bak sözlük sana arkadaş geldi*; Sözlüğe yeni katılmış 7. nesil yazar kişilerinden. Troll olmaması ümidiyle;

(bkz: sürünsün efenim sözlükte)
gece gece siniri bozulmuş yazar.

edit: bunu bu kadar artılamanın amacı ne anlamadım. yani artıya değer bir yanı yok ki. *
(bkz: davor suker)
(#9239698)sen sevme olur mu dediğim yazar kardeşim.
sevince sapıtıyor.
gecenin bir vakti müthiş bir nostalji yaşamamı sağlayan yazar.
dün doğum günüymüş. dostları kutlasaydı daha çok sevinecekti belki, geçmiş doğum gününü kutlarım.
seri eksi oy veren ibne'leri yakalama timi kurduğum nesildaşım...
(#9645224) Gece gece gülmekten öldüren yazardır. Tespitini çok beğendim.

Ayrıca nesildaştır, hoşgelmiştir. *
fazla yardımsever, süper insan olan nesildaştır.*
gece gece muhabbetin taaa a.... koyduğumuz yazardır.
(bkz: adam hemoroid beyler)*:)
(bkz: songül karlı) başlığında yaptığı espri yüzünden kahkahayı bastığımda müdürün suratıma ebleh ebleh bakıp "napıyon lan salak" der gibi düşünmesine ve düşünmeme vesile olmuştur kendileri.
takipteyim.
Çaylak yapılmış hakkı yenmiş dost yazardır.
sadece benimle sevişmek istediği için polemik yaratmış aslında sevişmediğimiz****, geceleri birbirimize dertlerimizi anlattığımız, şakalar yaptığımız insanoğlu yazardır, insandır da gerçekten.

hep böyle devam et.**
aramızdan bazılarının avukatlığını yaptığını alenen beyan etmiş otoriter şahsiyettir.

(bkz: elimde belgelerim var)
(bkz: #9925724) entrysiyle gülmekten öldüren,
verilen artı oyların gerçekliğine inanmayan,
kendisiyle dalga geçildiğini sanan,
nesildaş.

takip edilesi.
yardım sever,futbol sever,iyi insan,iyi yazar.
yıldız lokantası çalışanlarından biri olduğunu düşündüğüm arkadaşım. oğlum orada burada paylaşmasana şu yemek resimlerini.*
(#10696735) entry'si ile başıma gelen kötü anımı hatırlatmıştır. geçmiş olsun.
mecaz anlamdan bi haber olan yazar. bilmem dersem hiç bilmedim demedim ya.
bir nicholson değil.
yardımsever yazar.

gecenin bu vaktinde fm 2011 konusunda baya yardımı dokundu patch ve crack için.

aklıma da eskiden play station 1 daha yeniyken "premier manager" oyunları oynarken davor suker 5 yıldız bir forvetti ve severdim keratayı, o günleri getirdi.

o gol attığında "davarın oğluuuuu şuuu- ker ker ker" diye tempo tuttuğumu hatırladım*. gerçi hiç unutmadım.
çok enteresan bir yazar.

fm 2011 ile alakalı hangi dosyayı istedimse 38 saniye içinde linki şak diye koydu önüme. bundan 2 tane daha olsa fm de oynamaya gerek yok.

matriks gibi yüklesin beynine beynine, oynamış gibi hisset.*
aç bir yazardır. bir yemeği en iyi nasıl özendirilirse o derece güzel anlatan yazardır.
haxball rakibim olmuştur , iyidir hoştur fenada degildir ha ona göre.