bugün

suriye den mısır dan bana ne

vicdanını ırkçılığına satmış bir orospu çocuğu beyanı. mesele suriye ya da mısır değil ırkını siktiğimin evlatları. babanızın dedenizin insanlığını sikiyim ben. eminim ki onlar da öyleydiler zamanında. vietnam'a napalm bombaları yağarken de bana ne diyorlardı. hiroşima'ya nagazaki'ye atom bombaları yağarken de öyleydiler eminim ki. haiti'de ölen binlerce insanı tv'de izlerken de bana ne diyordunuz eminim ki. orospu evladı bunu sadece arap meselesi olarak görüyor. 99 marmara depreminde saddam hüseyin'in ülkene gönderdiği yardımları araştır. 74 kıbrıs harekatında kaddafi'nin ülkene gönderdiği yardımları düşün. lan siz insan mısınız. suya sabuna dokunmayan, katliamlardan devre mülk alan aşağılık köpekler. 'yazık' bile diyemeyen trend kumkuması orospu çocukları. konfor faresi, şatafat delisi klavye köstebekleri. hayatında bir kerecik olsun dünyanın herhangi bir yerinde zulme uğrayan, canı acıtılan, hayalleri kırılan bir başka insan için burun direği sızlamamış bencil yaratıklar. kendi varlığından bile gafil amaçsız organizmalar. size insan diyeni sikiyim ben.