bugün

yeter amına koyim ya. bekir bozdağ 'Dün gece uyuyabilenin insanlığı sorgulanmalı' demiş.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25461929

ne yapacaktık yataktan cıkıp cepheye mi koşacaktık? Ha? Ne bekliyorsun be?

Bıktım sizin arap hayranlığınızdan. 30 bin tane insan öldü, hala ölüyor, siz gitmiş suriye'deki mısır'daki insanlarla uğraşıyorsunuz. Biz kendi kurtuluş savaşımızı verdik çıktık işin içinden. Onlar da kendi yapsın kendi çıksın. bizden beklemesinler, beklemiyorlar da zaten. Kim yardım etti lan kurtuluş savaşında bize afganistan'dan başka? mısır mı yardım etti suriye mi? kimse. kökümüzü kazıdılar amına kodumun arapları. siz hala onlara yaranma derdindesiniz.

sikerim mısırı da suriyeyi de. yeter lan. kendileri etti kendileri buldu. demek ki hakettiler. bu benzer gerizekalı millet kafasıyla türkiye'nin de başına gelecek olan aynısıdır.

o yüzden ben dün akşam rahatlıkla uyudum. sikimde değil ne mısır ne suriye.
(bkz: dünya sikine minare götüne)
(bkz: dolar 2 liraya vurmuşken mısır diye ağlamak)

edit: bakınız dolu ve başlıkla ilgili bir konuya yönlendirme yapmaktadır.
(bkz: ne suriye ne de mısır için yas tutmuyoruz/#21006335)
Oturdugun yerden oturdugun yerinle dusundugunde hakli bir soylemdir. Baktiginda zaten mazlumun senin uykusuz kalmana ihtiyaci yoktur, lakin senin hakikat icin, hak ve hukuk icin uykusuz kalmasan da, banane dememen lazim gelir.
ölen insanların arap olması bu şerefsizleri anında vicdansızlaştırır. arap değilse o zaman başka

ama bir yahudinin bir hıristiyanın bir ingilizin elini kıymık batsa insan hakları diye böğürüp müslümanlara fatura keserler. onların eline batan kıymığın bedeli müslümanlara atılacak bombalardır.

ilgilenmeyin zaten bizim derdimizle bir de bunun için cennet falan talep edersiniz,bir sürü iş sonra.
vicdanını ırkçılığına satmış bir orospu çocuğu beyanı. mesele suriye ya da mısır değil ırkını siktiğimin evlatları. babanızın dedenizin insanlığını sikiyim ben. eminim ki onlar da öyleydiler zamanında. vietnam'a napalm bombaları yağarken de bana ne diyorlardı. hiroşima'ya nagazaki'ye atom bombaları yağarken de öyleydiler eminim ki. haiti'de ölen binlerce insanı tv'de izlerken de bana ne diyordunuz eminim ki. orospu evladı bunu sadece arap meselesi olarak görüyor. 99 marmara depreminde saddam hüseyin'in ülkene gönderdiği yardımları araştır. 74 kıbrıs harekatında kaddafi'nin ülkene gönderdiği yardımları düşün. lan siz insan mısınız. suya sabuna dokunmayan, katliamlardan devre mülk alan aşağılık köpekler. 'yazık' bile diyemeyen trend kumkuması orospu çocukları. konfor faresi, şatafat delisi klavye köstebekleri. hayatında bir kerecik olsun dünyanın herhangi bir yerinde zulme uğrayan, canı acıtılan, hayalleri kırılan bir başka insan için burun direği sızlamamış bencil yaratıklar. kendi varlığından bile gafil amaçsız organizmalar. size insan diyeni sikiyim ben.
bunu hala arap hayranlığı olarak gören ırkçı zihniyetin beyanı.

üzerine gaz yağan bir çocuğun nasıl ağladığını, oraya buraya çaresizce nasıl koştuğunu izledin mi ? cesetlerin içinde bebeğini arayan anneyi gördün mü hiç ? hiç baktın mı o video ve resimlere ?

sen hiç küçücük bir çocuğun yüzündeki gülümsemenin güzelliğine, o masumluğa dikkat ettin mi ?

umrunda olması için ''insan'' olmak gerekli.