bugün

insanlıkla alakası olmayan bir ortantısız çocuğu. Çocuğu yere vurduğu gibi o taş kafasını kaldırıma sürteceksin.

edit:

orada olacaktım elini müsait tarafına monte etmekten mutluluk duyardım.
konya nın yobazlarına laf eden kronik solcuların izmirlerini nasıl savunacağını merak ettiğim video.

umarım bir kaç kronik arkadaş yobazlığın memlekette değil fikirlerde olduğunu kavrayabilen arkadaşlar çıkar ve normal solcu olurlar.

edit: (bkz: anlam bozukluğunun ırzına geçmek)
3 saniye dayanabildim.
simit değil gevrek. gevrekçiye simitçi diyenleri kınıyorum. konuya gelince o acıdığınız veletler kemeraltında milletten para dilenip vermeyenlere yapışıyor. adam neden vurmuş diye soran yok. o yaştaki çocugun anasız babasız kemeraltı gibi bir yerde ne işi var diyende yok. vurun kahpeye. ama unutmayın acıma yetime döner koyar götüne.
izmir'de yaşayan herkes izmirli değildir lakin gerçek izmirliler söz konusu caniyi döverek duyarlılıklarını göstermiştir.
ulan ne küfür ediyonuz adama develer,iyi etmiş satıcı eline sağlık.
masumiyet karinesi hakkı saklı olmakla birlikte yaptığı "hayvanlık" bile değildir. insan çok kızsa bile kendisini dizginlenmeyi bilmelidir. artık bıkkınlık noktasına gelmiş bir durumdan sonra bunu yapmış olabilir, ağır tahrik olduğu varsayılabilir ancak bunu da yapmamak gerekir. çünkü karşındaki küçük birisi. çocuk her şeyin farkında değil ve ona bu yaşta bu travmayı yaratmaya kimsenin hakkı yok.
sanki bütün izmirliler biraya geldikde karar verdik cocuga saldırdık. olayın izmirle alaksı ne aq. yobazları.

videonun sonunda zaten adam çöküyorlar.

al müslüman okulunda cocuga nasıl davranılıyır seyredin akpli tosbağlar.

https://www.youtube.com/watch?v=mVT7XQVnZtM