bugün

nerede çelme taktığı anlaşılmayan kadındır.
avrupalı denildi mi neden başına orospu çocuğu eklememiz gerektiğini kanıtlayan olaydır ! avrupa ırkları evrimin şeytanileştirdiği iğrenç bir kitledir !
http://www.sozcu.com.tr/2...teciye-tekme-atti-931428/
insan değildir bi zavallıdır.
Orospu bir macar salamıdır. Orospu salam olur mu demeyin ben de yeni görüyorum.
neyin kafasını yaşadığını merak ettiğim gazetecidir.
Yaptığı işten zevk almayı bilen gazetecidir.
pkklı ile kürtü bir tutanların taşladığı gazetecidir. sen bırak suriyeyi güzel kardeşim , yangın yerine dönmüş ülkene bak.
Ülkesinin polisine hizmet eden, vatandaşlık görevini yapan kadındır. Hepiniz mi ülkenizde hainsiniz de bunlar size abes geliyor?
Iste bu yuzden avrupa bu romantik dogu halklarini zikmeye devam edecek cunku adamlar sosyal evrimi cok iyi algilamis siz de burada humanist masturbasyonu yapin .
helal olsun denilen gazetecidir. ne o bufalo sürüsü gibi koşuyorsunuz it herifler bekleyin alıcaklar işte , sabırsız pezevenkler. Arap kültürü avrupaya taşınmamalı.
Göçmenlere müdahale etmek ve göz altına almak polisin görevidir. Yaptığı görüldüğü üzere fiziki bir saldırıdır. Yargılanması gereken gazetecidir.
sadece polise yardım etmiştir. buna rağmen işinden kovulmuş yazık...
işinden kovulmuş kevaşedir. düştükten sonra babanın kadına bağırması gözleri doldurmadı değil.
çok garipsemeyin bunlardan Türkiye'de de var.

genel olarak ülkemiz insanı umursamaz.

bu da yetmezmiş gibi "düşene bir tekme de sen atacaksın" sözünü fazlasıyla uyguluyorlar.
sebep ne olursa olsun yapılan insanlık dışı bir harekettir. sonuçta adam oradan geçiyor ülkeden gidiyor çocuğuyla yeni bir hayat kurma çabasında. keyfinden de bu derdin peşinde değil ülkesinde savaş olduğu için gidiyor. bunu anlamak bir insan için bu kadar zor olmamalı.

gel gelelim bizim yoldaki suriyelilere.. onlara da bir itirazım yok o ayrı ama iş dilenmeye gelince değişiyor yüzüne bakıp bakmamak farklı bir boyut kazanıyor. mendil sat su sat kimse sana satma demiyor ki, ama benim çalışarak kazandığım parayı sana vermem için duygumu sömürme ben her türlü yardımı sana yaparım kardeşim.

yolda suriyeli görüp bakmayanlara dert olmamıştır, insan olanlara dert olmuştur.
Kadin demissin fakat ben onu degik kadindan insandan bile saymadigim icin
Baslikta mantik hatasi var diyebilecegim ancak.
polisler bile ayaktan kovalıyor. Polisler yürüyor arkadan sadece yönlendirmeye çalışyır. Bu hanım kızımıx çocuğa tekme atıyor. Sırıtında çocuk taşıyan bir adama çelme takıyor. hep kadınların merhametini dah ço olduğunu düşünürdüm.
Vatandaşlık görevi olmasa da haklı olan kadındır. Gelecekler ortadoğu çöplüğünden, avrupanın anasını sikecekler öyle mi? Ayrıca kadının çelmesiyle düşmüyor. Polis tutup bıraktığı için düşüyor. Herkes sizin gibi mal mı amınakodumun arabını doldursun ülkesine?
vatansız kalmanın sonuçlarını gözler önüne seren eylem.
turnusol kağıdı gibi kadındır. sosyal evrim diye sallayan var, sosyolojik analizine selam olsun zeki! çocuk. cok düşünmedin umarım.

dahası videonun devamında küçük bir kızın karnına tekme atıyor bu sosyal evrimi maymundan geriye gitmiş kişilik.
insanlık kavramını sorgulamamı sağlayan kadındır.

tak anasını satayım, doğuştan bahtsız ortadoğu insanına bir çelme de sen tak, ne olacak.
medeniyet dediğin tek dişi kalmış canavar.
haklıymış değil mi?
haklıymış...
bu çelmeyi haklı görmeyenler, ileride haklılığını anlayacaklardır nasılsa.
vatanını seven herkes bunlara bir çelme atmalı...
(bkz: o bir medeniyet kadını o bir insan idolü)
Ben onları Fetö liderine havale ediyorum.