bugün

entry'ler (277)

çirkin kızların güzel yemek yapması

güzel yemek yaparım, çirkinmiyim lan yoksa ben dedirten başlık.

gelecekteki sevgiliye mektup

"nerde kaldın allahın cezası" cümlesi ile başlayacak mektuptur.

kahveyi şekersiz kremasız sütsüz içmek

uzun vadede kahve tiryakiliginin farkina bile varmadan getirdigi sonuctur..farkina varma ani cok enteresandir. soyleki eski ve cok kazik atmis sevgilinin ismarlamak zorunda kaldigi kahveden bir yudum aldiktan sonra kusacakmis gibi olmak ve icinden sadece "ben artik kahveyi sutsuz ve sekersiz iciyorum" demekle yetinmekdir. bu basligin altina da yazilabilecek sacma sapan bir anidir.kime neyse artik..cok doluyu. be sozluk...

kahveyi şekersiz kremasız sütsüz içmek

uzun vadede kahve tiryakiliginin farkina bile varmadan getirdigi sonuctur..farkina varma ani cok enteresandir. soyleki eski ve cok kazik atmis sevgilinin ismarlamak zorunda kaldigi kahveden bir yudum aldiktan sonra kusacakmis gibi olmak ve icinden sadece "ben artik kahveyi sutsuz ve sekersiz iciyorum" demekle yetinmekdir. bu basligin altina da yazilabilecek sacma sapan bir anidir.kime neyse artik..cok doluyu. be sozluk...

kadınlar neden dırdır eder

birşeyleri düzeltme çabasıdır. dır dır etmeyi keserse birşeyleri düzeltmekten vazgeçmiş demektir. Birşeyleri düzeltmekten vazgeçtiyse, artık önemsemiyor demektir.

insanları mutlu etmenin en kolay yolu

ne kadar guzel yada yakisikli gorunduklerini soylemek.

dünyanın en güzel kelimesi

destiny.

1 55 boyundaki şişman kıza çok güzelsin diyen adam

sarhoştur.

hastası olunan sözler

bazen gerçek göründüğü kadar basittir.

kürt kadınlarının güzel olması

ender rastlanan bir durumdur.

aynı kız tarafından tam dört kez terk edilmek

beşincisine hazırlıklı olmayı gerektirir.

dekolte giyene tecavüz ederler

azıcık ağır olacak ama, bebeklere, kucucuk kız ve erkek çocuklarına tecavüz edilen bir ülkede, sahibine,bu fikrinin aksinin ıspatlanması için tecavüz edilmesi gerekliliğini doğuran, anlamsız açıklama. hatta sonrasında da reha muhtarın bu şahsa "dekolte mi giyiyordunuz" diye sorması gerekirki daha da manidar olsun.

artan yemekleri sokak hayvanlarına vermek

gerekli bir harekettir.

çamaşır makinesinin yürümeye başlaması

aynı camasır makınesının, zıpladıgı da gorulmustur..

optical mouse

karanlıkta insanın aklını alan ısıktır..

hastası olunan sözler

cehalet mutluluktur.

akın cellatoğlu

yakın zamanda doçent olmuş kişidir.

kadınların bu dünyaya geliş amacı

yeryüzündeki sıradanlığı bozarak, dünyayı zaman zaman cennete, zaman zaman cehenneme dönüştürmek.

alışveriş

nasıl bir rahatlama şekli olduğu hale tıbben açıklanamasa (yada açıklandıysa da benim haberim yok), herhangi bir stres baskı altındayken, biranda kelebekler kadar rahatlama sağlayan alışkanlık.

yaran sevgili diyalogları

iki sevgili birbirine sarılır ve gerçek hatta rutin dialogdur:

*beni seviyormusun?
-hayır (daha sıkı sarılır)
*afferin hep böyle sevme.