibi kiraya zam yapar suriyeliye patlar. Bu tarz adamlar böyle bir savaş çıkınca ilk topukları yaylanacak olanlardır.. Suriyelilerin gelmesi ile alakalı hiç bi derdim yok. Sadece kendi vatanlarını korumaları, vatanları ve geride kalanlar için mücadele etmeleri gerekirdi.. Devlet sınırı açmamalıydı. Açtı yapacak bir şey yok. Irkçılığında âlemi yok. Soyu sopu Almanyada olanlar az çok bilir oralarda türklere yapılanları.. Böyle işte ezme vurma dünyası. Düşüyosa vuracaksın. Suriyelilerin veya genel olarak arapların ülkeye getirdikleri ekonomik kârı görmezler bu zâtlar. Zira imkanları kullanabilecek kapasiteleri de yoktur.. En büyük kapasiteleri şikâyet etmektir. Sorulunca da gelmesin.. paralarınıda istemiyorum der. Yahu sana zaten zorla para pul veren yok..
Doğrudur Çanakkalede türkler kadar araplarında, türkmenlerinde kanı akmıştır. Ama bunun kanla alakası yoktur..
eksilemeyin ironi yapmış. bunu da anlamayıp eksileyen mal ya.
Neden gidersiniz ki? Hem biz kimiz artık? Sizinde tc vatandaşlığınız olduğuna göre, özgürce konuşma ve kararlarınızı uygulama hakkınız var. Biz sizin için vermiştik o kadar şehidi. O Çanakkale'den o yüzden bırakmadık ingilizleri. Bak tüm sürprizi kaçtı, herşey açığa çıktı.
Bu devleti, milleti bu hale getiren, her kim varsa ahrette rte dahil çökeceğim tepesine. Ve, Allah affetse dahi ben affetmeyeceğim. Benim aziz milletime reva gördüğünüz olaylara bak.
Herhalde yahu nereye gideceksiniz?

Artık bu vatanın evladısınız.

Akp'li işçiler işlerini kaybedecek siz gireceksiniz. Siz muhacirsiniz.
Topluca "Ananın .mına kadar yolun var" denilerek şutlanmazı gereken bedevi sığıntılar...
Sözlükte Suriyeli kardeşlerimizi bu kadar sevip destekleyenleri bu davalarından dolayı kutlamalı hatta şöyle bir kampanya başlatılmalı. Aileden her kızı bir Suriyeliyle evereceğiz. Kendi elinizle sırtına vurun Suriyeli kardeşimizin. Eniştesi oluyorsun fena mı.
haklı bir cümle, suriyeli kardeşlerimiz ile bir bütün olduk onlar gitmek istese bu millet bırakmaz onları.
(bkz: oldu o zaman biz kalkalım)
dönme kardeşim sana dön diyen mi oldu.

diyen olursa hoşt de yeter .
Merak etmeyin. Savaş bitmeden, sizi göndereceğiz.

Arkadaşın birisi Arapçaya çevirebilir mi?
Oldu o zaman. Biz kalkalım.
Açlıktan nefesinin kokmasına çeyrek kalmış satılmışların olumlu ve sevinçle karşılarmış gibi tepki göstedikleri iddia.