bugün

6.gün oldu hala arıza giderilmedi. tüm site internetsiz. kendi alt yapıları.

yukarıda iyi diyenlerin kıstası nedir acaba..
uzun zamandır kullandığım ve şimdiye kadar sorun çıkarmamış superonline hizmeti. herkese tavsiye ediyorum, size de edeyim madem.
Yeni kullanmaya başladım. TTNET in amatörlüğünden bıkmıştım artık. Umarım bunlar iyi çıkarda kurtuluruz artık bu azaptan. Resmen işkenceydi TTNET kullanmak. Bir şirket bu kadar amatör olabilir.
birkaç istisna dışında genelde olumlu yönde tavsiye edilen superonline hizmeti. ben şahsen geçtiğimden beri pek bir sorunla karşılaşmadım. eskiye nazaran son derece rahatım.
alt yapısı diğer tüm fiberlere göre en gelişmiş olandır. online oyun oynamak için birebir. herhangi bir problemle karşılaşmadım henüz. çok basit konuda yardım almak için müşteri temsilcilerini aradım, o konuda bile anında yardımcı oldular.
zamanında * kullanmış, inanılmaz memnun kalmıştım. aradan beş yıl geçti, altyapıyı falan daha da geliştirdiklerini düşünerekten, mahallemizde altyapı olmamasına isyan ettirendir. bizi ttnet gibi bir şeye maruz bırakıyorsunuz. ayıptır.

gerçekten süper olan bir internettir.
50 mps mhps mi artık neyse ondan kullandıgım birde yanında ev telefonu ve turkcel tv verdigi gzel sistem ayda 75 tl ilk 3 ay ücretsiz 1. ay 22 tl kdv 2inci ve 3. ay 5 er tl.

birde kocaeli özel uygulamasında 4üncü ve 5inci aylarıda bayii ödüyor.
istanbul ili içerisinde Fiber altyapısı gerçekten iyi olan kesintisiz internet hizmeti sunan, alınası/ tavsiye edilesi internettir. Diğer firmalardan geçiş yaptıgınızda 500 TL ye kadar taahhut masraflarınızı karsılar. Hazır almısken Turkcell tv ve ev telefonunu da alın daha az ödeyin seklinde bir kampanyası da var.
ülke standartlarının çok üzerindedir hızları. adil kullanım kotasını da diğerleri gibi kullandırtmadan hızınızı düşürmüyorlar.
sorun yaşayınca yine muhattabınız türk telekom olduğundan durum farketmeyecektir.
en son telefonda "madem türk telekom çözecek işimizi, niye size 2 katı ödüyorum" diye kıçımı yırttığımı hatırlıyorum.
kurumsal olarak ülkedeki en iyi hizmet veren internet sağlayıcısıdır. son 3 yılda kullanıp, 1 gün bile şikayetçi olmadığım, bir gün bile internet konusunda aksama yaşamadığım, herhangi bir teknik sorun karşısında anında çözüm üretebilen ve üretmeye çalışan bir anlayışla hizmet vermekteler, üstelik diğer internet sağlayıcılarından çok daha hızlısını, çok daha ucuza almaktasınız.
Alt yapısı çok yaygın olmadığı için birçok il ilçe semtte kullanılamayan internettir. Konya'nın göbeğinde oturuyorum lakin fiber alt yapı henüz yok. El mahkum göt gardiyan ttnet kullaniyoruz.

(bkz: kahrolası ttnet)
Bir ara sadece belli sitelerde faaliyet gösterirken şimdilerde neredeyse her yerde hizmet verebilecek hale gelmiş internet.
neredeyse bütün issleri denedim, ancak en son turkcell Superonline fiber internette karar kıldım, en sorunsuz en hızlı internet sağlayıcısı konumunda ülkede, üstelik ttnet gibi adil kullanım kotan dolmadan internet hızını da yavaşlatmıyorlar, 50mbps internet kullanıyorum, speed testim minimum 48 mbps çıkıyor bu sayede bilgisayarda işlerimi yaparken internetin yavaşlığından doalyı kaybettiğim zamanı başka şeylere harcayarak tasarruf yapmış oluyorum.
ttnetin fiber zırvasını kullananlar için bulunmaz bir veli nimet, acayip iyi ve acayip hızlı, altyapısı müthiş, kullanıcı olarak şunu söyleyebilirim; kulandığınız 50mbps internetten %100 oranında verim alabiliyorsunuz. ttnette 20mbps internette alabileceğiniz maksium verim 16mbpsdir. üstelik ttnet gibi adil kullanım kotası dolmadan internetiniz yavaşlamıyor da.
yaklaşık olarak 7 aydır kullandığım ve çok memnun olduğum beni tam anlamıyla internetle tanıştıran marka. ttnetle geçen facia dönemlerinden sonra filmlerimi videolarımı donmadan sorunsuz izleyebiliyorum.
2011'den beri sorunsuz olarak kullandığım internet. Ttnet kanserine bire bir.
neredeyse ülkedeki bütün internet şirketlerini deneyen biri olarak söyleyebilirim ki ülkenin tartışmasız en hızlısı, sürekli gelişen bir alt yapısı mevcut, evimin bulunduğu mahalleye gelmesini beklemekten başka çarem yoktu kullanıma başlayana kadar, o süreç hep acabalarla geçti ama hiç pişman olmadım, sürekli memnun ettiler. üstelik telefon hattına vs.'de gerek duymuyorlar. başvurudan hemen sonra maksimum 2 gün içerisinde kullanmaya başlayabiliyorsunuz.
tanım: bir fiber internet hizmeti, hem de en iyisinden. eğer önerilirse benim yaptığım hatayı yapıp çok geç değiştirmeyin internet sunucunuzu, lakin geçirdiğiniz zaman size kayıp olarak yazılıyor. benim gerçekten internetle tanışmam aylarca arkadaşlarımın ısrarına rağmen ttnette diretip, sonrasında geçmemle oldu. 3 kişi kullandığımız internet evde tek başına kalırken tek arakdaşın kullandığı ttnetten çok daha hızlı.
turkcelle ait bir internet hizmeti, sağ olsun gittiğim her yerde beni yalnız bırakmıyor adana gibi bir yerden gelip Istanbul gibi bir yerde ulan kocaman şehir, ara ki bulasın her yere döşememişlerdir heralde diye umutla gelince, bir bakmışsın gittiğin kıytı köşe semtte bile var. bu kadar yaygın olacağını düşünmemiştim, neyse ki beni yeni internet aboneliğinden felan kurtardılar bu sayede.
Indirme hizi 200 kb/s olan internet. Heee cok hizli amk.