bugün

pek yakınen tanıdığım an itibariyle üçüncü nesil çaylak. * * sözlük görmeden zirvesini görmüş, bunun zirvesine geldi kendisine niye gelmemeyeyi diye düşünüp ilk fırsatta içeri kapağı atmıştır. bu kapağın kendisine ve kapağı attığı yere ne kaar hayrının dokunup bu kapağın atıdığı yerde ne kadar süre kalacağı en fazla benim tarafımdan merak edilmektedir; bekleyip göreceğizdir.
Eskişehir'in bozkırlarında elimde kazma ve kürek ile peşinden koşup durduğum. "Gerekirse tüm bozkırı kazarım ama mutlaka bulurum" dediğim, sonunda bir ucundan yakalayarak rahatlamama ve mesleği bırakmama yol açan, ilk Tunç Çağlarına ait bir savunma duvarıdır.
Her işinde bir terslik olan, genellikle sanalda tanışıp gerçekte kaynaşan bir topluluğun içine ters işlemle giren fakat "birader senin nick neydi" gibi sorular karşısında ziyadesiyle ezilip büzülen "kem küm" diye diye adeta yerin dibine dibine giren, şimdi ise bir nick edinerek zirvede yaşadığı kepazeliği toparlamaya çalışan, birlikte duş aldığım kişidir.
en sevdiği arkadaşını yaban ellere acımadan göndermiş, arayıp sormamış, benide oraya göndermeye niyetli yazar.*
karşılıklı birbirimizin arızalarına katlandığımız, daha önemlisi bu arızaları gördükçe birbirimize bunları dile getirebildiğimiz insan evladı. hani herkes tanısın diycem, o zaman iyice yoğun hale gelecek o zaman ben yanında deşarj olmaya her zaman fırsat bulamayacam ondan korkuyorum. * benim için sanırım en büyük önemi, yanında kendimi en fazla ben olarak hissedebildiğim, beni ben olarak kabul eden, kendisi de yine olduğu gibi karşımda olan insan olmasından ileri gelmekte. ben sadece ben olmak istiyorum ve bu istek devam ettikçe * beni gün gelip kendi iradesiyle terketmeyeceğine güvenebileceğim de tek insan bu herif sanırım...
bünyesine hayran kaldığım, o kadar bira be kardeşim ne mide ne de böbrek dayanır, maeşallah. bir başka bira gecesinde görüşmek üzere esen kal...
kantinci arkeolog yazar. aralık ayından itibaren diline şu şarkıyı dolayacak.* (bkz: yaylalaaar yaylalaaar)
"sur zaten kale duvarı değil midir", "'sur duvarı' esprili bir nick midir?" sorularıyla zihnimi meşgul eden yazardır.
takma ismindeki anlatım bozukluğunun farkında olan yazardır. sur zaten bir duvardır dolayısıyla sur ve duvar kelimelerini bir arada kullanmak, gereksiz kelime kullanarak anlatım bozukluğu yapmaktır. sur duvarı yerine savunma duvarı demek en doğrusudur. aynı zamanda sur kale duvarıyla karıştırılmamalıdır. sur kale saray gibi binalarla birlikte diğer yapılarıda kapsayan dış savunma duvarıdır. bazı yerleşmelerde ayrıca bir iç sur ile karşılaşmakta mümkündür, özellikle saray ya da kale yapılarını daha güçlü bir şekilde koruyabilmek adına inşaa edilir. ha bütün zart zurt açıklamalardan sonra len madem biliyosun da ne bok yemeğe anlatım bozukluğu yapiyosun derseniz, benim profesörüm bile konuşurken bu hataya düşüyo ben düşmüşüm çok mu? *
(#2258936) numaralı entry ile kendi en beğenilen entry'sine sahip olduğu yetmezmiş gibi dünün dikkat çekenlerinde de dördüncü sırada kendine yer bularak istatistiksel anlamda bahtsızlığını kıran hatta kendini aşan yazar. ancak babasına olan bu ilgiden ötürü hafif bir şüpheye düşmüş olması muhtemeldir; zira kendisinin de babasının bu derece ilgiye mazhar olacağını öngörebildiğini düşünmemekteyimdir...
zirveden sonra sahilde kafayı çekememiş insan. kürekle çocukları camdan atma fikrine pek bir ısınmış bulunuyorum. *
ustamdır, hocamdır, eli öpülesi nadide insandır, nirvanaya ulaşmak ve içindeki saykoyla yüzleşmek isteyenlerin derdine derman, hoşsohbet insandır. *
(#2342455)kendisinin saf * duygularıyla oynayıp, teklifimden sonradan vazgeçip onu depresyona soktuğum biçare yazar. kendisinden huzurunda özür diliyorum sözlük.***
çirkin yazardır. hiç bir avatarıma kendi resmimi koymuyorum. ibne bi arkadaşım var zirvelere özellikle onu gönderiyorum yerime. hatunlara sarkıp da adımı çıkarmasın diye. ha erkeklere de sarkmıyo tipi değilmişsiniz. bi boku da beğenmez ibne.
istanbuldan ve artık uzaklaşılan bir dosttan kalan mirastır.ve sanırım çehizimdir...
317. entrysini kendisine girmek isteyen yazar. canım sözlük bununla birlikte sana 317 tane entry girmiş bulunuyorum. bu entryler senden çıksın bana girsin diyorum. keza sana girenin çıkanın haddi hesabı yoktur biliyorum. acıdım lan sana sözlük. bu arada 50. 100. 200. etryler dururken neden 317. enrtysini kendisine girdiği bilinmez bu yazarın. kendi ne bok yediğini biliyo mu sanki? ayrıca manyak mıdır nedir? tartışılmaz.
romantizmin pabucunun dama atilmasi hakkındaki yorumlarıyla düşündüren yazar. Tatlı sohbeti de var ayrıca. E daha ne olsun?
tespit profesörü.
sağ salim askere gidip gelecek olan yazar.
bugün doğmuş, ne iyi olmuş ne hoş olmuş, emeği geçenlere teşekkür etmek bir borç olmuş üstad yazar.*
Kara Kuvvetleri Piyade Er 58'iNCi P. EĞT.A.K.LIĞI BURDUR istikametine doğru salı akşamı yol alacak olan insan evladı.
(#20863966) çok hırslı yazardır efenim. kin tutuyorsa, tadından yenmez.